NiezależnaOpinia

  Opinie Transavia

  O firmie Transavia

  Transavia Airlines C.V., działająca jako Transavia i wcześniej znana jako transavia.com, jest holenderską tanią linią lotniczą i spółką zależną w 100% od KLM, a zatem częścią grupy Air France – KLM. Jego główną bazą jest lotnisko Schiphol w Amsterdamie, a także inne bazy na lotnisku w Rotterdamie w Hadze i lotnisku w Eindhoven. Transavia utrzymuje Transavia France jako swoją francuską spółkę zależną.
  Budując linię lotniczą od zera, dziesięć lat później Transavia miała 45% udziałów w holenderskim rynku wakacyjnym i stała się głównym konkurentem Martinair. W 1986 r. Marka Transavia Holland została zmieniona na Transavia Airlines. To była pierwsza linia lotnicza, która skorzystała z pierwszej umowy o otwartym niebie podpisanej między rządami Wielkiej Brytanii i Holandii. Transavia rozpoczęła swoją pierwszą regularną usługę na trasie Amsterdam - Londyn Gatwick 26 października 1986 r.
  W 1991 r. Główny udziałowiec linii lotniczej, Nedlloyd, sprzedał 80% udziałów KLM. W 1998 r. Transavia była pierwszą zagraniczną linią lotniczą, która obsługiwała usługi krajowe w Grecji po zmianie greckiego prawa lotniczego. W czerwcu 2003 r. KLM nabył pozostałe 20% Transavii, co stanowi 100% jej własności. Późniejsza fuzja Air France i KLM uczyniła Transavię spółką w 100% zależną od Air France-KLM.
  Na początku XXI wieku (dekada) Transavia była przede wszystkim czarterową linią lotniczą z niskokosztową spółką zależną Basiq Air. Aby wzmocnić wizerunek marki, oba zostały połączone pod nazwą transavia.com 1 stycznia 2005 r.
  Transavia ma francuską jednostkę Transavia France z siedzibą w Paris-Orly, która obsługuje dwadzieścia 737–800. Duńska jednostka Transavia Dania z siedzibą w Kopenhadze działała od 2008 r. Do kwietnia 2011 r., Kiedy to została zamknięta z powodu niespełnienia oczekiwań.
  Strajk został zorganizowany przez pilotów Air France we wrześniu 2014 r., W proteście przeciwko zwiększonemu skupieniu grupy Air France-KLM na rozwoju Transavii, której pilotom płacili mniej niż Air France.
  Na początku 2015 r. Transavia otrzymała nowy projekt korporacyjny, który porzucił „.com” z jego publicznego wyglądu i zmienił podstawowe kolory z białego / zielonego / niebieskiego na biały / zielony. Linia lotnicza ma teraz stać się tanią marką Air France-KLM dla Holandii i Francji.
  W lutym 2017 r. Transavia ogłosiła, że zamknie swoją bazę na lotnisku w Monachium do końca października 2017 r. Po zaledwie roku pracy ze względu na zmianę strategii biznesowej i negatywne perspektywy gospodarcze.
  W grudniu 2019 r. Transavia ogłosiła uruchomienie swojej bazy na lotnisku w Brukseli, początkowo obsługując 9 tras z lotniska.

  TRIPREPORT | Transavia (ECONOMY) | Boeing 737-800 | Paris Orly - Vienna

  Oferta na stronie Transavia

  Na stronie Trasavia znajdziesz takie podstawowe dla linii lotniczych kategorie jak: Samoobsługa, Zarezerwuj bagaż podręczny, Zarezerwuj miejsce, Odpraw się na swój lot, Brakujący bagaż, Uszkodzony bagaż, Centrum Obsługi.
  Liniami Trasavia możesz polecieć do takich miejsc jak: Austria (Innsbruck, Salzburg, Wiedeń); Chorwacja (Dubrownik, Pula, Rijeka, Split, Zadar); Cypr (Larnaca, Pafos); Republika Czeska (Praga); Dania (Kopenhaga); Francja (Bergerac, Grenoble, Montpellier, Nicea, Paryż, Toulon); Grecja (Ateny, Kefalonia, Chania, Chios, Korfu, Heraklion, Kalamata, Kos, Mykonos, Preweza, Rodos, Samos, Santorini, Saloniki, Volos, Zakynthos); Islandia(Reykjavik); Izrael (Ejlat , Tel Awiw); Włochy(Ankona, Bari, Bolonia, Brindisi, Katania, Neapol, Olbia, Palermo, Perugia, Rzym, Sardynia, Werona, Piza); Jordania (Amman); Łotwa (Ryga); Liban (Bejrut); Malta; Maroko (Agadir, Al Hoceima, Casablanka, Fez, Marrakesz, Nador, Tanger); Polska (Kraków); Portugalia (Faraon, Lizbona, Madera, Porto); Szkocja (Edynburg); Serbia (Belgrad); Słowenia (Lublana); Hiszpania (Alicante, Almería, Barcelona, Bilbao, Fuerteventura, Girona, Wyspy Kanaryjskie, Ibiza, La Palma, Lanzarote, Malaga, Majorka, Menorca, Sewilla, Teneryfa, Walencja); Szwecja (Sztokholm); Szwajcaria (Genewa); Turcja (Antalya); Zjednoczone Emiraty Arabskie (Dubai).
  Dodatkowo masz dostęp do pomocnych informacji takich: Przygotowanie do podróży, Dostać się na lotnisko na czas, Zadbaj o wszystkie dokumenty podróży, Zobacz wskazówki dotyczące bagażu podręcznego, Na lotnisku, Wybór miejsca na pokładzie, Parking na lotnisku, Odprawa i odbiór bagażu rejestrowanego.
  W miejscu docelowym poprzez stronę Transavia możesz zarezerwować hotel, wypożyczyć auto lub zarezerwować transfer.
  Możesz zarezerwować lot bezpiecznie i łatwo na strone Transavia, używając karty kredytowej, karty debetowej, PayPal lub iDEAL.

  Co sądzisz o ofercie Transavia?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z oferty Transavia? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia.pl to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy stronie jest łatwa w obsłudze? Czy znalazłeś/aś to czego szukałeś/aś? Jaka jest jakość usług ofertowanych przez Transavia? Jaką wybrałeś/aś formę płatności? Jak szybki był czas realizacji Twego zamówienia? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Transavia.

  Transavia
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Transavia

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Transavia jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Transavia. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Transavia?

  Transavia działa głównie w kategorii Wakacje i podróże, a dokładniej w Bilety lotnicze.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Transavia com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!