Arkana Smaku Opinie

: 3
33% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2022-06-24
różne
Super, super, super sklep. Być może to dziwne być aż tak zadowolonym ze sklepu ze zdrową żywności...Czytacz dalej
TATIANA

Opinie (3)

  (0)

 (1)

  (2)

  (0)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne

  Super, super, super sklep. Być może to dziwne być aż tak zadowolonym ze sklepu ze zdrową żywnością, ale cóż nie będę się wstydzić tego kim jestem, czyli wielkim obżartuchem, który jednak lubi jeść zdrow. Jedzenie i zdrowie to moja pasja, kuchnia i Internet to moje królestwo ;) Lubię mieć świeżą i zdrową żywność, co jest , niestety, coraz trudniejsze do zdobycia. W arkana smaku mamy bardzo duży wybór zdrowej żywności również dla dzieci. Znajdziemy tam też różnorodne produkty, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jest też kategoria dla dzieci jak wspomniałam i jest to dużym plusem z mojego punktu widzenia. Jestem zadowolona z zakupów. Wszystko poszło sprawnie. Polecam!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zamówienie towaru, brak dostawy

  Zamówiłam produkty w sklepie, ale niestety do dzisiaj nie dostałam mojego zamówienia. Próbowałam dzwonić, ale skrzynka pocztowa jest pełna i nikt nie odpowiada. Jestem zawiedziona brakiem profesjonalizmu i odpowiedzialności firmy. Zwłaszcza martwi mnie brak informacji na temat mojego zamówienia i dlaczego nie dostałam towaru. Liczę na szybkie rozwiązanie tej sytuacji.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zamówienie nie dostarczone

  Przepraszam, ale muszę powiedzieć, że jestem niezadowolony z usług Państwa firmy. Zamówiłem produkt 4 lipca i niestety do dzisiaj go nie dostałem. Co więcej, próbowałem kilka razy zadzwonić, ale nikt nie odebrał. To bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta. Mam nadzieję, że w przyszłości firma poprawi jakość swoich usług.


Inni również oglądali