QEEQ

Wszystkie opinie

QEEQ

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Avis
Avis
0 opinie

O firmie Avis W 1946 roku Warren Avis założył pierwsze na świecie przylotniskowe biuro wynajmu. Mieściło si...

Logo Myrentacar
Myrentacar
0 opinie

Europejski tryb życia przyzwyczaił wiele osób do posiadanie samochodu. Jest to dobrobyt związany z krajami pierwszego św...

Logo Autobus.Travel
Autobus.Travel
0 opinie

Autobus.Travel to rezerwacja usÅ‚ug i zakup biletów autobusowych w Internecie do podróży w Rosji, krajach WN...

Logo Inter Cars
Inter Cars
0 opinie

Sprawność pojazdu jest przede wszystkim uzależniona od jakości i prawidłowego funkcjon...

QEEQ

Wygodne podróżowanie zapewniają różnorodne aplikacje. Są idealnym rozwiązaniem dla każdego aktywnego podróżnika. Dlatego dobrej jakości usługi m.in. wynajmu samochodów są ważne w obecnych czasach. Ale o co w tym dokładnie chodzi? Czy faktycznie są tak niezawodne i korzystne, jak obiecują strony? Oraz, co najważniejsze, czy są warte zainteresowania? Dlatego przed wyborem platformy ułatwiającej podróżowanie  warto przeprowadzić odpowiednie badania. Więc które z nich są dla Ciebie najlepsze? Na tej stronie znajdziesz doświadczenia dotyczące Qeeq, które pomogą Ci zdecydować, czy będzie pasować do Twoich potrzeb. Recenzje i informacje zwrotne od byłych klientów mogą być przydatne w dostarczaniu szczegółowych informacji o tym, jak dobra jest firma.

O Qeeq
Qeeq łączy użytkowników z markami Global Car Rental (Avis, Budget, Enterprise, Alamo And More) i butikowymi markami Local Car Rental (Yesaway, Nippon Rent-a-car, ORIX Rent a Car itp.) na całym świecie. Pozwala na wypożyczenie dowolnego samochodu w dowolnym miejscu. Firmą-matką QEEQ jest Zuzuche, założona w 2011 roku, która jest platformą wynajmu samochodów wychodzących w Wielkich Chinach. Obie firmy są częścią Grupy TANTU. EasyRentCars został uruchomiony w kwietniu 2017 roku przez założyciela Bena Lee i dyrektora generalnego Larry'ego Luo. QEEQ jest obsługiwany przez Easy Tour International Limited, który jest niezależnym podmiotem z siedzibą w Hongkongu.

Produkty i usługi Qeeq
QEEQ.COM, to internetowa platforma turystyczna, zapewnia zakwaterowanie, wycieczki i usługi wynajmu samochodów w ponad 200 krajach, obejmując ponad 100 000 lokalizacji na całym świecie. Firma obiecuje wiele korzyści dla klientów domeny, między innymi benefity związane z dołączeniem do QEEQ Rewards® Club tj. prezenty, kupony i inne niezbędniki w podróży. Dodatkowo aplikacja automatycznie śledzi stawki wynajmu samochodu i dokonuje ponownej rezerwacji w najlepszej cenie. Jest możliwość modyfikowania lub odwołania rezerwacji wynajmu samochodu w dowolnym momencie bez opłat serwisowych. Można również zapłacić za zamówienie na wynajem samochodu między innymi za pomocą karty debetowej, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, XRP. Usługa obejmuje 100% zwrotu różnicy, gdy zostanie znaleziona niższa cena online na ten sam plan podróży. Użytkownik ma dostęp do obsługi klienta przez całą dobę. Partnerami firmy są między innymi: Alamo, Thrifty, Avis, Hertz, Sixt, Budget, Europcar, National, Dollar, Enterprise Rent A Car, Yesaway, Firefly.

Komplementy, skargi i porady dla Qeeq
Czy polegasz na marce Qeeq w zakresie usługi wynajmu samochodów w dowolnym miejscu oraz niezawodności tej aplikacji? Jakie są twoje dotychczasowe doświadczenia z nimi? Z przyjemnością wysłuchamy wszystkiego o Twoich doświadczeniach z Qeeq. Krótka recenzja znacznie pomoże innym dowiedzieć się, czy jest to wiarygodna firma, z której usług warto skorzystać. Czy oferują obiecane korzyści dla użytkowników? Czy aplikacja jest łatwa w obsłudze i daje wiele możliwości? Czy ich przedstawiciele obsługi klienta są przyjaźni i pomocni w razie Twoich wątpliwości? Daj nam znać, zostawiając recenzję.