NiezależnaOpinia

  Opinie Eurotax

  O serwisie Eurotax

  Właścicielem serwisu Eurotax jest firma Autovista Polska sp. z o.o. z Warszawy. Jest przedstawicielem EurotaxGlass's International AG na Polskę.
  Firma jest budowana na fundamencie rozważnego zarządzania od samego początku, kiedy to William Glass i Hans Schwacke, będący pionierami w swoich dziedzinach, utworzyli spółki Glass’s i Schwacke. Spółka Schwacke rozwinęła się w Europie pod sztandarem Eurotax.
  Spółki Eurotax i Glass's Information Services połączyły się w grudniu 2000 roku tworząc spółkę EurotaxGlass's International AG. Obecnie są liderem w dziedzinie zapewniania danych motoryzacyjnych oraz rozwiązań w zakresie oprogramowania i serwisów biznesowych na rzecz sektora motoryzacyjnego. Zapewniają bezpieczny punkt odniesienia na złożonym rynku, posiadając ogólnoeuropejską wiedzę połączoną ze spójnymi i porównywalnymi w skali międzynarodowej danymi oraz innowacyjnymi rozwiązaniami.
  W 2006 roku spółka EurotaxGlass’s zostaje przejęta przez spółkę Candover z grupy HM Capital Partners LLC (wcześniej Hicks, Muse, Tate and Furst Incorporated), przy wartości przedsiębiorstwa wynoszącej 480 milionów euro.

  Oferta w serwisie Eurotax

  Właściwa wycena może decydować o zysku lub stracie w trakcie zakupu lub sprzedaży używanego samochodu. Jest to szczególnie istotne w warunkach ostrej konkurencji i spadku marż.
  Wycena według systemu Eurotax jest dobrze znana i traktowana jako wiarygodna. Produkty Eurotax są dopasowane do indywidualnych wymagań poszczególnych grup użytkowników. Oferują szeroką paletę rozwiązań, od baz danych i katalogów po integrację z wewnętrznymi systemami klientów.
  Produkty Eurotax są ciągle rozwijane. Nie ograniczają się już tylko do prostej wyceny, ale są w stanie przekazać mnóstwo dodatkowych informacji. Zapewniają dostęp do najbardziej aktualnych danych, opracowanych przy użyciu nowoczesnych narzędzi i w oparciu o najbardziej wiarygodne źródła.
  Carwert to uniwersalny program o budowie modułowej, dzięki czemu można go dostosować do indywidualnych potrzeb. Umożliwia wycenę wartości, kalkulację napraw oraz zarządzanie nimi.
  Wersja podstawowa zawiera notowania sprzedaży samochodów osobowych i terenowych do 24 lat wstecz oraz dostawczych i motocykli do 12 lat wstecz.
  Moduł MarketRadar prezentuje w przejrzysty sposób informacje dotyczące aktualnych, konkurencyjnych ofert sprzedaży dostępnych w wiodących portalach internetowych. Umożliwia to automatyczną analizę cen ofertowych, wraz z sugestią właściwej ceny wywoławczej. Moduł bierze pod uwagę podobieństwo oferowanych samochodów i wycenionego pojazdu w Carwercie, zawęża region kraju do okolicy, w której będzie sprzedawany samochód, a także wyznacza korekty regionalne, czyli różnice pomiędzy poszczególnymi regionami Polski. MarketRadar to niezastąpione narzędzie dla każdego, kto próbuje sprzedać samochód, zarówno osoby prywatnej, jak i zorganizowanego handlu.
  Wycena on-line to prosty i wygodny sposób dokonywania wycen, bez potrzeby instalowania oprogramowania na swoim komputerze i pamiętania o aktualizacjach. Wystarczy dostęp do internetu. Za pomocą aplikacji można wykonać wycenę, wydrukować ją lub zachować, a także zaktualizować zgodnie z potrzebą. Wycena on-line to idealne rozwiązanie dla każdego, kto nie potrzebuje regularnego dostępu do aktualnych wartości rynkowych, ponieważ nie jest on ograniczony czasowo. Jeden abonament (minimum 4 wyceny) pozwala również dokonywać kalkulacji napraw w systemie ERE-online. Eliminuje to potrzebę powtórnej identyfikacji samochodu i umożliwia, w razie potrzeby, skorzystanie z dodatkowej funkcjonalności.
  Wycena on-line to z założenia system do szybkiej wyceny pojazdów. Oferuje większość możliwości systemu Carwert, w tym wyceny wsteczne na historycznych bazach danych oraz wycenę do 24 lat wstecz w przypadku samochodów osobowych i terenowych (do 12 lat wstecz dla pozostałych rodzajów pojazdów).

  Co sądzisz o ofercie Eurotax?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Eurotax? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Eurotax jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Eurotax i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Eurotax.

  BeamNG.drive czyli jak skutecznie rozwalić Twój samochód! ( ͡~ ͜ʖ ͡°) # 01

  Eurotax
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Eurotax

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Eurotax jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Eurotax. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Eurotax?

  Eurotax działa głównie w kategorii Samochód, a dokładniej w Inne.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Eurotax . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.