NiezależnaOpinia

  Opinie Kiwitaxi

  Kiwitaxi to strona internetowa, na której można zamówić transfer z lotniska, dworca kolejowego, hotelu lub dowolnej trasy turystycznej po znanej cenie. Wszystko jest proste dla klienta - na stronie internetowej wskazujesz właściwą trasę, wybierz odpowiedni samochód i wypełnij formularz rezerwacji. Kiwitaxi znajdzie kierowcę i w pełni nadzoruje podróż: wysyła kupon i przypomnienia, monitoruje świadczenie usług i zbiera recenzje. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu Kiwitaxi jest gotowy odpowiedzieć na każde rosyjskojęzyczne wsparcie klienta. System rezerwacji online KiwiTaxi w 98 krajach zrzesza ponad 575 firm transportowych, które profesjonalnie przewożą pasażerów. Ustalił standardy usługi i podpisał umowę z przewoźnikami na temat tego, czym powinna być indywidualna usługa transferu. Wszystko po to, aby klienci KiwiTaxi na całym świecie otrzymywali niezmiennie wysoką jakość usług.

  System KiwiTaxi: indywidualny transfer z profesjonalnym kierowcą

  Kiwitaxi ustalił standardy usług, które pozwalają mu oferować jedną usługę wysokiej jakości i wypełniać wszystkie zobowiązania wobec klienta w 98% przypadków:

  - Tylko zawodowi kierowcy z licencją;

  - Maszyny są starsze niż 7 lat i przeszły kontrolę;

  - Wielu kierowców mówi po angielsku i rosyjsku.

  Wszystkie usługi wysyłkowe i firmy transportowe są testowane przed podłączeniem do systemu rezerwacji online KiwiTaxi. Firma prosi o dokumenty i licencje wymagane przez prawo w kraju przewoźnika. Sprawdza, jak flota spełnia standardy: samochody muszą przejść konserwację i być nie starsze niż siedem lat, a także odpowiadać klasom wskazanym przez przewoźnika. Każda firma członkowska systemu Taxi Kiwi podpisuje dokument, w którym zobowiązuje się do świadczenia usług transportu turystycznego na danym poziomie jakości. Kiwitaxi monitoruje realizację umowy. Jeśli usługa taksówkowa nie wypełnia zobowiązań i otrzymuje niskie oceny, wyklucza ją z systemu. Głównym kryterium, według którego firma uczestnicząca w systemie otrzymuje zamówienia, jest Twoja pozytywna opinia. Im więcej wysokich ocen, tym więcej zamówień. Dlatego partnerom KiwiTaxi opłaca się przenosić klientów na „doskonałe”. Średnio ma około 10 przewoźników w jednym regionie i każdy chce stać się najlepszym.

  Kiwitaxi – jak to działa

  Transfer - wygodna usługa dla turysty. W nieznanym kraju nie będzie musiał cierpieć z powodu wyboru trasy do hotelu i wezwania samochodu przez lokalną taksówkę. Możesz wcześniej zadbać o podróż, aby zaoszczędzić czas i energię na podróż. Jak to działa:

  - Możesz określić trasę i wybrać samochód według klasy, pojemności i ceny.

  - Wypełnij szczegółowo formularz zamówienia, a Kiwitaxi zorganizuje wycieczkę.

  - W odpowiednim czasie kierowca spotyka się z Tobą na miejscu ze znakiem z nazwą.

  - Prowadzisz wygodny samochód z profesjonalnym kierowcą.

  Twoja podróż będzie znacznie łatwiejsza, jeśli wcześniej zarezerwujesz transfer. Kiwitaxi doskonale rozwiązuje ten problem. Wybierz trasę i klasę samochodu, podaj swoje dane kontaktowe i dokonaj niewielkiej przedpłaty. Twój kierowca będzie czekał na Ciebie o określonej godzinie i wygodnie zabierze Cię do celu. Wybierz i zarezerwuj swój transfer, skontaktuj się z Kiwitaxi, jeśli masz jakiekolwiek pytania, firma z przyjemnością znajdzie dla Ciebie taksówkę. Zadba o początek wakacji i zacznie od pozytywnych emocji.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem na temat Kiwitaxi

  Miałeś okazję korzystać z usług Kiwitaxi? Czy zamówienie przebiegło pomyślnie? Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  Kiwitaxi
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Kiwitaxi

  Twoja opinia