NiezależnaOpinia

  Opinie Kiwi.com

  Znowu szukasz biletów lotniczych na wymarzone wakacje i masz już dość? Wszyscy to znamy, linie lotnicze ze sobą nie współpracują, zawsze te, przez które jest najlepsze i najtańsze połączenie. Trudno, trzeba pójść na kompromis, nie można mieć wszystkiego. Ale czy na pewno? Na szczęście, rozwój technologii pozwolił nam rozwiązać ten problem za pomocą wyszukiwarek biletów i przejazdów. Ale którą wybrać, która naprawdę jest godna zaufania i nie opuści nas, kiedy będziemy siedzieć samotni na lotnisku czekając na już spóźniony samolot o 10 godzin? No właśnie, od tego są ludzie. Wylewają swoje myśli do internetu na temat danej wyszukiwarki, a my to zbieramy i przekazujemy Tobie. W ten sposób oszczędzasz pieniądze i czas, zachowując maksymalne korzyści.

  Przez podróżników dla podróżników - Kiwi.com

  W 2011 roku, gość o imieniu Oliver, taki sam, jak ja czy ty, szukając biletów na podróż, wpadł na pomysł, który może zmienić świat. Własna wyszukiwarka lotów. Od razu dzwoni do Jozefa i rozpoczynają współpracę. Kilka miesięcy później, w pomysł zostały zainwestowane pierwsze konkretne pieniądze. W kwietniu 2012 roku, oficjalnie założona firma Kiwi.com bierze się do pracy nad rozwojem algorytmu. Przez kolejne 3 lata, spółka niesamowicie rozwija się, wchłaniając Which Airline, a na początku 2015 roku wycena sięga prawie 10 milionów dolarów! 2 lata później w wyniku fuzji Amadeus i Kiwi Flights zostaje podpisana umowa Kiwideus, tym samym tworząc największą bazę lokalnych lotów na świecie. Na koniec 2017 roku firma została uznana za najszybciej rozwijającą się firmę w branży, a wzrost przychodów wzrósł ponad dwukrotnie! Porównując z rokiem poprzednim. Prognozy rozwoju są usytuowane na poziomie 25%. Prostota i dostępność, to dwa główne filary firmy. Wg statystyk przez firmę nakreślonych, wynika, że codziennie występuje ponad 90 milionów zapytań, ponad 15 miliardów połączeń lotniczych oraz sprzedaż na poziomie 25 tysięcy dziennie. Dziennik Today napisał: “Twój plan podróży może obejmować przesiadki między liniami, które nie prowadzą współpracy partnerskiej. Przesiadki te są niewidoczne w standardowych wyszukiwarkach. Dzięki temu możesz tanio podróżować z przesiadkami i zwiedzać cały świat”.

  Gdziekolwiek i kiedykolwiek - Kiwi

  Zakres możliwości jakimi dysponuje Kiwi.com, to odprawa z 99% linii lotniczych na świecie za pomocą jednego biletu. W zależności od Twojego budżetu, wybierasz lot, klasę przelotu, datę na stronie głównej. I lecisz. bardzo prosto i przyjemnie. Dla cyfrowych nomadów czy szukających wrażeń podróżników czeka opcja w fazie BETA - Nomad albo Multi-City. Portal jest obsługiwany w dziesiątkach języków z całego świata, w tym także w polskim oraz oferuję płatności w większości czołowych walut. Jak na standard przystało, Kiwi.com oferuję aplikację na android czy iOS. W związku z tym mamy np. opcję wglądu do kart pokładowych offline, a aplikacja pomoże nam wyznaczyć drogę i powiadomi nas o najlepszych okazjach. Warto zwrócić uwagę na warunki gwarancji. Gwarancja obejmuje opóźnienia lotów, anulowanie lotów i zmian w harmonogramie. W zamian dostaniemy zwrot pieniędzy bądź zamianę lotu. Uwaga, jeśli utkniemy na lotnisku nie z naszego powodu, otrzymamy wsparcie w postaci darmowego noclegu, transportu na inne lotnisko czy nawet czegoś do zjedzenia. Firma prowadzi współpracę na zasadach B2B & Partners, czyli jeżeli mamy swojego bloga lub strone internetową to mamy możliwość wzięcia udziału w programie partnerskim, zdobywając tym samym 3% prowizji za każdego klienta. Prowadzony jest także blog dla podróżników, opisujący ciekawe miejsca i porady od podróżników dla podróżników.

  O jeny… Samolot mi odleciał - Kiwi Loty Kontakt

  Jeśli odleciał Ci samolot, spóźnił się albo Ty się spóźniłeś, cokolwiek. Bez obaw! Istnieje centrum pomocy Kiwi, pomogą Ci ze wszystkim. nawet jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy albo nie wiesz, minutę przed wyjazdem na lotnisko, ile może ważyć Twój bagaż. Wszystkie problemy można bardzo łatwo rozwiązać przez centrum pomocy i kontakt.

  Daj znać co sądzisz o firmie Kiwi.com. Korzystałeś z ich usług? Coś Ci nie odpowiadało, a może wręcz przeciwnie? Jesteś zachwycony? Napisz kilka słów, pomóż innym kupić bilet w odpowiednim miejscu.

  Kiwi.com
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!

  Zamówienie

  10

  Serwis

  10

  Cennik

  10

  Dostava

  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Kiwi.com

  Twoja opinia