NiezależnaOpinia

  Opinie Skyscanner

  Umiejętność wyszukiwania korzystnych ofert na loty do wymarzonych miejsc pozwala zaoszczędzić krocie. Na dodatek, istnieją narzędzia, które wykonują za nas brudną robotę analizowania informacji, pozostawiając samą przyjemność podjęcia ostatecznej decyzji. Są to wyszukiwarki (porównywarki) lotów, cen hoteli i firm wynajmujących samochody zagranicą.

  Jak to działa?

  Główne zadanie wyszukiwarki polega na błyskawicznej analizie tego, co znajduje się na stronach linii lotniczych i biur podróży, sprzedających bilety lotnicze (a także odpowiednio stronach hoteli, firm wypożyczających samochody zagranicą) w odpowiedzi na nasze zapytanie. Ale to nie koniec. Wyszukiwarka zaprezentuje nam wyniki uporządkowane według zgodności z naszym oczekiwaniem i według ceny. Innymi słowy, analizuje przez kilka sekund tysiące informacji z setek stron linii lotniczych i biur a następnie prezentuje nam zebrane odpowiedzi uporządkowane w klarowny i przejrzysty sposób.

  Wyszukiwanie można odpowiednio filtrować: według ceny, linii lotniczych, długości trwania lotu, godziny wylotu czy ilości przesiadek. Zaawansowane wyszukiwarki pokażą wyniki nie tylko dla konkretnej daty, o którą zapytamy, ale i daty sąsiadujące. Być może jesteśmy skłonni przesunąć urlop o kilka dni, żeby zaoszczędzić kilkaset złotych. Dzięki wyszukiwarkom mamy ten wybór. Gdy już przejrzymy wyniki, wystarczy kliknąć w wybraną ofertę, a zostaniemy przeniesieni bezpośrednio na stronę linii lotniczej bądź biura podróży by sfinalizować transakcję.

  Niektórzy użytkownicy zastanawiają się, czy w Skyscanner jest opcja wyszukiwania tanich lotów dla osób, które nie mają do końca sprecyzowanego celu podróży. Oczywiście, że tak. Służy do tego kultowa funkcja "Wszędzie". Dzięki niej możesz porównać ceny biletów do różnych miejsc na świecie, gdy jeszcze nie wiesz, na jaki kierunek masz ochotę. Zamiast konkretnego lotniska lub miasta docelowego w polu wyszukiwania, wpisz "Wszędzie". Jeśli dodatkowo, nie masz określonego czasu, w którym chcesz podróżować zaznacz "najtańszy miesiąc". Kliknij "Szukaj", a Skyscanner pokaże Ci uporządkowane od najniższej ceny kierunki podróży, z których możesz wybrać swój wymarzony.

  Rankingi jakości

  Aby dodatkowo pomóc w dokonaniu dobrej decyzji przy rezerwacji lotu, Skyscanner prowadzi rankingi stron rezerwacyjnych, które powstają na podstawie oceny użytkowników. Podróżni, którzy już skorzystali z usług danych linii lotniczych lub biura podróży, przyznają im odpowiednią liczbę gwiazdek, w zależności od tego jak oceniają przejrzystość ich strony internetowej, wiarygodność prezentowanych cen i czytelność opłat za dodatkowe usługi oferowane podczas rezerwacji.

  Jeśli masz jeszcze wątpliwości dotyczące tego, na jakiej zasadzie działa wyszukiwarka Skyscanner, zachęcamy do zajrzenia na stronę Zasady użytkowania albo do zadawania pytań w komentarzach do tego artykułu. Postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości. Warto pamiętać, że Skyscanner nie jest pośrednikiem i nie sprzedaje biletów lotniczych. Pełni jedynie (aż!) funkcję wyszukiwarki i porównywarki, która pokazuje użytkownikowi dostępne opcje uporządkowane według ceny. Są to oferty zarówno linii lotniczych jak i internetowych agencji podróżnych. Skyscanner prezentuje co jest dostępne, do Ciebie należy wybór, u kogo chcesz zarezerwować bilet, ale nigdy nie pobiera żadnej prowizji za znalezienie najtańszego lotu od podróżnych.

  Pozostaw swoją opinie!

  Skyscanner
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Skyscanner

  Twoja opinia