NiezależnaOpinia

  Opinie Car Net

  Opinie

  Polska jest jednym z największych państw w Europie. Od dawna uważana za kraj przyciągający wielu turystów. Każdego roku nasz kraj odwiedzają miliony turystów. Piesi, którzy nie wyobrażają sobie życia bez pojazdu, mogą wypożyczyć samochód w Polsce. W kraju jest wiele centrów samochodowych, które pomogą w tej sprawie.

  Tutaj znajdziesz najlepsze opcje wypożyczenia samochodu. Możesz przeczytać zebrane opinie, wrażenia i skargi o firmie Car Net. Porównanie na niezależnaopinia.pl pomoże Ci w podjęciu najlepszej dla ciebie decyzji w wyborze odpowiedniej firmy.

  Po wybraniu odpowiedniej opcji, wystarczy, że klikniesz w przycisk „Zobacz” i natychmiast możesz przejść na oficjalną stronę internetową wypożyczalni, w której dokonasz rezerwacji. Nigdy nie pobieramy prowizji ani opłat, więc zawsze znajdziesz najlepsze ceny!

  O firmie Car Net

  Ogólnopolska wypożyczalnia samochodów Car Net już 18 lat istnieje na rynku. Firma samochodów buduje w Polsce największą sieć wypożyczalni samochodów. Obecnie wynająć auto można w 31 miastach.

  Z nami możesz wypożyczyć samochód bez kierowcy i nie czuć ograniczeń podczas jazdy. Stali klienci w Częstochowie, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Kielcach, Koszalinie i Krakowie, już byli w stanie ocenić wysoki poziom świadczonych usług. Wynajęcie samochodu z naszą firmą nie jest luksusem, ale elementem komfortowego życia. Korzystając z wynajmu samochodów do własnych celów, możesz wypożyczyć samochody dla swojej firmy lub na własny użytek.

  Co oferują

  W swojej ofercie posiadają samochody osobowe, automaty,VAN oraz samochody dostawcze. Samochody są podzielone między sobą na grupy. Firma Car Net stworzyła warunki do opłacalnego, bezpiecznego i wygodnego wypożyczenia samochodu. Proponują wynajem samochodu na krótki oraz długi okres.

  Zwykła wypożyczalnia samochodów oznacza, że klient zabiera samochód do tymczasowego użytku, na przykład na dzień, tydzień lub miesiąc. Firma Car Net wraz ze zwykłymi wypożyczalniami oferuje kolejną opcję: jeśli pojazd ci się podoba, możesz wypożyczyć samochód z prawem do odkupienia.

  Podpisując umowę, dostaniesz do dyspozycji samochód na stałe. Ale zamiast zwykłych dziennych opłat za wynajem, można stopniowo płacić cały koszt samochodu (w częściach). W rzeczywistości przeniesienie samochodu do odkupienia w Polsce jest podobne do zasady kredytów samochodowych, ale nabywca otrzymuje szereg korzyści w porównaniu z ubieganiem się o instytucje bankowe.

  Warunki wynajmu

  Główny warunkiem wyporzyczalnia samochodu jest oczywiście posiadanie prawa jazdy min. 1 rok, do tego, należy mieć przy sobie dowód osobisty i kartę debetową lub kredytową.

  Samochodu są podzielone na klasy. Żeby móc wybrać pasującą dla ciebie klasę, musisz mieć określoną ilość lat oraz odpowiedni okres posiadania prawa jazdy z doświadczeniem poruszania się na drodze.

  Reklamacje

  Wysłać reklamacje najlepiej za pomocą formularza reklamacyjnego, który znajduje się na oficjalnej stronie internetowej. Należy wpisać swoje dane osobowe, wraz z numerem rezerwacji i do tego dołączyć opis reklamacji.

  Kontakt

  Udzielają konsultacje przez telefon 601 803 803, gdzie od razu można dokonać rezerwacji samochodu, lub drogą mailową kontakt@carnet.pl.

  Twoja opinia?

  Daj znać co sądzisz na temat Car Net. Jesteś za czy przeciw? W Polsce sprawdza się to rozwiązanie, nie? To może za granicą działa świetnie? A może korzystasz tylko z lokalnych dostawców bądź korzystasz z innego modelu usług podróżniczych online? Podziel się z nami swoimi przeżyciami!

  Car Net
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (2)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  https://www.expres-auto.pl/wypozyczalnia-samochodow-gdansk-lotnisko/

  Lotnisko w Gdańsku– a w zasadzie Port Lotniczy imienia Lecha Wałęsy – to największe lotnisko na Pomorzu. Niezwykle nowoczesne, jest niezaprzeczalną wizytówką rozwoju komunikacji.

  Przez: Express-Auto 16-12-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  TAK
  10
  rating

  Wynajem

  Obsluga bardzo mila i pomocna. Samochod sprawny, czysty i komfortowy w jezdzie. Moje doswiadczenie z Car Net jest wyjatkowo przyjemne. Po zamowieniu SmartaForFour otrzymalam Nissana Juke w kwocie Smarta. Kolejna sytuacja, ktora wywolala pozytywne emocje to zwrot depozytu po 2 godzinach od momentu oddania samochodu. Dziekuje oddzialowi w Katowicach. Polecam!!

  Przez: Justyna 23-06-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  TAK
  10
  rating

  Napisz wlasną opinię o Car Net

  Twoja opinia