NiezależnaOpinia

  Opinie Eurotax

  O serwisie Eurotax

  Właścicielem serwisu Eurotax jest firma Autovista Polska sp. z o.o. z Warszawy. Jest przedstawicielem EurotaxGlass's International AG na Polskę.
  Firma jest budowana na fundamencie rozważnego zarządzania od samego początku, kiedy to William Glass i Hans Schwacke, będący pionierami w swoich dziedzinach, utworzyli spółki Glass’s i Schwacke. Spółka Schwacke rozwinęła się w Europie pod sztandarem Eurotax.
  Spółki Eurotax i Glass's Information Services połączyły się w grudniu 2000 roku tworząc spółkę EurotaxGlass's International AG. Obecnie są liderem w dziedzinie zapewniania danych motoryzacyjnych oraz rozwiązań w zakresie oprogramowania i serwisów biznesowych na rzecz sektora motoryzacyjnego. Zapewniają bezpieczny punkt odniesienia na złożonym rynku, posiadając ogólnoeuropejską wiedzę połączoną ze spójnymi i porównywalnymi w skali międzynarodowej danymi oraz innowacyjnymi rozwiązaniami.
  W 2006 roku spółka EurotaxGlass’s zostaje przejęta przez spółkę Candover z grupy HM Capital Partners LLC (wcześniej Hicks, Muse, Tate and Furst Incorporated), przy wartości przedsiębiorstwa wynoszącej 480 milionów euro.

  BeamNG.drive czyli jak skutecznie rozwalić Twój samochód! ( ͡~ ͜ʖ ͡°) # 01

  Oferta w serwisie Eurotax

  Właściwa wycena może decydować o zysku lub stracie w trakcie zakupu lub sprzedaży używanego samochodu. Jest to szczególnie istotne w warunkach ostrej konkurencji i spadku marż.
  Wycena według systemu Eurotax jest dobrze znana i traktowana jako wiarygodna. Produkty Eurotax są dopasowane do indywidualnych wymagań poszczególnych grup użytkowników. Oferują szeroką paletę rozwiązań, od baz danych i katalogów po integrację z wewnętrznymi systemami klientów.
  Produkty Eurotax są ciągle rozwijane. Nie ograniczają się już tylko do prostej wyceny, ale są w stanie przekazać mnóstwo dodatkowych informacji. Zapewniają dostęp do najbardziej aktualnych danych, opracowanych przy użyciu nowoczesnych narzędzi i w oparciu o najbardziej wiarygodne źródła.
  Carwert to uniwersalny program o budowie modułowej, dzięki czemu można go dostosować do indywidualnych potrzeb. Umożliwia wycenę wartości, kalkulację napraw oraz zarządzanie nimi.
  Wersja podstawowa zawiera notowania sprzedaży samochodów osobowych i terenowych do 24 lat wstecz oraz dostawczych i motocykli do 12 lat wstecz.
  Moduł MarketRadar prezentuje w przejrzysty sposób informacje dotyczące aktualnych, konkurencyjnych ofert sprzedaży dostępnych w wiodących portalach internetowych. Umożliwia to automatyczną analizę cen ofertowych, wraz z sugestią właściwej ceny wywoławczej. Moduł bierze pod uwagę podobieństwo oferowanych samochodów i wycenionego pojazdu w Carwercie, zawęża region kraju do okolicy, w której będzie sprzedawany samochód, a także wyznacza korekty regionalne, czyli różnice pomiędzy poszczególnymi regionami Polski. MarketRadar to niezastąpione narzędzie dla każdego, kto próbuje sprzedać samochód, zarówno osoby prywatnej, jak i zorganizowanego handlu.
  Wycena on-line to prosty i wygodny sposób dokonywania wycen, bez potrzeby instalowania oprogramowania na swoim komputerze i pamiętania o aktualizacjach. Wystarczy dostęp do internetu. Za pomocą aplikacji można wykonać wycenę, wydrukować ją lub zachować, a także zaktualizować zgodnie z potrzebą. Wycena on-line to idealne rozwiązanie dla każdego, kto nie potrzebuje regularnego dostępu do aktualnych wartości rynkowych, ponieważ nie jest on ograniczony czasowo. Jeden abonament (minimum 4 wyceny) pozwala również dokonywać kalkulacji napraw w systemie ERE-online. Eliminuje to potrzebę powtórnej identyfikacji samochodu i umożliwia, w razie potrzeby, skorzystanie z dodatkowej funkcjonalności.
  Wycena on-line to z założenia system do szybkiej wyceny pojazdów. Oferuje większość możliwości systemu Carwert, w tym wyceny wsteczne na historycznych bazach danych oraz wycenę do 24 lat wstecz w przypadku samochodów osobowych i terenowych (do 12 lat wstecz dla pozostałych rodzajów pojazdów).

  Co sądzisz o ofercie Eurotax?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Eurotax? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Eurotax jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Eurotax i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Eurotax.

  Eurotax
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Eurotax

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Eurotax jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Eurotax. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Eurotax?

  Eurotax działa głównie w kategorii Samochód, a dokładniej w Inne.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Eurotax com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!