Pani Swojego Czasu Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2022-01-25
poradnik
Kurs mnie zaskoczył. Bardzo pozytywnie. Przede wszystkim dlatego, że był bardzo konkretny. I myśl...Czytacz dalej
Sara

Opinie (1)

  (0)

 (1)

  (0)

  (0)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  poradnik

  Kurs mnie zaskoczył. Bardzo pozytywnie. Przede wszystkim dlatego, że był bardzo konkretny. I myślę, że w tym tkwi jego ogromna skuteczność. Przyznam szczerze, że jako osoba z tendencjami do gromadzenia (no dobra jestem byłam rasowym zbieraczem jak zapisywałam się na kurs) byłam w lekkim szoku przez pierwsze kilka dni. No bo zapłaciłam całkiem sporą sumę pieniędzy, a tu materiałów jak na lekarstwo (jak mi się wtedy wydawało). 21 dni, z tego co kilka dni odpoczynek i powtórki (co dało ogółem tylko kilkanaście dni merytorycznych tematów).

  Kurs składał się z krótkich lekcji. Codziennie otrzymywałam dostęp do kilkunastominutowego nagrania (w formie video lub podcastu), który mogłam też przeczytać. Do tego zazwyczaj dołączone było jedno ćwiczenie, czasem jakieś rozszerzenie o artykuł lub materiał związany z wyjaśnieniem działania konkretnych narzędzi do zarządzania czasem. Co najważniejsze – codziennie wystarczyło poświęcić na kurs zaledwie pół godziny. Czasem ćwiczenia wymagały dłuższego przemyślenia pewnych spraw lub wprowadzenia konkretnych zmian (no bo, żeby zrobić trzeba praktykować). Ale nie pojawił się żaden kolos, który sprawiłby, żebym pomyślała – zajmę się tym kiedy indziej, jak będę miała więcej czasu. I to świadczy o tym, że Ola wiedziała co robi, selekcjonując materiał do granic możliwości. Ma wieloletnią praktykę w szkoleniu ludzi i bzika na punkcie robienia (które jest przeciwnością prokrastynacji czyli myślenia o robieniu). Ona po prostu wie co trzeba zrobić, żeby się dobrze zorganizować.


Inni również oglądali