NiezależnaOpinia

  Opinie Trip.com

  Jako jedno z największych na świecie internetowych biur podróży, Trip.com istnieje po to, by pomagać wszystkim podróżującym. Nieważne, czy jedziesz na wakacje, w celach służbowych, czy może chcesz zarządzać podróżami w firmie – na Trip.com znajdziesz tanie loty, zakwaterowanie w promocyjnych cenach oraz bilety na pociągi kolei chińskich. Szukasz najlepszych ofert lub chcesz oszczędzić na kolejnej podróży? Trip.com Ci w tym pomoże. Dzięki naszej przejrzystej stronie internetowej i intuicyjnej aplikacji oraz dzięki całodobowej obsłudze klienta planowanie podróży stanie się prostsze niż kiedykolwiek. Najwyższej jakości usługi oferowane w kilkunastu językach (mówimy m.in. po angielsku, mandaryńsku, kantońsku, japońsku, koreańsku, niemiecku, francusku i hiszpańsku) dostępne są na wyciągnięcie ręki – wystarczy kliknąć lub zadzwonić.

  Zaplanuj swoją podróż z łatwością, korzystając z najlepszych ofert na przeloty i hotele

  Planowanie podróży z Trip.com okaże się bardzo łatwe dzięki naszej wyszukiwarce lotów i hoteli. Pomocne będą też inne funkcje witryny Trip.com, takie jak powiadomienia o zmianie cen biletów, kalendarz ofert czy oferty first minute. Bezpieczny i łatwy w użyciu system płatności oznacza mniej stresu w podróży. W witrynie Trip.com zapłacisz między innymi kartą kredytową i debetową oraz poprzez UnionPay.

  Jak można znaleźć hotel?

  I. Wprowadź miasto i długość pobytu w polu wyszukiwania na stronie głównej lub kliknij kartę Hotele u góry strony. Dodatkowo możesz wprowadzić nazwę hotelu lub wybrać przedział cenowy, ocenę gwiazdkową lub dzielnicę miasta.

  2. Dodatkowe opcje wyszukiwania, w tym udogodnienia hotelowe, można dodać na stronie wyszukiwania hoteli po przycisku Filtr po lewej stronie strony. Możesz usunąć filtry, klikając niebieski przycisk nad wynikami wyszukiwania lub Wyczyść wszystko.

  3. Kliknij Hotele w górnym pasku nawigacyjnym na dowolnej stronie, aby powrócić do strony głównej hoteli, gdzie znajdziesz informacje na temat ofert specjalnych, a także najbardziej popularnych miejsc i hoteli.

  Co to jest ocena diamentowa?

  Ocena diamentowa Trip.com opiera się głównie na komentarzach członków Trip.com (chińska wersja strony). Bierzemy również pod uwagę ocenę Chińskiego Narodowego Biura Turystyki, która przyznaje od jednej do pięciu gwiazdek w oparciu o jakość, udogodnienia, obsługę i reputację hoteli. Ponadto polegamy na opiniach wybranych grup ekspertów z zespołu Trip.com. W naszych ocenach dążymy do obiektywności i dokładności. Oceny nie mają celu komercyjnego, a Trip.com nigdy nie korzysta z tych ocen, aby uzyskać lepsze ceny w hotelach.

  • 6 diamentów: doskonałe 5-gwiazdkowe hotele

  • 5 diamentów: dobre 5-gwiazdkowe hotele lub zalecane 4-gwiazdkowe hotele

  • 4 diamenty: doskonałe 4-gwiazdkowe hotele i polecane 3-gwiazdkowe hotele

  • 3 diamenty: dobre 3 gwiazdki i polecane 2-gwiazdkowe hotele

  • 2 diamenty: dobre 2-gwiazdkowe hotele i polecane 2-gwiazdkowe hotele

  • 1 Diament: Polecane 1-gwiazdkowe hotele Połowa diamentów oznacza średnią ocenę

  Czy w cenie za pokój wliczone są usługi i / lub podatki?

  Ceny podane na stronie wyszukiwania hoteli nie zawierają podatków i opłat, ale pełna cena (w tym podatki i opłaty) jest podana na stronie potwierdzenia rezerwacji. Niektóre hotele mogą pobierać dodatkowy podatek miejski przy zameldowaniu.

  Pozostaw swoją opinie!

  Napisz kilka słów od siebie, i pomóż innym wybrać godną zaufania biuro podróży.

  Trip.com
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Trip.com

  Twoja opinia