NiezależnaOpinia

  Opinie VIABUY

  Anonimowe karty płatnicze stają się coraz bardziej popularne w Internecie. Komisja Nadzoru Finansowego sugerowała bankom na terenie Polski usunąć je ze swojej oferty, jednak lukę szybko zapełniają firmy zagraniczne. Jedną z nich jest VIABUY – przepłacona karta płatnicza MasterCard. W odniesieniu dla niektórych to najlepsza metoda na ochronę przed komornikiem.

  Co to jest VIABUY?

  VIABUY to anonimowa karta przedpłacona z przypisanym do niej numerem konta (9-cyfrowy). Kartę można używać całkowicie w identyczny sposób jak każdą inną kartę debetową czy kredytową. Jest przyjmowana w 35 milionach miejscach na całym świecie i w Internecie.

  Przyjemnym atutem jest to,że można w dowolnym momencie doładowywać kartę VIABUY pieniędzmi na wiele sposobów. Karta dostępna jest bez podpisywania jakiejkolwiek umowy.

  Sama firma reklamuje kartę VIABUY jako "Jedną dla wszystkich Viabuy Prepaid Mastercard bez kontroli wiarygodności kredytowej i dodatkowych procedur identyfikacyjnych".

  Kto może zamówić kartę VIABUY?

  Kartę może zamówić każda osoba. Najważniejszym wamaganiem dla klientów to, oczywiście, pełnoletność, mieć ukończone 18 lat i złożyć wniosek przez Internet. Należy wpisać swój adres i w ciągu 24 godzin karta już będzie w twoich rękach. Okres ważności takiej karty trwa 3 lata.

  VIABUY nie weryfikuje Klientów w Biurze Informacji Kredytowej i biurach informacji gospodarczej. Konto i karta dostępne są dla osób zadłużonych, z komornikiem sądowym i zaległościami w spłacie.

  Według VIABUY, 100% wniosków o kartę rozpatrywana jest pozytywnie (dotyczy mieszkańców Unii Europejskiej).

  Co oferują?

  Oprócz zwykłych funkcji bankowości elektronicznej konto karty VIABUY, oferuje dodatkowe funkcje i usługi: Monitoring karty VIABUY zapewnia maksymalne bezpieczeństwo oraz kontrolę kosztów na karcie VIABUY Prepaid Mastercard. Zgodnie z życzeniem klienta, po każdym doładowaniu, skorzystaniu z karty kredytowej VIABUY i jej obciążeniu można otrzymać bezpłatne powiadomienie drogą elektroniczną lub płatne w postaci wiadomości SMS (0,41 PLN / SMS). Dzięki temu masz zawsze bieżące informacje o aktualnych obrotach na karcie VIABUY Prepaid Mastercard. Dane osobowe, takie jak adres, numer telefonu komórkowego lub adres e-mail, można łatwo i szybko zmieniać poprzez konto karty. Tutaj można zmienić również hasło, odblokować kod PIN, zażądać przypomnienia kodu PIN przez SMS, zamówić dodatkowe karty do konta albo otrzymać osobisty link programu „Klienci zdobywają klientów”.

  Ile kosztuje karta VIABUY?

  Oczywiście karta nie jest darmowa. Przy zamówieniu karty pobierają jednorazową opłatę w wysokości 375 zł. Przez pierwsze 3 lata pozostają bez pobierania opłaty rocznej. Od 4 roku użytkowania, opłata roczna to 125 zł.

  Kontakt

  Tutaj niczego specjalnego nie uświadczymy, mamy jedynie dostęp do standardowego formularza kontaktowego oraz mail (service.pl(at)viabuy.com ) dostępnych do wglądu na stronie.

  Zostaw swoją opinię o VIABUY

  Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszym klientom. Dlatego, jeśli korzystałeś lub korzystasz z naszej oferty, podziel się swoją opinią na temat karty VIABUY. Dzięki Twojej ocenie potencjalni klienci Grupy VIABUY otrzymają informacje, które pomogą im w wyborze odpowiedniej usługi. Natomiast Grupa VIABUY będzie mogła utrzymać poziom oraz zapewnić najlepszą obsługę zarówno obecnym jak i przyszłym klientom.

  VIABUY
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (8)

  3.2
  0% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  3
  Serwis
  rating
  2.2
  Cennik
  rating
  3.8
  Dostava
  rating
  3.6

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  zmiana konta

  od 9 grudnia szukam swoich pieniędzy. Zmieniono konto bez powiadomienia, teraz każą szukać samemu pieniędzy w banku. Bank nie znajduje takiego konta. Strach się bać.Ale mam nadzieję. Dotychczas było ok

  Przez: Elzbieta 30-12-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  NIE
  4
  rating

  Viabuy - katastrofa.

  Po ponad roku bezproblemowych przelewów, kiedy Viabuy zmieniło bank z ING na inny bez informowania klientów, moje przelewy uposażenia zniknęły tydzień temu. Nie pomagają maile i rozmowy telefoniczne z Obsługą klienta w Luksemburgu.
  Przekazywana jest informacja, że sprawa jest skierowana do "tajemniczego działu technicznego" i na tym koniec.
  ODRADZAM korzystanie z Viabuy.

  Przez: Piotr Paweł Skora 13-12-2019
  Łukasz 18-12-2019

  Witaj, jak teraz wygląda Twoja sprawa? Mam bardzo podobną sytuację.

  Łukasz 1 27-12-2019

  Cześć,rozwiązałeś sytuacje?

  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  NIE
  2
  rating

  Viabuy stracisz pieniądze uwaga !!!!

  Przestrzegam przed zakupem karty. Podane przez nich konto na stronie banku ING jest nieaktualne i każda wpłata na swoją kartę to strata pieniędzy! !
  Wycofali się z rynku polskiego a kartę od firmy PPRO Financial przejęła Crosscard sa. O niczym nie poinformowali. Wpłaciłem ostatnio około 3 tysięcy i przepadły. Odpowiadają że to nie ich konto i nic ich to nie interesuje! !

  Przez: Jan 07-11-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  NIE
  6
  rating

  Viabuy i kradzież pieniędzy!!!!!!

  Po raz drugi w ciągu dwóch miesięcy
  Po raz drugi w ciągu dwóch miesięcy, ktoś próbuje pobrać pieniądze z mojego konta, 20 razy po cencie z USA , a dziś w nocy ponownie i skutecznie z USA i Londynu wcieło około 600 zł Skr skrill GBR , 75 razy dzwoniłem na infolinię brak kontaktu , około 10 email wysłanych i brak odpowiedzi TO JEST PARANOJA I ZLEWANIE KLIENTA , NIE POLECAM I podejrzewam że straciłem pieniądze......

  Przez: Marek 08-07-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  NIE
  4
  rating

  Nawet NIE RYZYKUJ

  Przez ponad rok OK. Pierwsze wyższe doładowanie BLOKADA ŚRODKÓW (przelew między WŁASNYMI kontami) i info że mam przedstawić notarialne zaświadczenie że MOJE JEST MOJE :) Do dziś (pomimo zapewnień że kasa wróci po 14 dniach) kasy nie oddano!

  Przez: Jacek 25-06-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  NIE
  2
  rating

  Nie wiarygodni

  Jeżeli chcesz się pozbyć pieniążków to idealne miejsce. Zero odzewu z ich strony od maja 2019. Zakończyli współpracę z serwisem polskim i dla, kontakt z nimi się urwał. NIE POLECAM

  Przez: Adam 17-06-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  NIE
  2.5
  rating

  Viabuy =Złodzieje

  Naprawdę ta firma to jedno wielkie oszustwo. Niech nikt u nich nie zakłada konta. Wpakuja was w kłopoty tak jak ja zostałem wpakowany. Wyludzaja pieniądze, kradną w żywe oczy. Na koniec gdy się do nich klient dobiera to blokują konto i niby że taki użytkownik jest nieznany. Jeszcze przyjdzie dzień w którym znajdę się w Anglii i zastukam do drzwi ich biura.

  Przez: Olgierd 06-05-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  NIE
  2
  rating

  VIABUY

  Szanowni Państwo
  Jako, iż coraz więcej osób skarży się na możliwość popełnienia przestępstwa przez VIABUY, osoby poszkodowane prosimy o kontakt z naszą Kancelarią. Zamierzamy wystąpić przeciwko tej instytucji oraz zakończyć ich działalność, która może nosić znamiona działalności przestępczej wynikającej z oszustwa finansowego, tj. art.286KK.
  kancelaria@lexoptimum.com.pl

  Przez: Kierownik Kancelarii Prawniczej 29-03-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  NIE
  2.5
  rating

  Napisz wlasną opinię o VIABUY

  Twoja opinia