Discover Car Hire

Wszystkie opinie

Discover Car Hire

18% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

J
Jacek
skorzystałem z ich usług, wszystko mi się podobałoCzytacz dalej
K
Krzysztof
Bardzo podobała mi się obsługa.Czytacz dalej
N
nie polecam
Nie polecam! Obsługa klienta nie istnieje, dwie reklamacje bez odpowiedzi. Trzeci miesiąc czekam na zwrot depozytu! Numer rezerwacji: DC-3127550 Numer potwierdzenia: 22-TIA-327Czytacz dalej
J
jerzy
za 10 minut spóźnienia pani policzyła 30 euro. 2 lampki awaryjne świeciły się i gasły - zdecydowanie odradzamCzytacz dalej
D
Dominik
DiscoverCars nie podaje na głównej stronie informacji, że ich ubezpieczenie nie pokrywa udziału własnego w przypadku kolizji. Choć przy ofercie jest informacja "Ubezpieczenie od kolizji"....Czytacz dalej

Wszystkie opinie (11)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  OK

  skorzystałem z ich usług, wszystko mi się podobało


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Fajni chłopaki

  Bardzo podobała mi się obsługa.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  wynajem auta

  Nie polecam!
  Obsługa klienta nie istnieje, dwie reklamacje bez odpowiedzi.
  Trzeci miesiąc czekam na zwrot depozytu!
  Numer rezerwacji: DC-3127550
  Numer potwierdzenia: 22-TIA-327


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  wynajem samochodu

  za 10 minut spóźnienia pani policzyła 30 euro. 2 lampki awaryjne świeciły się i gasły - zdecydowanie odradzam


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Wynajem samochodu.

  DiscoverCars nie podaje na głównej stronie informacji, że ich ubezpieczenie nie pokrywa udziału własnego w przypadku kolizji. Choć przy ofercie jest informacja "Ubezpieczenie od kolizji". Informacja o udziale własnym jest umieszczona dopiero w "warunkach ubezpieczenia", podpunkt "cena zawiera"... i tam informacja o tym czego cena nie zawiera. Poza tym, kiedy odwołujesz rezerwację to nie zwracają Ci pieniędzy, tylko przekazują jakiś "Booking Credit" do wykorzystania przy kolejnej rezerwacji.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Car rental

  Najgorszy pośrednik z jakim miałam do czyniania. Najgorsze moje doświadczenie z wypożyczeniem samochodu. Nie polecam. Kupujesz ubezpieczenie, potem okazuje się, że trzeba mieć 2000 dolarów kaucji, na końcu anulowali mi rezerwację, bo okazało się, że gdzieś w regulaminie jest zapis, że po dwóch godzinach od niestawienia się o czasie po samochód mogą mi anulować rezerwację i zabrać moją zaliczkę. Zostałam o 21.00 bez samochodu z małym dzieckiem. Na końcu musiałam w tej samej wypożyczalni wyjąć samochód drożej + moja utracona zaliczka + dodatkowe ubezpieczenie. Porażka!!!! Taniej by wyszło jak bym sobie na miejscu auto kupiła.

  A od kiedy to ubezpieczenie u pośrednika anuluje kaucję? Kaucję pobiera wypożyczalnia i zawsze tak jest - chyba że wykupisz bezpośrednio u nich ubezpieczenie.
  Z tym anulowaniem to też norma - w takim przypadku polecam wysłanie maila lub dodzwonienie się. Jeżeli samolot się spóźnił, to podaje się nr lotu - wtedy oni wiedzą, że to spóźnienie usprawiedliwione i trzymają rezerwację.
  I na koniec - opisujesz praktyki wypożyczalni (które zresztą są słuszne), a nie pośrednika.
  Osobiście z tym pośrednikiem do czynienia nie miałem (tylko rentalcars i ryan), ale trzeba się minimalnie orientować w ogólnie znanych zasadach, zanim się skrytykuje.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Wypożyczenie auta

  Mimo podania numeru lotu i zrobienia rezerwacji na właściwy dzień, prawdopodobnie omyłkowo podczas późniejszej edycji została w niej zmieniona data na dzień przed przylotem na lotnisko w Tiranie, jednak po rozmowie z wypożyczalnią Abbycar, na co mam dowód w postaci zapisu na whatsapp, ustaliłem z nimi datę i godzinę odbioru na dzień następny tj w sobotę w nocy. Niestety pracownik firmy Abbycar nie zjawił się na lotnisku, telefonów też w firmie Abbycar nikt nie odbierał. Po kilku godzinach czekania i szukania kogoś ze wspomnianej firmy postanowiłem wynająć auto z innej firmy, oczywiście drożej. Niestety firma Discovercars odmówiła jakiegokolwiek zwrotu zapłaconej przedpłaty i ubezpieczenia, zasłaniając się regulaminem. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że mają do tego prawo, jednak była to sytuacja dość specyficzna i firma Discovercars mogłaby przynajmniej częściowo zrekompensować mi poniesioną przeze mnie stratę lub chociaż zaproponować jakieś inne rozwiązanie, niestety pomimo kilkukrotnych rozmów i tłumaczeń odmówili jakiejkolwiek pomocy, w związku z czym czuje się oszukany, zarówno przez firmę Abbycar, która nie wywiązała się z ustaleń oraz przez firmę Discovercars, która odmówiła zwrotu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  wynajem auta

  Negatywny. Dwa i pół miesiąca czekam za zwrotem pieniędzy za szkodę z economyrentscar.Uważam to za złodziejstwo. Cena ubezpieczenia dobra, ale nie dajcie się nabrać. Jak mają wypłacić odszkodowanie to mają klienta w dupie. Nigdy więcej.

  Cześć. Natknęłam się na Twoja opinie już po złożonym wniosku. Czy coś się zmienili w Twojej sprawę, udało Ci się odzyskać pieniędzy z tytułu ubezpieczenia? Proszę o kontakt magdalena_kurys@wp.pl


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  wynajem samochodu w Portugalii od Turisprime

  Samo zamówienie przez stronę ok, ale doprosić się o zwrot kosztów depozytu i paliwa już nie można. Najpierw piszą, żeby poczekać 20 dni roboczych, bo tyle to może trwać, a kiedy człowiek czeka i daje jeszcze kilka dni, to się okazuje, że na podjęcie działania przekroczyło się ich magiczne 28 dni i oni już nic nie mogą z tym zrobić... Nie polecam nikomu!!!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  FARO

  Nie polecam! Nie polecam ! /// Odradzam ! Odradzam !
  Zanim zdecydujesz się na to coś (bo nie nazwę tego "wypożyczalnią samochodów") upewnij się, że nie masz innej opcji a potem dokładnie przeczytaj regulamin. W moim przypadku okazało się, że nie mają nawet swojego boxu na lotnisku choć usiłowali pobrać 30EUR opłaty lotniskowej. Z powodu opóźnienia lotu chciałem przesunąć datę odbioru samochodu a tu niespodzianka: pan z MILLIONCARSHIRE stwierdził, że musi mieć porządek w papierach i trzeba to zmienić na stronie DISCOVERCARS, zero pomocy. Uwaga: na stronie brak nr telefonu jest tylko adres m@ilowy z, którego dostałem odpowiedź po 4 dniach z informacją, iż JAKICHKOLWIEK ZMIAN MOŻNA DOKONAĆ MAX NA 48H PRZED ODBIOREM, nie chciałem zmienić terminu ani miejsca zwrotu, nie chciałem zmienić kwoty za wypożyczenie jedynie datę odbioru.
  Zero pomocy, zero empatii, zero tolerancji, Nie mamy dla ciebie samochodu i co nam zrobisz?
  Skończyło się tym, że wynająłem następnego dnia samochód na stronie RENTALCARS od HERTZ - NAWET TANIEJ od tych oszustów. Szkoda nerwów i szkoda czasu zwłaszcza na wakacjach.


Inni również oglądali

Logo Avis

Avis

0 opinie

O firmie Avis W 1946 roku Warren Avis założył pierwsze na świecie przylotniskowe biuro wynajmu. Mieściło si...

Logo Myrentacar

Myrentacar

0 opinie

Europejski tryb życia przyzwyczaił wiele osób do posiadanie samochodu. Jest to dobrobyt związany z krajami pierwszego św...

Logo Green Motion

Green Motion

0 opinie

Świetnie wiadomo że ze wszystkich środków transportu najdogodniejszy jest samochód.. Nie jest tak szybki jak nowoczesn...

Logo QEEQ

QEEQ

1 opinie

Wygodne podróżowanie zapewniają różnorodne aplikacje. Są idealnym rozwiązaniem dla każdego aktywnego po...