Discover Car Hire

Wszystkie opinie

Discover Car Hire

20% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

J
Jacek
skorzystałem z ich usług, wszystko mi się podobałoCzytacz dalej
K
Krzysztof
Bardzo podobała mi się obsługa.Czytacz dalej
J
jerzy
za 10 minut spóźnienia pani policzyła 30 euro. 2 lampki awaryjne świeciły się i gasły - zdecydowanie odradzamCzytacz dalej
D
Dominik
DiscoverCars nie podaje na głównej stronie informacji, że ich ubezpieczenie nie pokrywa udziału własnego w przypadku kolizji. Choć przy ofercie jest informacja "Ubezpieczenie od kolizji"....Czytacz dalej
M
Magdalena
Najgorszy pośrednik z jakim miałam do czyniania. Najgorsze moje doświadczenie z wypożyczeniem samochodu. Nie polecam. Kupujesz ubezpieczenie, potem okazuje się, że trzeba mieć 2000 dolarów kaucji, ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (10)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  OK

  skorzystałem z ich usług, wszystko mi się podobało


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Fajni chłopaki

  Bardzo podobała mi się obsługa.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  wynajem samochodu

  za 10 minut spóźnienia pani policzyła 30 euro. 2 lampki awaryjne świeciły się i gasły - zdecydowanie odradzam


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Wynajem samochodu.

  DiscoverCars nie podaje na głównej stronie informacji, że ich ubezpieczenie nie pokrywa udziału własnego w przypadku kolizji. Choć przy ofercie jest informacja "Ubezpieczenie od kolizji". Informacja o udziale własnym jest umieszczona dopiero w "warunkach ubezpieczenia", podpunkt "cena zawiera"... i tam informacja o tym czego cena nie zawiera. Poza tym, kiedy odwołujesz rezerwację to nie zwracają Ci pieniędzy, tylko przekazują jakiś "Booking Credit" do wykorzystania przy kolejnej rezerwacji.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Car rental

  Najgorszy pośrednik z jakim miałam do czyniania. Najgorsze moje doświadczenie z wypożyczeniem samochodu. Nie polecam. Kupujesz ubezpieczenie, potem okazuje się, że trzeba mieć 2000 dolarów kaucji, na końcu anulowali mi rezerwację, bo okazało się, że gdzieś w regulaminie jest zapis, że po dwóch godzinach od niestawienia się o czasie po samochód mogą mi anulować rezerwację i zabrać moją zaliczkę. Zostałam o 21.00 bez samochodu z małym dzieckiem. Na końcu musiałam w tej samej wypożyczalni wyjąć samochód drożej + moja utracona zaliczka + dodatkowe ubezpieczenie. Porażka!!!! Taniej by wyszło jak bym sobie na miejscu auto kupiła.

  A od kiedy to ubezpieczenie u pośrednika anuluje kaucję? Kaucję pobiera wypożyczalnia i zawsze tak jest - chyba że wykupisz bezpośrednio u nich ubezpieczenie.
  Z tym anulowaniem to też norma - w takim przypadku polecam wysłanie maila lub dodzwonienie się. Jeżeli samolot się spóźnił, to podaje się nr lotu - wtedy oni wiedzą, że to spóźnienie usprawiedliwione i trzymają rezerwację.
  I na koniec - opisujesz praktyki wypożyczalni (które zresztą są słuszne), a nie pośrednika.
  Osobiście z tym pośrednikiem do czynienia nie miałem (tylko rentalcars i ryan), ale trzeba się minimalnie orientować w ogólnie znanych zasadach, zanim się skrytykuje.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Wypożyczenie auta

  Mimo podania numeru lotu i zrobienia rezerwacji na właściwy dzień, prawdopodobnie omyłkowo podczas późniejszej edycji została w niej zmieniona data na dzień przed przylotem na lotnisko w Tiranie, jednak po rozmowie z wypożyczalnią Abbycar, na co mam dowód w postaci zapisu na whatsapp, ustaliłem z nimi datę i godzinę odbioru na dzień następny tj w sobotę w nocy. Niestety pracownik firmy Abbycar nie zjawił się na lotnisku, telefonów też w firmie Abbycar nikt nie odbierał. Po kilku godzinach czekania i szukania kogoś ze wspomnianej firmy postanowiłem wynająć auto z innej firmy, oczywiście drożej. Niestety firma Discovercars odmówiła jakiegokolwiek zwrotu zapłaconej przedpłaty i ubezpieczenia, zasłaniając się regulaminem. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że mają do tego prawo, jednak była to sytuacja dość specyficzna i firma Discovercars mogłaby przynajmniej częściowo zrekompensować mi poniesioną przeze mnie stratę lub chociaż zaproponować jakieś inne rozwiązanie, niestety pomimo kilkukrotnych rozmów i tłumaczeń odmówili jakiejkolwiek pomocy, w związku z czym czuje się oszukany, zarówno przez firmę Abbycar, która nie wywiązała się z ustaleń oraz przez firmę Discovercars, która odmówiła zwrotu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  wynajem auta

  Negatywny. Dwa i pół miesiąca czekam za zwrotem pieniędzy za szkodę z economyrentscar.Uważam to za złodziejstwo. Cena ubezpieczenia dobra, ale nie dajcie się nabrać. Jak mają wypłacić odszkodowanie to mają klienta w dupie. Nigdy więcej.

  Cześć. Natknęłam się na Twoja opinie już po złożonym wniosku. Czy coś się zmienili w Twojej sprawę, udało Ci się odzyskać pieniędzy z tytułu ubezpieczenia? Proszę o kontakt magdalena_kurys@wp.pl


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  wynajem samochodu w Portugalii od Turisprime

  Samo zamówienie przez stronę ok, ale doprosić się o zwrot kosztów depozytu i paliwa już nie można. Najpierw piszą, żeby poczekać 20 dni roboczych, bo tyle to może trwać, a kiedy człowiek czeka i daje jeszcze kilka dni, to się okazuje, że na podjęcie działania przekroczyło się ich magiczne 28 dni i oni już nic nie mogą z tym zrobić... Nie polecam nikomu!!!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  FARO

  Nie polecam! Nie polecam ! /// Odradzam ! Odradzam !
  Zanim zdecydujesz się na to coś (bo nie nazwę tego "wypożyczalnią samochodów") upewnij się, że nie masz innej opcji a potem dokładnie przeczytaj regulamin. W moim przypadku okazało się, że nie mają nawet swojego boxu na lotnisku choć usiłowali pobrać 30EUR opłaty lotniskowej. Z powodu opóźnienia lotu chciałem przesunąć datę odbioru samochodu a tu niespodzianka: pan z MILLIONCARSHIRE stwierdził, że musi mieć porządek w papierach i trzeba to zmienić na stronie DISCOVERCARS, zero pomocy. Uwaga: na stronie brak nr telefonu jest tylko adres m@ilowy z, którego dostałem odpowiedź po 4 dniach z informacją, iż JAKICHKOLWIEK ZMIAN MOŻNA DOKONAĆ MAX NA 48H PRZED ODBIOREM, nie chciałem zmienić terminu ani miejsca zwrotu, nie chciałem zmienić kwoty za wypożyczenie jedynie datę odbioru.
  Zero pomocy, zero empatii, zero tolerancji, Nie mamy dla ciebie samochodu i co nam zrobisz?
  Skończyło się tym, że wynająłem następnego dnia samochód na stronie RENTALCARS od HERTZ - NAWET TANIEJ od tych oszustów. Szkoda nerwów i szkoda czasu zwłaszcza na wakacjach.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Jeśli masz kartę debetową...

  Jeśli chcesz wynająć samochód przed Discover Cars i użyć do tego kartę debetową (5x więcej Polaków ma kartę debetową niż kredytową), to przeczytaj poniższe zanim zapłacisz Discover Cars.
  Korzystając z Discover Cars wynająłem samochód w OK Rent A Car na lotnisku w Maladze na 2 tygodnie. Wystąpiły dwa konkretne problemy, które spowodowały, że zrezygnowałem z najmu, wynająłem samochód gdzie indziej i straciłem pieniądze zapłacone Discover Cars.
  W potwierdzeniu, które otrzymałem mailem Discover Cars napisał: Miejsce odbioru: Port lotniczy Malaga, W terminalu. W rzeczywistości odbiór jest niedaleko lotniska. Dodatkowe 15 minut czekania na bus i 5 minut przejazdu.
  W potwierdzeniu Discover Cars pisze, że wypożyczalnia zablokuje lub pobierze €1050 z mojej karty a konto uszkodzeń itp. Jeśli takowych nie będzie, odblokuje lub zwróci pieniądze. Te dwie opcje są kluczowe, bo blokada występuje w przypadku karty kredytowej, a pobranie w przypadku karty debetowej. Podanie obydwu sugeruje więc, że obydwie formy karty są akceptowane. Discover Cars dodatkowo pisze, że przedpłacone karty debetowe i kredytowe nie są akceptowane. Z tego można wywnioskować, że nie przedpłacone karty debetowe i kredytowe są akceptowane. Jeszcze dalej Discover Cars pisze, że będzie problem jeśli na karcie będą niewystarczające fundusze by pokryć te €1050. Na kartach kredytowych funduszy nie ma, na debetowych są. A więc w 3 miejscach Discover Cars implikuje, że nieprzedpłacona karta debetowa, a takiej próbowałem użyć, jest OK.
  Być może jest OK, ale nie w OK Rent A Car. Tam dowiedziałem się, że jak najbardziej kartę zaakceptują, ale tylko pod warunkiem, że zgodzę się zmienić kwotę depozytu z €1050 na €230, z tym że to zwiększy koszty wynajmu o ok 400%, a więc dopłacę 4 razy więcej niż to co już zapłaciłem.
  Pokazałem warunki umowy. Usłyszałem, że umowę zawarłem z Discover Cars, a nie z OK Rent A Car, więc oni tych warunków nie przyjmują do wiadomości, a jeśli mi się to nie podoba, to muszę rozmawiać z Discover Cars. Dodali, że jest piątek po południu, więc muszę zaczekać do poniedziałku rano by dodzwonić się do Discover Cars lub do przełożonego w OK Rent a Car. Więc albo zwiększam koszt wypożyczenia 5 razy albo mogę wrócić na lotnisko i tam wynająć. Innymi słowy wiedzieli, że wypożyczalnie na lotnisku takich numerów nie robią. I mieli rację. Wróciłem na lotnisko, wynająłem samochód w pierwszej wypożyczalni na jaką trafiłem, która mnie dodatkowo zapewniła, że jej ceny najmu są dokładnie take same dla właścicieli kart debetowych jak i kredytowych.

  Powiem tak nie polecam..

  Zaliczka podlega zwrotowi w przypadku, gdy umowa nie dojdzie do skutku, niezależnie od tego, która ze stron zawiniła. Jest na to obszerny artykuł prawny. Mówia o 100 % zwrocie za anulowanie umowy. Nieprawda dostaje się voucher który ważny jest 5 lat. Zanim klikniesz rezerwacja nie ma ani słowa o depozycie dopiero po zapłacenia 28.50 euro dowiadujesz się o depozycie który jest 5 razy większy niż wynajem auta. Dlatego anulowalem usługę 5 min później. Zwrotu zaliczki nie dostaniecie. Zwykle naciągane. Cały regulamin warto bardzo uważnie przeanalizować


Inni również oglądali

Logo Avis

Avis

0 opinie

O firmie Avis W 1946 roku Warren Avis założył pierwsze na świecie przylotniskowe biuro wynajmu. Mieściło si...

Logo Myrentacar

Myrentacar

0 opinie

Europejski tryb życia przyzwyczaił wiele osób do posiadanie samochodu. Jest to dobrobyt związany z krajami pierwszego św...

Logo Green Motion

Green Motion

0 opinie

Świetnie wiadomo że ze wszystkich środków transportu najdogodniejszy jest samochód.. Nie jest tak szybki jak nowoczesn...

Logo QEEQ

QEEQ

1 opinie

Wygodne podróżowanie zapewniają różnorodne aplikacje. Są idealnym rozwiązaniem dla każdego aktywnego po...

Discover Car Hire

Discover Car Hire to porównywarka wypożyczalni samochodowych powstaÅ‚Ä… z pasji do podróży. Celem Discover Car Hire jest dostarczenie najlepszych usÅ‚ug poprzez wsparcie klienta przed, podczas i po wypożyczeniu. Discover Car Hire pomaga podróżujÄ…cym znaleźć dokÅ‚adnie to, czego szukajÄ…. Wakacje, przygoda, biznes - niezależnie od celu podróży Discover Car Hire pomaga wybrać samochód, najlepiej odpowiadajÄ…cy twoim potrzebom. Wyszukiwarka jest darmowa i prosta w użyciu.

Rezerwowanie każdego rodzaju samochodu na całym świecie w Discover Car Hire

Z wyjÄ…tkowÄ… porównywarkÄ… Discover Car Hire możesz zarezerwować idealny pojazd w najlepszej cenie w ponad 8000 miejscach w 137 krajach. Discover Car Hire oferuje atrakcyjne ceny dla wszystkich grup samochodów, wÅ‚Ä…cznie z luksusowymi samochodami, przewoźnikami osób i minivanami. Discover Car Hire wspóÅ‚pracuje ze wszystkimi gÅ‚ównymi wypożyczalniami samochodów wÅ‚Ä…cznie z Avis, Alamo, Dollar, Thrifty, National, Sixt, Europcar, Budget jak również z najlepszymi lokalnymi partnerami. Niezależnie od tego, gdzie znajdujÄ… siÄ™ partnerzy Discover Car Hire, czy sÄ… duzi czy mali, Discover Car Hire pracuje niestrudzenie, aby skontaktować ich z wieloma turystami, zapewniajÄ…c możliwie najlepsze doÅ›wiadczenie dla obu stron.

Oferta Discover Car Hire

ZespóÅ‚ ekspertów wypożyczalni samochodów zna wiele jÄ™zyków, wiÄ™c Discover Car Hire jesteÅ› w stanie odbierać poÅ‚Ä…czenia i odpowiadać na wasze wiadomoÅ›ci 7 dni w tygodniu. Discover Car Hire dokonuje rezerwacji szybko i bez problemu. Wyszukiwarka znajduje najlepsze wypożyczalnie samochodów z caÅ‚ego Å›wiata w jednym miejscu i tworzy TwojÄ… rezerwacjÄ™ w zaledwie kilka minut. Rezerwowanie samochodu jeszcze nigdy nie byÅ‚o tak proste! Discover Car Hire jest przyjaźny dla klientów i otwarty, zawsze sÅ‚ucha sugestii swoich klientów i partnerów, dziÄ™ki czemu może ulepszyć stronÄ™ Discover Car Hire, aby uÅ‚atwić korzystanie z niej! Ponad 100 000 firm i wynajmujÄ…cych powierzyÅ‚o Discover Car Hire obsÅ‚ugÄ™ rezerwacji wypożyczenia samochodu. Discover Car Hire opracowaÅ‚ systemy oraz ma odpowiednie doÅ›wiadczenie, aby zapewnić Ci bezproblemowe usÅ‚ugi wynajmu samochodów.

Pełna ochrona i ubezpieczenie

JeÅ›li Twój wynajÄ™ty samochód ulegnie uszkodzeniu i jeÅ›li twoja rezerwacja obejmuje tylko podstawowe ubezpieczenie, bÄ™dziesz musiaÅ‚ pokryć szkody do kwoty udziaÅ‚u wÅ‚asnego. JeÅ›li zakupiÅ‚eÅ› peÅ‚ne ubezpieczenie od Discover Car Hire, bÄ™dziesz musiaÅ‚ skontaktować siÄ™ z wypożyczalniÄ… i przekazać wszystkie informacje na temat wypadku. Jak tylko Discover Car Hire otrzyma niezbÄ™dne dokumenty, przeanalizuje sytuacjÄ™, a nastÄ™pnie zwróci Ci opÅ‚aty i koszty zwiÄ…zane ze szkodÄ…. JeÅ›li posiadasz wÅ‚asne ubezpieczenie, musisz skontaktować siÄ™ z firmÄ… ubezpieczeniowÄ… i postÄ™pować zgodnie z procesem roszczeÅ„ ubezpieczeniowych i procedurÄ… zwrotu kosztów wypożyczalni danego ubezpieczyciela. W punkcie wynajmu samochodów możesz wykupić wiele polis ubezpieczeniowych, które zmniejszÄ… depozyt i udziaÅ‚ wÅ‚asny do zera. W takim przypadku, nie bÄ™dziesz musiaÅ‚ uiÅ›cić żadnych opÅ‚at, jeÅ›li wystÄ…piÄ… jakiekolwiek szkody. Możesz również zakupić częściowe zwolnienie z odpowiedzialnoÅ›ci za szkody, co zwykle zmniejsza kwotÄ™ depozytu o 50%, chociaż najlepiej jest zapytać z góry o szczegóÅ‚y dotyczÄ…ce tego ubezpieczenia. Pracownicy wypożyczalni mogÄ… również zaoferować Ci peÅ‚ne zwolnienie z obowiÄ…zku naprawienia szkody, które chroni CiÄ™ w przypadku jakichkolwiek uszkodzeÅ„ karoserii samochodu. Jednak czÄ™sto opony i okna nie sÄ… objÄ™te tym ubezpieczeniem, wiÄ™c pamiÄ™taj, aby zapytać pracowników wypożyczalni, czy sÄ… one wÅ‚Ä…czone.

 

Podziel się z nami swoim doświadczeniem!

MiaÅ‚eÅ› okazjÄ™ korzystać z usÅ‚ug Discover Car Hire? Czy wypożyczenie przebiegÅ‚o pomyÅ›lnie? Twoja opinia ma niezwykÅ‚e znaczenie dla osób, które stojÄ… przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu.