NiezależnaOpinia

  Opinie Citi Handlowy

  Niemal każda finansowa instytucja rozporządza ogromnymi możliwościami, ma nowoczesne usługi i produkty. Jednak to ludzie świadczą o prawdziwej wartości takiej instytucji. Każdy bank tworzą ludzie. Dla ludzi. Dzięki ich pomysłom, profesjonalizmowi, indywidualnemu podejściu do każdego klienta jest możliwe budowanie partnerskich relacji i zaproponowanie najlepszych produktów czy usług bankowych. W Citi Handlowy pracują właśnie tacy ludzie. Citi Handlowy to bank, który łączy najlepsze tradycje polskiej bankowości i doświadczenie z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Powstał z połączenia Banku Handlowego - najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank. Tak właśnie, w marcu 2001 roku, narodziła się jedna z najsilniejszych instytucji finansowych w naszym kraju, która stanowi integralną część finansowej grupy Citi - globalnej instytucji finansowej, jaka prowadzi około 200 milionów rachunków i działającej w ponad 160 krajach i jurysdykcjach. Citi Handlowy obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wybór usług finansowych i produktów w zakresie bankowości detalicznej, bankowości inwestycyjnej i korporacyjnej, bankowości transakcyjnej, usług maklerskich oraz zarządzania majątkiem.

  Citi Handlowy – misja i wizja

  Obecnie Citi prowadzi działalność poprzez swoje dwie główne jednostki operacyjne: Citi Holdings, w której zebrano aktywa i biznesy oraz Citicorp, obejmującą kluczowe obszary działalności Citi, które nie są kluczowe dla przyszłego rozwoju firmy. Citicorp obejmuje Global Consumer Banking (bankowość detaliczna) oraz Institutional Clients Group (bankowość korporacyjna) i koncentruje się na oferowaniu najwyższej klasy produktów i usług przy wykorzystaniu globalnej sieci Citi, obecnej również na wielu rynkach wschodzących. Citi Handlowy jest instytucją o wysokim poczuciu odpowiedzialności społecznej. Misję nowoczesnej filantropii Citi Handlowy realizuje za pośrednictwem założonej Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy, która wspiera prace na rzecz dobra publicznego w zakresie promocji przedsiębiorczości, edukacji finansowej, ochrony dziedzictwa kulturowego i rozwoju lokalnego. Priorytetowym obszarem działalności Fundacji jest edukacja finansowa. W 2013 roku w partnerstwie z innymi instytucjami publicznymi Fundacja prowadziła 9 programów, w tym "Moje Finanse, największy w Europie program edukacji finansowej pod względem zasięgu. Fundacja Kronenberga jest koordynatorem jednego z najlepiej ocenianych programów wolontariatu pracowniczego w Polsce - Programu Wolontariatu Pracowniczego Citi Handlowy. W latach 2006-2013 w prace na rzecz innych wolontariusze Banku i spółek Citi działających w Polsce zaangażowali się 14 tysięcy razy, zrealizowali 1200 projektów i przepracowali ponad 90 tysięcy godzin.

  Oferta Citi Handlowy

  W szerokiej ofercie Citi Handlowy skierowanej zarówno do klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych, znajdziecie Państwo: - innowacyjne i nowoczesne produkty, - rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, - wygodny dostęp do produktów poprzez telefon, internet i sieć oddziałów, - światową technologię, - dostęp do globalnej sieci Citi. Oprócz klasycznych usług bankowych, w ofercie banku znajdują się również usługi i produkty rynku kapitałowego oferowane przez Dom Maklerski Banku Handlowego S.A. oraz produkty Handlowy Leasing Sp. z o.o. Bank od początku swojej działalności otrzymał wiele wyróżnień i prestiżowych tytułów zarówno krajowych, jak i zagranicznych, które stanowią o jego renomie na rynku usług finansowych.

  Skargi i reklamacje Citi Handlowy

  W razie jakichkolwiek pytań Citi Handlowy zachęca do kontaktu z nim. Reklamację możesz złożyć e-mailem, SMS-em lub listownie na adres korespondencyjny.

  Podziel się swoją opinią!

  Miałeś okazję korzystać z usług Citi Handlowy? Podziel się swoją opinią na ten temat!

  Citi Handlowy
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Citi Handlowy

  Twoja opinia