NiezależnaOpinia

  Opinie Star Conflict

  O grze Star Conflict

  Star Conflict to darmowa, dynamiczna kosmiczna gra akcji dla wielu graczy online. Platforma do gier Steam opisuje ją jako „pełną akcji grę symulującą kosmos dla wielu graczy”. Rdzeniem gry są bitwy kosmiczne PvP, misje PvE (Co-Op) i otwarty świat. Gra wykorzystuje model biznesowy free-to-play.
  Gra Star Conflict została opracowana przez rosyjską firmę Targem Games (dział StarGem) i wydana przez Gaijin Entertainment. Gra wystartowała 1 lutego 2012 r., A otwartą wersję beta przeszła 24 lipca 2012 r. Na platformie Steam jest dostępna od 27 lutego 2013 r. Wydanie miało miejsce 4 września 2014 r. (Wersja 1.0).
  Gracz steruje statkami bojowymi o różnych rolach. Każdy gracz może rozwijać umiejętności, ustalać specjalistyczne umiejętności i doskonalić taktykę. Gra posiada tryby rozgrywki PvP i PvE, a także wirtualną przestrzeń „otwartego świata”. Istnieje również tryb „Podboju sektora”, w którym biorą udział korporacje (klany). Ta kosmiczna gra akcji zawiera również elementy MOBA.
  W trybie PvP gracze są podzieleni na dwie przeciwne drużyny i muszą wykonać określone zadanie, takie jak: przejęcie wszystkich latarni, zniszczenie wszystkich statków wroga itp. Istnieje kilka trybów PvP z różnymi misjami bojowymi, warunkami i warunkami. Im wyższa ranga statku gracza, tym więcej rodzajów bitew i map będzie dla niego dostępnych. Liczba graczy w każdej drużynie w zależności od trybu gry waha się od 6 do 32.
  Na początku bitwy serwer automatycznie dzieli graczy na drużyny zgodnie z ich poziomem i umiejętnościami. Gracze mogą utworzyć własny oddział w lobby i przystąpić do bitwy w tej grupie.
  Otwarta przestrzeń - tryb ten został wydany jako rozszerzenie na dużą skalę, zatytułowane „Invasion” 4 września 2014 roku. Zgodnie z fabułą, obcy Biomorphs (nowa rasa NPC) najechali znaną przestrzeń. Aby przeciwdziałać temu zagrożeniu, frakcje musiały zmobilizować wszystkich najemników (graczy).
  Świat gry składa się z wielu oddzielnych lokacji, połączonych bramami warp. Jest to tryb, w którym gracze mogą odłączyć się od stacji i podróżować po różnych systemach i sektorach, aby bronić sprzymierzonych kolonii kosmicznych przed starożytną i złowrogą rasą obcych. W przeciwieństwie do wszystkich innych trybów, gracze mają niemal całkowitą swobodę działania. Gracze mogą zaatakować dowolny statek, w tym statki innych graczy, znaleźć lub ukraść innym graczom cenne przedmioty, które służą do tworzenia, wykonywania misji i walki z kosmitami. Przestrzeń jest zamieszkana przez piratów NPC i kosmitów. Sektory kontrolowane przez frakcje są strzeżone przez policję. Istnieją ukryte sektory obcych, do których można dotrzeć tylko przez specjalne bramy obcych.
  Kooperacyjny tryb PvE, w którym gracze walczą z wrogimi postaciami niezależnymi i bossami. Misje obejmują zespoły 4-osobowe. Każda misja składa się z kilku etapów. Każdy etap może mieć specjalne warunki. Na przykład trwałe przywrócenie kadłuba i osłon lub zwiększona siła uszkodzeń. Obecnie dostępnych jest 9 scenariuszy. Specjalną częścią misji są „Spec-Ops”. To nalot na gigantyczne okręty flagowe Obcych. W tej chwili dostępne są 3 scenariusze, w których każdy z bossów ma unikalne cechy i zachowanie. W misjach tych może wziąć udział maksymalnie 12 graczy.
  Sector Conquest reprezentuje epickie bitwy między korporacjami, społecznością pilotów, o podbój i utrzymanie miejsca na gigantycznej mapie z ponad 200 sektorami. Kontrola nad lokalizacją zapewnia korporacji dodatkowe dochody. Korporacje są filarem Star Conflict. Dołączenie do korporacji powoduje dołączenie do grupy graczy, podobnie jak gildia.
  Aby ustanowić kontrolę nad sektorami otwartego świata, korporacja musi zbudować Dreadnought. Pancerniki to ogromne statki o niszczycielskiej sile ognia. Mają różnorodne systemy, które można konstruować i uszkadzać w walce, na przykład ich różne uzbrojenie: torpedy, drony bojowe i działa różnych kalibrów. Te masywne statki i ich ogromne uszkodzenia są idealne do międzygwiezdnych bitew PvP.
  Bitwa niestandardowa - Piloci mogą tworzyć bitwy z własnymi ustawieniami. Mogą grać przeciwko NPC lub innym graczom, których gospodarz może zaprosić. Bitwy z niestandardowymi ustawieniami w trybie PvP nie przynoszą graczom żadnych dochodów i są głównie wykorzystywane do treningu, organizowania turniejów lub innych wydarzeń.

  Co sądzisz o grze Star Conflict?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z gry Star Conflict? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy gra jest łatwa w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd gry? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z gry Star Conflict jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat grze Star Conflict i tego co oferuje. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od gry Star Conflict.

  świadczymy usługi tartaczne plus rąbanie

  Star Conflict
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Star Conflict

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Star Conflict jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Star Conflict. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Star Conflict?

  Star Conflict działa głównie w kategorii Usługi, a dokładniej w Gry.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Star Conflict . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.