Mackeeper Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

P
Piotr
Ogólnie rzecz biorąc, jest to całkiem przyzwoity program z wieloma świetnymi funkcjami. Istnieje wiele wspaniałych narzędzi, których mogę użyć, aby zmaksymalizować wydajność mojego komputera Mac i ...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  antywirus

  Ogólnie rzecz biorąc, jest to całkiem przyzwoity program z wieloma świetnymi funkcjami. Istnieje wiele wspaniałych narzędzi, których mogę użyć, aby zmaksymalizować wydajność mojego komputera Mac i sprawić, że działa lekko i szybko, mimo że zajmuje na dysku twardym dość mało miejsca. Istnieje również kilka całkiem przyzwoitych funkcji ochrony przed kradzieżą tożsamości, które uważam za szczególnie przydatne.
  MacKeeper posiada przyzwoity zakres funkcji bezpieczeństwa, które chronią twoje urządzenie w czasie rzeczywistym. Oprogramowanie pomaga chronić urządzenie macOS przed złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i innymi wirusami. Jednak MacKeeper nie potrafi wykryć i usunąć rootkitów — kiedy zapytałem o to przedstawiciela MacKeeper, oto co powiedział „Niestety tego rodzaju zagrożenie nie jest uwzględnione w bazie danych antywirusowych”.


Inni również oglądali