Discover Cars Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Discover Cars

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Marta
Doskonała wybór w przypadku wynajmu samochodów za granicą szczególnie – zdecydowanie polecam. Naprawdę zaoferowali najlepszą cenę w porównaniu z konkurencją. Rezerwacja była łatwa i szybka, a kau...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  auto

  Doskonała wybór w przypadku wynajmu samochodów za granicą szczególnie
  – zdecydowanie polecam. Naprawdę zaoferowali najlepszą cenę w porównaniu z konkurencją. Rezerwacja była łatwa i szybka, a kaucja łatwa do opłacenia. Cała obsługa od startu do mety była doskonała. Na pewno skorzystamy z Discover Cars ponownie. Mogę tylko powiedzieć, że jest firma świadczy doskonały serwis! Obsługa klienta dokładnie i szczegółowo odpowiedziała na wszystkie moje pytania i rozwiązała moje zmiany rezerwacji., chociaż tak na dobrą sprawę wcanie niekoniecznie musieli to zrobić Otrzymałem świetną obsługę i życzliwe podejście. Samochód był w bardzo dobrym stanie. Zawsze na czas. W pełni polecam tę firmę. Dziękuję bardzo... Polecam każdemu korzystanie z Discover Cars. ;)


Inni również oglądali

Logo 2407

2407

1 opinie

Zepsuł Ci się samochód, a może nagle przypomniałeś sobie, że musisz pilnie wymienić olej? Sklep 2407 wych...

Logo QEEQ

QEEQ

1 opinie

Wygodne podróżowanie zapewniają różnorodne aplikacje. Są idealnym rozwiązaniem dla każdego aktywnego po...

Logo Avis

Avis

1 opinie

O firmie Avis W 1946 roku Warren Avis założył pierwsze na świecie przylotniskowe biuro wynajmu. Mieściło si...

Logo Eurotax

Eurotax

1 opinie

O serwisie Eurotax Właścicielem serwisu Eurotax jest firma Autovista Polska sp. z o.o. z Warszawy. Jest przedstawicielem Eurot...