Arkana Smaku Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Arkana Smaku

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

T
TATIANA
Super, super, super sklep. Być może to dziwne być aż tak zadowolonym ze sklepu ze zdrową żywnością, ale cóż nie będę się wstydzić tego kim jestem, czyli wielkim obżartuchem, który jednak lubi jeść ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne

  Super, super, super sklep. Być może to dziwne być aż tak zadowolonym ze sklepu ze zdrową żywnością, ale cóż nie będę się wstydzić tego kim jestem, czyli wielkim obżartuchem, który jednak lubi jeść zdrow. Jedzenie i zdrowie to moja pasja, kuchnia i Internet to moje królestwo ;) Lubię mieć świeżą i zdrową żywność, co jest , niestety, coraz trudniejsze do zdobycia. W arkana smaku mamy bardzo duży wybór zdrowej żywności również dla dzieci. Znajdziemy tam też różnorodne produkty, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jest też kategoria dla dzieci jak wspomniałam i jest to dużym plusem z mojego punktu widzenia. Jestem zadowolona z zakupów. Wszystko poszło sprawnie. Polecam!


Inni również oglądali

Logo Mountblanc

Mountblanc

1 opinie

Czekolada to słodycz, którą uwielbia niemal każdy. Jest to popularny przysmak znany na całym świecie. Choć cze...

Logo Cafe Silesia

Cafe Silesia

1 opinie

Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez co najmniej jednej filiżanki kawy. Podczas gdy dla niektórych osób jest to ob...

Logo fit-catering

fit-catering

1 opinie

Każdy z nas chce być zdrowym i mieć smukłą sylwetkę. Prawidłowy s...

Logo YFOOD.PL

YFOOD.PL

1 opinie

O firmie YFood Marka YFood została założona w 2017 roku przez Bena Kremera i Noëla Bollmanna, którzy postanowili zrewol...