NiezależnaOpinia

  Opinie Tanieprzesylkikurierskie

  O serwisie Tanieprzesylkikurierskie

  Właścicielem serwisie internetowego Tanieprzesylkikurierskie jest firma 4FIT Sp. z o.o. sp.k z siedzibą przy ul. Broniewskiego 4/12, 87-100 Toruń, KRS 0000804142, NIP 9562354009, REGON 384376578.

  Oferta w serwisie Tanieprzesylkikurierskie

  Tanieprzesylkikurierskie to platforma wysyłkowa, która umożliwia wysyłkę przesyłek kurierskich w kraju oraz na terenie całej Unii Europejskiej. Współpracuje z wieloma firmami kurierskimi takimi jak InPost, GLS, DPD, DHL, UPS, FedEX, TNT, Poczta Polska. W ofercie serwisu internetowego Tanieprzesylkikurierskie mamy możliwość wyboru przesyłki: koperta, paczka, paleta. W celu złożenia zamówienia musisz założyć konto w serwisie. Serwis działa jako pośrednik między Tobą a Przewoźnikiem. Umożliwia Ci odpłatne zamawianie usług przewozowych drogą elektroniczną. Umowa Przewozu zawarta jest bezpośrednio między Tobą, a Przewoźnikiem. Zadaniem serwisu jest zebranie i przekazanie zamówienia do Przewoźnika. W celu złożenia zamówienia, należy prawidłowo wypełnić formularz w serwisie. Proces składania Zamówienia musi być zakończony płatnością. Wszystkie dane wpisane podczas składania zamówienia muszą być zgodne ze stanem faktycznym. Dotyczy to szczególnie wymiarów, wagi, zawartości oraz sposobu zapakowania przesyłki. W przypadku podania nieprawidłowych danych Przewoźnik może odmówić odbioru przesyłki oraz mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty zgodnie z Cennikiem. Klient wyraża zgodę na weryfikację przesyłki bez jego obecności. W przypadku znacznych niezgodności danych z formularza z rzeczywistymi danymi Klienta, może zostać naliczona dodatkowa opłata, zgodnie z Regulaminem Przewoźnika.
  W serwisie internetowym Tanieprzesylkikurierskie masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówioną usługę: bankowy przelew tradycyjny, DotPay i PayU lub ub wykorzystując do tego środki z Konta Prepaid.

  Co sądzisz o ofercie Tanieprzesylkikurierskie?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Tanieprzesylkikurierskie? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Tanieprzesylkikurierskie jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Tanieprzesylkikurierskie i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Tanieprzesylkikurierskie.

  LOSUJEMY Z JAKIEJ USŁUGI MUSIMY SKORZYSTAĆ!

  Tanieprzesylkikurierskie
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Tanieprzesylkikurierskie

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Tanieprzesylkikurierskie jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Tanieprzesylkikurierskie. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Tanieprzesylkikurierskie?

  Tanieprzesylkikurierskie działa głównie w kategorii Usługi, a dokładniej w Usługi pocztowe, Inne usługi.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Tanieprzesylkikurierskie . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.