NiezależnaOpinia

  Opinie BNP Paribas

  Obecnie istnieje wiele banków, które oferują najnowocześniejsze i niezawodne usługi. Jak zdecydować, z którego warto korzystać? Jest to bardzo ważna decyzja, ponieważ każdy z nas każdego dnia, tak czy inaczej, ma stosunki finansowe: otrzymuje wynagrodzenie, chodzi na zakupy, probuje rozpocząć swój biznes i tak dalej. A w sprawach finansowych wsparcie solidnego partnera finansowego nie zaszkodzi. Co myślisz o BNP Paribas – numerze 1 w kategorii bankowość, sektor finansowy i ubezpieczeniowy Rankingu Odpowiedzialnych Firm?

  Bank zmieniającego się świata BNP Paribas

  Blisko 3 600 000 klientów powierzają swoje finanse BNP Paribas, bo jego misją jest oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę. BNP Paribas jest zawsze blisko swoich klientów – w małych i średnich miastach na terenie całej Polski znajdziesz placówki Banku BNP Paribas z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i produktami bankowymi lub bankomaty z darmowymi wypłatami. Oddziały oraz stoiska bankowe są także w centrach handlowych, w sklepach partnerskich, wybranych sieciach dealerów samochodów.

  Co oferuje BNP Paribas?

  Bank BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów mieszkaniowych albo konsumenckich. Jeden z największych polskich wydawców kart kredytowych. Często oferuje promocje za otwarcie rachunku i aktywne korzystanie z niego. W banku możesz otworzyć bezpłatne „Konto Optymalne z Aplikacją GoMobile” i płacić mobilnie! A możesz otworzyć „Konto Maksymalne” i płacić 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Jeśli planujesz kupić coś duże i wymarzone, konsultant BNP Paribas doradzi najkorzystniejsze kredyty. Także dostarcza bank przedsiębiorstwom rozwiązania z zakresu finansowania działalności gospodarczej. Kieruje swoje usługi do finansowania przedsiębiorstw z dziedziny rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej (zajął pierwsze miejsce w rankingu Bank Najlepszy dla Rolnika oraz został nagrodzony złotem w konkursie Power of Content Marketing Awards za projekt Banku „AgroKurier – magazyn nowoczesnego rolnika”). Klientom segmentu bankowości prywatnej proponuje kompleksową ofertę w zakresie ochrony, optymalizacji i pomnażania majątku. Klienci Banku mogą również korzystać z usługi doradztwa inwestycyjnego.

  Oprócz tego BNP Paribas odpowiedzialne inwestuje w ludzi, pomysły i projekty, prowadza i wspiera nowatorski inicjatywy w dziedzinie edukacji, kultury i solidarności społecznej, inspiruje oraz tworzy stymulujące warunki rozwoju, by wspólnie budować społeczeństwo obywatelskie. Ma wiele programów wsparcia – program stypendialny dla zdolnych absolwentów szkół gimnazjalnych z mniejszych miejscowości, programów stypendialnych kierowany do ambitnych młodych talentów rolniczych, program wsparcia i rozwoju dzieci i młodzieży z ognisk wychowawczych oraz program wolontariatu pracowniczego.

  Kontakt z BGŻ BNP Paribas

  Bank BNP Paribas dba o swoich klientów i chciałby bezpośrednio od nich dowiadywać się, jak ulepszać swoje produkty i usługi, by jeszcze lepiej spełniać ich oczekiwania. Dlatego wszelkie uwagi i opinie Klientów są dla niego bardzo cenne. Jeśli masz zastrzeżenia odnośnie do usług BNP Paribas, złóż reklamację w wygodnej dla Ciebie formie:

  - elektronicznie – za pośrednictwem systemu bankowości internetowej;

  - za pośrednictwem formularza internetowego;

  - telefonicznie;

  - pisemnie na adres;

  - osobiście – w dowolnym oddziale Banku. Reklamacja może zostać zgłoszona ustnie lub pisemnie.

  Pozostaw swoją opinie

  Podziel się opinią! Co sądzisz o ofertach BNP Paribas? Czy twoi znajomi i rodzina korzystają z jego usług? Czy są zadowoleni? Daj znać!

  BNP Paribas
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o BNP Paribas

  Twoja opinia