2407

Wszystkie opinie

2407

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Autobus.Travel

Autobus.Travel

0 opinie

Autobus.Travel to rezerwacja usÅ‚ug i zakup biletów autobusowych w Internecie do podróży w Rosji, krajach WN...

Logo Nowazarowka

Nowazarowka

0 opinie

O sklepie Nowazarowka Noważarówka.pl to Polski oddział firmy Any Lamp B.V. Siedziba firmy w Polsce mieści się na Placu ...

Logo Ucando

Ucando

2 opinie

O sklepie Ucando Właścicielem sklepu internetowego Ucando jest firma Ucando Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.Oferta w sklepie Ucan...

Logo iParts.pl

iParts.pl

1 opinie

O firmie iParts.pl Sklep internetowy iParts.pl, prowadzony jest przez iParto Sp. z o.o. , ul. Staniewicka 22, 03-310 Warszawa, Według presti...

2407

Zepsuł Ci się samochód, a może nagle przypomniałeś sobie, że musisz pilnie wymienić olej? Sklep 2407 wychodzi na przeciw oczekiwań swoich klientów i poza sklepem stacjonarnym, prowadzi różnież sprzedaż części oraz akcesoriów samochodywch przez internet, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zatrudniony przez sklep doradca zawsze jest dostępny pod telefonem, więc nie ważne o której potrzebujesz coś kupić, możesz zadzwonić i skorzystać z profesjonalnego doradztwa i pomocy robiąc zamówienie. 

Części samochodowe:
W sklepie 2407.pl znajdziemy szeroki wybór części samochodowych najwyższej jakości, znanych i cenionych marek. Obecnie na witrynie sklepu dostępnych jest aż około 13 milionów produktów z tej kategorii. Poza częściami samochodowymi, można zakupić również akcesoria do auta, opony czy lakiery. 2407 oferuje części samochodowe od znanych i cenionych firm na rynku motoryzacyjnym, szerokie spektrum klas jakości oraz cen zaspokoi potrzeby każdego, nawet najbardziej wybrednego użytkownika auta. W sklepie dostaniemy zarówno części oryginalne, jak i tańsze zamienniki. 

Wielojęzyczny dział obsługi klienta:
Korzystając z usług 2407 masz dostęp do całodobowego działu obsługi klienta, który oferuje telefoniczną pomoc i doradztwo w trakcie zakupów na witrynie sklepu. Załoga zespołu doradztwa klienta jest międzynarodowa, oferują pomoc zarówno w języku polski, jak i po angielsku oraz ukraińsku. Robiąc zakupy na 2407, nawet jeśli nie jesteś doświadczonym mechanikiem samochodowym, dzięki telefonicznej pomocy doradcy działu obsługi klienta będziesz w stanie dobrać odpowiednie i najlepszej jakości części, jakich Twój samochód w danym momencie potrzebuje. 

Niskie koszty dostawy:
Jedną z rzeczy, którą chwali się sklep 2407 jest to, że zawsze oferują tanią dostawę swoich zamówień. Zarówno, jeżeli chodzi o odbiór osobisty produktów, jest on zawsze bezpłatny. 2407 oferuje również zawsze bezpłatną dostawę dla zamówień powyżej 299 zł. W sklepie oferowana jest również możliwość wysyłki zakupów do krajów członkowskich Unii Europejskiej, koszt przesyłki jest wyliczany na podstawie kraju docelowego oraz wagi i gabarytów paczki.

Ochrona klienta sklepu:
2407 prowadzi aktywną politykę ochrony kosumenckiej, kładzie bardzo duży nacisk na dbanie o bezpieczeństwo swoich klientów, szczególnie jeżeli chodzi o dopuszczanie do sprzedaży tylko certyfikowanych oraz testowanych pod kątem bezpieczeństwa elementów samochodowych. Celem tej ochrony jest zabezpieczenie klienta przed wadami produktu, podróbkami oraz niewłaściwym doborem zamówienia przez pracownika sklepu. W wypadku zgłoszenia reklamcji wadliwego, źle dobranego lub podrobionego produktu w czasie 30 dni roboczych od dnia zakupu i pomyślnego rozpatrzenia reklamacji przez obsługę sklepu, pełna kwota produktu jest zwracana do klienta. 

Korzystałaś/łeś z usług sklepu 2407.pl?
Miałeś/łaś okazję kupować coś w sklepie 2407.pl? Jeżeli tak, to opowiedz nam jakieś miałeś doświadczenie. Zostaw krótki feedback! Jak sprawowała się obsługa sklepu, czy była pomocna i profesjonalna? Czy produktry zamówione w 2407.pl spełniły Twoje oczekiwania, co Ci się podobało? Jakie wrażenie wywarła na Tobie strona sklepu, czy jest przejrzysta i intuicyjna w obsłudze? Jaki jest stosunek ceny do jakosci? Na witrynie Niezaleznaopinia.pl tworzymy przestrzeń, gdzie bardzo cenimy opinie klientów, ponieważ wierzymy, że tylko dzięki niezależnym opiniom możemy faktycznie ocenić jakość usług poszczególnych dostawców. Zostaw nam swoją opinię, jest ona bardzo cenna i z pewnością pomorze wielu przyszłym klientom w podjęciu decyzji czy warto korzystać z usług danego dostawcy. Twoja opinia ma dla nas znaczenie!