streamlocator Opinie

: 6
100% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-04-04
Zakup stream locator
Używam stream locatora od ponad 3 lat i szczerze polecam. Przeczytałem recenzje na You Tube, zrob...Czytacz dalej
I. Jasiński

Najwięcej głosów recenzja

  2024-03-06
zakup usługi VPN
System działa świetnie z Australii. Oczywiście, czasami zdarzają się krótkie przerwy w Netflix, a...Czytacz dalej
Artur

Opinie (6)

  (5)

 (1)

  (0)

  (0)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Wartościowy zakup

  Kupienie tego produktu było naprawdę warto. Bardzo polecam. Pierwsze ustawienie było szybkie i proste. Teraz mam dostęp do wszystkich treści, które mnie interesują. Byłoby fajnie, gdyby dodano więcej usług streamingowych w przyszłości. Super byłoby, gdyby Stream Locator rozszerzył swoje możliwości o kraje, gdzie dostępne są popularne usługi, jak Brazylia, Hiszpania, Włochy i Japonia. Dodatkowo, fajnie byłoby, gdyby stworzyli mniejszy i bardziej przenośny router dla podróżujących. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego zakupu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup StreamLocator Hub

  Zamówiłem StreamLocator Hub jakiś czas temu i muszę powiedzieć, że jestem mega zadowolony z tego zakupu! Nie ma szans, żebym teraz nawet zwrócił uwagę na inne usługi VPN. Ten sprzęt jest mega stabilny, nie buforuje i działa na każdym moim urządzeniu bez problemu. A co do obsługi klienta, to też super sprawa - kiedy mój sprzęt się zepsuł, to Nick z pomocy technicznej od razu zareagował i wysłał mi nowy sprzęt. Naprawdę najlepsza obsługa, z jaką miałem do czynienia!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup stream locator

  Używam stream locatora od ponad 3 lat i szczerze polecam. Przeczytałem recenzje na You Tube, zrobiłem swoje badania i w końcu zdecydowałem się na zakup. Bardzo mi pomógł - 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy na wypadek niezadowolenia była również dużym plusem. Teraz już nie używam VPN do streamowania, dostęp do strumieni z większości miejsc jest bardzo wygodny. Stream Locator działa niezawodnie i prosto, warto go kupić.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zakup usługi VPN

  System działa świetnie z Australii. Oczywiście, czasami zdarzają się krótkie przerwy w Netflix, ale w większości przypadków wszystko działa idealnie. Platformy takie jak Pluto, Tubi, i inne działają bez problemu, nie ma żadnych kłopotów z BBC ani żadnymi brytyjskimi kanałami, które są dostępne za darmo (FTA). A kiedy potrzebowałem pomocy, odpowiedź na e-mail była naprawdę szybka i pomocna.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Świetny dla oglądania różnych stron internetowych podczas wyjazdów rodzinnych

  Od ponad roku używam tej usługi, głównie do przeglądania stron z USA i UK. To naprawdę pomocne podczas podróży, bo jak podłączę go do routera, wszyscy w rodzinie mogą swobodnie korzystać z tych samych stron internetowych, co w domu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kupiłam fajny żeton

  Kupiłam super żeton, bo odblokowuje najlepsze serwisy streamingowe i nawet można proponować nowe. Naprawdę polecam, oceniam na 10/10!


Inni również oglądali