Priceline

Wszystkie opinie

Priceline

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Inni również oglądali

Logo Fostertravel
Fostertravel
1 opinie

O portalu Fostertravel Właścicielem SerwisuFostertravel jest firma Fostertravel.pl Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie. Firma Forest...

Logo Holidayme
Holidayme
0 opinie

Znudzony standardowymi propozycjami od klasycznych biur podróży? Szukasz czegoÅ› nowego, chcesz otworzyć...

Logo Vacanceselect
Vacanceselect
1 opinie

Kto mógÅ‚by lepiej rozumieć wakacyjne życzenia rodzin niż biuro podróż...

Logo Emirates
Emirates
2 opinie

Ostatnimi laty coraz więcej latamy z miasta do miasta, z jednego kraju do drugiego, załatwiamy sprawy biznesowe i prywatne. ...

Priceline

Podróże są pasją dla bardzo wielu ludzi na całym świecie. Część z nich musi długo oszczędzać, by móc pozwolić sobie na wymarzony wyjazd, inni są ograniczeni wyłącznie ilością wolnego czasu. Istnieje również trzecia grupa turystów, która potrafi skutecznie wyszukiwać atrakcyjne oferty na bilety lotnicze i hotele, dzięki czemu niewielkim kosztem zorganizować sobie wspaniałe wakacje. Jednym z sekretów tego typu podróżników są specjalne wyszukiwarki ofert, których w Internecie jest coraz więcej. W naszym serwisie znajdziesz recenzje i opinie użytkowników na temat niektórych z nich. Ten artykuł będzie dotyczył serwisu Priceline.

 

Priceline – o firmie 
Firma Priceline została założona przez Amerykanina Jaya S. Walkera w 1997 roku. Rok później serwis jego autorstwa zaczął być dostępny online. Walker opuścił Priceline w 2000 roku po tym jak stery z jego rąk przejął Richard S. Braddock. Od 2012 roku, firma należy do światowego konsorcjum Booking Holdings – właściciela serwisu booking.com. Siedziba główna Priceline znajduje się w amerykańskim mieście Norwalk w stanie Connecticut. W 2015 roku, firma weszła na rynek chiński, po tym jak wykupiła udziały w tamtejszej firmie Ctrip. Firma jest aktywna w mediach społecznościowych – prowadzi profile w serwisach Facebook, Instagram, Twitter i YouTube. 

 

Priceline – produkty i usługi
Priceline cieszy się co prawda największą popularnością na swoim rodzimym rynku amerykańskim, jednak jej usługi są również dostępne dla klientów z Europy, w tym również z Polski. Z pomocą wyszukiwarki tej firmy można zarezerwować hotele, bilety lotnicze, rejsy i wynająć samochody. Istnieje również możliwość zakupienia usług w pakiecie. 

 

Żeby zabukować miejsce w hotelu lub kupić bilet lotniczy do interesującego nas miejsca docelowego, należy wpisać je w wyszukiwarce. Podać należy również liczbę osób podróżujących, w tym również liczbę dzieci oraz liczbę pokoi. Niezbędne będzie również okreś Jeśli chcemy zarezerwować jedną z usług, należy podać wspomniane wcześniej dane i zatwierdzić. Należy również podać czas w jakim będziemy przebywać w hotelu lub w przypadku biletów lotniczych, podać datę wylotu i lotu powrotnego. 

 

Płatności na stronie możemy dokonać za pomocą Apple Pay, karty kredytowej lub debetowej (VisaMaster CardAmerican Express i Discover), PayPala lub płatności ratalnej. W razie, gdyby okazało się, że nasz wyjazd nie jest możliwy, istnieje możliwość bezpłatnego odwołania rezerwacji.Z serwisu Priceline można skorzystać za pośrednictwem aplikacji mobilnej, która jest dostępna w Apple App Store oraz w serwisie Google Play. Strona internetowa Priceline działa w naszym kraju w języku angielskim – wersja polskojęzyczna nie jest na tę chwilę dostępna. 

 

Priceline – wady, zalety i wskazówki
Czy również należysz do grona osób szukających urlopowych okazji i miałeś okazję korzystać z usług serwisu Priceline? Jeśli tak, to mamy do Ciebie bardzo dużą prośbę – podziel się z nami swoim doświadczeniem. Publikując swoje opinie na temat tej firmy możesz pomóc licznemu gronu użytkowników naszego serwisu, których interesują recenzje dotyczące Priceline. Czy ceny oferowane w tym serwisie są korzystne dla rezerwujących? Jak wygląda ich polityka odwoływania rezerwacji? Czy pracownicy działu pomocy byli w stanie rozwiązać Twoje problemu, jeśli takowe wystąpiły? Czy strona okazała się intuicyjna w obsłudze? Twój feedback  i pozostałe opinie klientów mogą okazać się dla nich niezwykle przydatne i mogą pomóc im w zaplanowaniu swojego wymarzonego urlopu.