Pani Swojego Czasu Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Pani Swojego Czasu

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

S
Sara
Kurs mnie zaskoczył. Bardzo pozytywnie. Przede wszystkim dlatego, że był bardzo konkretny. I myślę, że w tym tkwi jego ogromna skuteczność. Przyznam szczerze, że jako osoba z tendencjami do gromadz...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  poradnik

  Kurs mnie zaskoczył. Bardzo pozytywnie. Przede wszystkim dlatego, że był bardzo konkretny. I myślę, że w tym tkwi jego ogromna skuteczność. Przyznam szczerze, że jako osoba z tendencjami do gromadzenia (no dobra jestem byłam rasowym zbieraczem jak zapisywałam się na kurs) byłam w lekkim szoku przez pierwsze kilka dni. No bo zapłaciłam całkiem sporą sumę pieniędzy, a tu materiałów jak na lekarstwo (jak mi się wtedy wydawało). 21 dni, z tego co kilka dni odpoczynek i powtórki (co dało ogółem tylko kilkanaście dni merytorycznych tematów).

  Kurs składał się z krótkich lekcji. Codziennie otrzymywałam dostęp do kilkunastominutowego nagrania (w formie video lub podcastu), który mogłam też przeczytać. Do tego zazwyczaj dołączone było jedno ćwiczenie, czasem jakieś rozszerzenie o artykuł lub materiał związany z wyjaśnieniem działania konkretnych narzędzi do zarządzania czasem. Co najważniejsze – codziennie wystarczyło poświęcić na kurs zaledwie pół godziny. Czasem ćwiczenia wymagały dłuższego przemyślenia pewnych spraw lub wprowadzenia konkretnych zmian (no bo, żeby zrobić trzeba praktykować). Ale nie pojawił się żaden kolos, który sprawiłby, żebym pomyślała – zajmę się tym kiedy indziej, jak będę miała więcej czasu. I to świadczy o tym, że Ola wiedziała co robi, selekcjonując materiał do granic możliwości. Ma wieloletnią praktykę w szkoleniu ludzi i bzika na punkcie robienia (które jest przeciwnością prokrastynacji czyli myślenia o robieniu). Ona po prostu wie co trzeba zrobić, żeby się dobrze zorganizować.


Inni również oglądali

Logo HelloPrint

HelloPrint

1 opinie

O sklepie HelloPrint Właścicielem sklepu HelloPrint jest firma Helloprint B.V. z siedzibą w Rotterdamie w Holandii, mieszcząca...

Logo Go Daddy

Go Daddy

1 opinie

O firmie Go Daddy GoDaddy napędza jedną z największych platform cloudowych na świecie, dedykowaną małym, niezale&...

Logo Tiqets

Tiqets

1 opinie

Jaką następną atrakcję turystyczną planujesz zobaczyć? A może wybierasz się do galerii albo muzeum? Kultura...

Logo Zaplo

Zaplo

1 opinie

ZaskoczyÅ‚y CiÄ™ nieoczekiwane wydatki? Potrzebujesz gotówki i szukasz odpowiedniej instytucji? Weż po&Ar...