MrCleaner Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

A
Arek
Obsługa klienta fatalna.Tak naprawdę maja w d... klienta i kłamią klienta przez telefon. Tzn.mialem odebrać 2 zamówienia osobiście (czas realizacji to porazka) W końcu dostałem smsa że jedna z pacz...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  usługi

  Obsługa klienta fatalna.Tak naprawdę maja w d... klienta i kłamią klienta przez telefon. Tzn.mialem odebrać 2 zamówienia osobiście (czas realizacji to porazka) W końcu dostałem smsa że jedna z paczek jest do odebrania . Więc zadzwoniłem do sklepu żeby uzyskać informacje czy ta druga przesyłka będzie na dzisiaj też przygotowana ,dostałem odpowiedź że nie będzie już dzisiaj możliwość odbioru drugiej przesyłki.Wiec przeorganizowalem cały swój dzień wiedząc że nie będę tam jechał . Po godzinie dostaje wiadomość że druga paczka też jest już do odebrania. Także jak napisałem na wstępie, pan który że mną rozmawiał nawet nie pofatygował się żeby sprawdzić na jakim jest etapie przesyłka tylko na burmuszonym tonem powidzial że jeżeli nie dostałem jeszcze SMS to znaczy że dzisiaj nie będzie ! Na miejscu obsługa też miała klienta w d... ponieważ 2 z obsługi sklepu pogawędki sobie urządzili z innym klientem .Ale klient był właścicielem jakiegoś studia detalingowego wywnioskowalem z rozmowy.(To chyba dla tego potrzeba było 2 pracowników do obsługi )a zwykły Kowalski niech sobie czeka )zakupy były na ponad 600zl NIE POLECAM!!!


Inni również oglądali