Macpaw

Wszystkie opinie

Macpaw

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Kaspersky

Kaspersky

1 opinie

O sklepie Kaspersky Właścicielem sklepu internetowego Kaspersky jest firma Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. z Warsszawe. Kasper...

Logo Adobe

Adobe

1 opinie

Każdy z nas używa oprogramowania komputerowego, nawet w tej chwili. Często się nad tym nie zastan...

Logo K7 Computing

K7 Computing

1 opinie

Żyjemy w cyfrowej erze, a jej znakiem szczególnym jest ogromna liczba osób, które na co dzień korzystają z dobr...

Logo HelloSmart

HelloSmart

1 opinie

Zdarza się, że jesteś w sytuacji która wymaga sprawdzenia i porównania dziesiątek produktów z oferty wielu...

Macpaw

Oprogramowanie komputerowe jest niezbędnym narzędziem wspomagającym pracę wielu firm, ale i klientów indywidualnych czy placówek edukacyjnych i państwowych urzędów. Od poprawy wydajności pracy poprzez umożliwienie wykonywania tego, co jeszcze nie tak dawno było nieosiągalne. Rozwój oprogramowania i innowacyjność nowych produktów tego typu to jedna z najszybciej rozwijających się branż. Od twórców, którzy biorą udział w powstawaniu produktów tego typu, wymaga się naprawdę wiele. W wielu przypadkach w tę stronę pcha ich zwykła ciekawość i prawdziwa pasja. Nie inaczej jest z pracownikami firmy MacPaw, od których wymaga się nie tylko umiejętności, lecz także i perfekcjonizmu, dbałości o każdy detal i wychodzenia naprzeciw własnym marzeniom.

O MacPaw
MacPaw zrzesza w swoich szeregach ludzi, biorących pełną odpowiedzialność za swoje designy. Takich, którzy potrafią wychodzić przed szereg i nie marzą o kolejnych postępach, lecz dążą do ich spełnienia, nie pozostawiając miejsca na kompromis jakości. Patrzą również dalej niż większość ludzi, przez co pozwalają firmie zawsze być o krok przed konkurencją. Tak przynajmniej opisuje ich firma, dla której jakość i innowacyjność własnych produktów jest głównym wymiernikiem wspólnie włożonego wysiłku.

Ci twórcy oprogramowania komputerowego, a przede wszystkim oprogramowania stworzonego pod komputery firmy Apple swoje główne siedziby osadzili w San Francisco w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych i Kijowie na Ukrainie. Stamtąd kontaktują się z klientami za pośrednictwem jednego z wielu kanałów social media, gdzie można ich znaleźć. Tam też dotarły pochlebne recenzje ich cyfrowych produktów napisane przez kilku z uznawanych w branży recenzentów.

Produkty i obsługa klienta w firmie MacPaw
Wśród produktów tej firmy wymienimy oprogramowanie dla komputerów Mac, ale i aplikacje stworzone dla innych produktów tego amerykańskiego producenta elektroniki. To oprogramowanie i apki przydatne do zwiększenia szybkości ładowania się Mac-ów, czyszczenia dysków i utrzymywania ich w należytej kondycji, szyfrowania, pozbywania się martwych pikseli na telefonach typu iPhone i inne.

Oferta MacPaw skierowana jest do wszystkich posiadaczy elektroniki od Apple, mimo to na specjalną ofertę mogą liczyć przedstawiciele biznesu i uczniowie czy studenci. Firma dostarcza produkty drogą elektroniczną do wielu krajów świata w tym do Polski.

Na swojej sklepowej stronie systematycznie publikuje artykuły związane z użytkowaniem i sposobami poprawiania wydajności komputerów Mac i innych urządzeń od firmy Apple. Regularnie zamieszcza także informacje na temat wirusów w swojej Wirusopedii.

Obsługa klienta tego twórcy oprogramowania przyjmuje zwroty w terminie 30 dni od dokonania zakupu. Zanim jednak podejmie się decyzję zakupową, można zobaczyć ich oprogramowanie w akcji, zaopatrując się w jego demo. Zwrot poniesionych kosztów według informacji zawartych na ich witrynie powinien pojawić się na karcie płatniczej w terminie do 10 dni roboczych. Z obsługą klienta można kontaktować się poprzez formularz zamieszczony na stronie.

Opinie na temat MacPaw i ich oprogramowania
Jeżeli jesteś posiadaczem nowego sprzętu elektronicznego firmy Apple, być może zainteresuje Cię oprogramowanie tworzone przez MacPaw. A może już korzystasz z jednego lub większej ilości ich oprogramowania? Lub poszukujesz dodatkowych informacji na jego temat? Opinii innych odbiorców? Dobrze trafiłeś, bo to miejsce, gdzie samodzielnie możesz dodać recenzję na temat tego i innych firm działających w sieci. Także dowiedzieć się, co myślą o nich inni. Napisz więc kilka słów, opisując swoje doświadczenie w kontaktach z MacPaw, ich obsługą klienta i jakością ich produktów. Daj feedback, który pomoże innym.