Enlisted : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Enlisted

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

I
Iga Sikora
"Enlisted" to gra MMO-Shooter osadzona w czasach II wojny światowej, dostępna na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5. Gracz dowodzi plutonem piechoty lub załogą czołgu oraz...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Niesamowita Gra Shooterowa Odnajdująca Sie w Czasach Drugiej Wojny Światoej

  "Enlisted" to gra MMO-Shooter osadzona w czasach II wojny światowej, dostępna na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5. Gracz dowodzi plutonem piechoty lub załogą czołgu oraz pilota myśliwca. Różnorodność broni, strojów żołnierzy i wygląd pojazdów odpowiadają historycznym realiom konfliktu. Moje doświadczenie z grą "Enlisted" jest bardzo pozytywne. Już na samym początku podobało mi się rozbudowane menu pozwalające na stworzenie własnej postaci oraz doboru jej uzbrojenia i sprzętu bojowego. Rozgrywka jest dobrze zbalansowana i wymaga strategicznego podejścia do każdego zadania - gdyby nie umiejętności komunikacji pomiędzy członkami drużyny nie udałoby mi się przejść niektórych misji. Grafika gry "Enlisted" naprawdę robi wrażenie - wszystko zostało wykonane solidnie i szczegółowo, a efekty dźwiękowe dodają jeszcze większego realizmu rozgrywce. Jest kilka elementów które można ocenić negatywnie: przyzwyczajenia gracza do sterowania postacią może być trudne dla osób którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z grami akcji lub shooterami; czasami brakuje jakiś instrukcji co aktualnie należy robić; oduczenia tych nawyków moze potrwać pewien czas ale warto się troszkę pomuczyć by poprawić swoja naukę gry. Mimo to polecam "Enlisted" każdemu fanowi tego typy rozgrywek.


Inni również oglądali

Logo World of Warships

World of Warships

1 opinie

Opinie o World of WarshipsWorld of Warships to gra online dla wielu graczy (MMO), która pozwala zanurzyć siÄ™ w &A...

Logo Eneba

Eneba

1 opinie

Rynek gamingowy wciąż na topie Gry komputerowe i gry wideo to nadal prężnie rozwijają...

Logo Travian Games

Travian Games

1 opinie

Zgodnie z opiniami, recenzjami i doświadczeniami w branży gier online Travian Games to firma, która działa w dynamicznie rozwijającym się sektorze ...

Logo War Thunder

War Thunder

1 opinie

Właścicielem gry War Thunder jest firma Gaijin Entertainment – rosyjskie studio produkujące gry komputerowe, zało...