NiezależnaOpinia

  Opinie City.Travel

  Istnieje wiele serwisów umożliwiających nam spełnienie marzenia czy to po prostu wyjazdu na wakację z rodziną w sposób prosty i przyjemny, ale z którego warto korzystać? To jest dylemat, który mamy wszyscy, próbujący wyjechać w upalne tropiki bądź pobyć nad basenem morza śródziemnego w czasie dwutygodniowego urlopu. Istnieją biura podróży, wyszukiwarki ofert, ale można też samemu postanowić wyjechać w ciemno i szukać na miejscu. Co będzie najlepsze dla Ciebie? Sam musisz ocenić, a najlepiej wybierając ofertę kierując się wskazówkami innych osób oraz ich przeżyć i doświadczeń jakie mieli z danym biurem podróży czy wyszukiwarką ofert. Nie czekaj, sprawdź, przeczytaj opinie, a już zaraz będzie mógł korzystać z najlepszego serwisu!

  City.Travel - ruska wydmuszka?

  Wizja firmy jest bardzo prosta. Zapewnić klientom stały dopływ, nie tylko najlepszych ofert, ale także możliwość obsługi i załatwienia wszystkich formalności poprzez ich portal, bez konieczności odsyłania do firm trzecich. Kim są? A no z pozoru, zwyczajną przeglądarką ofert na wakacje. Innymi słowy, jest to portal internetowy rezerwujący bilety lotnicze, bilety na pociąg i hotelowe bilety. Wszystko w jak najbardziej przystępnej formie i w jak najprostszy sposób podane, aby się wygodnie i miło dokonywało rezerwacji. Bez musu opuszczania domu czy biura, tak naprawdę możemy to zrobić z dowolnego miejsca na świecie. Baza rezerwacji City.Travel sięga ponad 200 tysięcy hoteli z Rosji i z całego świata! Warto podkreślić, że firma daje nam gwarancję rejestracji biletu na samolot czy pociąg. Pociągi są głównie organizowane (przynajmniej na ten czas) przy współpracy z JSC, czyli ‘Russian Railways’ co za tym idzie City.Travel nie uchyla się od rezerowania biletów w najbardziej obleganych i intensywnych okresach podróżniczych w roku.

  Tanio, miło i bezpiecznie

  Firma kieruję swą ofertę nawet do najbardziej niezorientowanych ludzi w świecie internetu, a to znaczy, że wejdziemy na stronę główną portalu i za pomocą kilku kliknięć jesteśmy w stanie dokonać rezerwacji biletów lotniczych czy pociągowych. Wybieramy skąd i dokąd chcemy lecieć albo jechać, następnie datę wylotu i ewentualnie przylotu (możemy przecież chcieć lecieć tylko w jedną stronę) i ostatnia rzecz to określenie ilości osób jakie będą brały z nami udział w podróży, czyli ile zabieramy ze sobą noworodków, dzieci czy dorosłych. Hotele rezerwujemy identycznie. Na stronie głównej pod odpowiednią zakładką mamy także dostęp do najważniejszych informacji dla pasażerów czy informacji o firmie. Strona obsługuję dolary amerykańskie, ruble rosyjskie oraz euro, od razu podkreślając, że firma jest raczej nastawiona na rosyjskich obywateli, co z kolei przekłada się na to język strony po rosyjsku lub po angielsku. Ciekawą opcją jest wybór spośród najbardziej popularnych lotów, możemy podejrzeć gdzie klienci najczęściej latają. A także nie sposób nie wspomnieć o aplikacji, która jest intuicyjna i bardzo łatwa w obsłudze, przez którą mamy pełną funkcjonalność i możemy rezerwować bilety za pomocą smartfona z systemem android bądź iOS.

  City.Travel Kontakt

  Kontakt z serwisem przebiega bardzo sprawnie i jest w przystępny, przetestowany już sposób możliwie ułatwiony. Wystarczy, że wejdziemy na stronę w sekcje kontakt i mamy możliwość połączeń z działem obsługi klienta w godzinach 7:00-24:00, codziennie.

  Byłeś już na wakacjach z wykorzystaniem systemu City.Travel? Nie? To może warto spróbować? A jeśli jesteś pewien, że nie warto, daj nam o tym znać! Dziękujemy za każdą szczerą opinię!

  City.Travel
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o City.Travel

  Twoja opinia