Mackeeper

Wszystkie opinie

Mackeeper

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

P
Piotr
Ogólnie rzecz biorąc, jest to całkiem przyzwoity program z wieloma świetnymi funkcjami. Istnieje wiele wspaniałych narzędzi, których mogę użyć, aby zmaksymalizować wydajność mojego komputera Mac i ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  antywirus

  Ogólnie rzecz biorąc, jest to całkiem przyzwoity program z wieloma świetnymi funkcjami. Istnieje wiele wspaniałych narzędzi, których mogę użyć, aby zmaksymalizować wydajność mojego komputera Mac i sprawić, że działa lekko i szybko, mimo że zajmuje na dysku twardym dość mało miejsca. Istnieje również kilka całkiem przyzwoitych funkcji ochrony przed kradzieżą tożsamości, które uważam za szczególnie przydatne.
  MacKeeper posiada przyzwoity zakres funkcji bezpieczeństwa, które chronią twoje urządzenie w czasie rzeczywistym. Oprogramowanie pomaga chronić urządzenie macOS przed złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i innymi wirusami. Jednak MacKeeper nie potrafi wykryć i usunąć rootkitów — kiedy zapytałem o to przedstawiciela MacKeeper, oto co powiedział „Niestety tego rodzaju zagrożenie nie jest uwzględnione w bazie danych antywirusowych”.


Inni również oglądali

Logo Kaspersky

Kaspersky

1 opinie

O sklepie Kaspersky Właścicielem sklepu internetowego Kaspersky jest firma Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. z Warsszawe. Kasper...

Logo Adobe

Adobe

1 opinie

Każdy z nas używa oprogramowania komputerowego, nawet w tej chwili. Często się nad tym nie zastan...

Logo K7 Computing

K7 Computing

1 opinie

Żyjemy w cyfrowej erze, a jej znakiem szczególnym jest ogromna liczba osób, które na co dzień korzystają z dobr...

Logo HelloSmart

HelloSmart

1 opinie

Zdarza się, że jesteś w sytuacji która wymaga sprawdzenia i porównania dziesiątek produktów z oferty wielu...

Mackeeper

Do tej pory większość użytkowników komputerów Mac niechętnie przyznaje, że ich cenne urządzenia nie są odporne na ataki złośliwego oprogramowania. Są trudniejszym celem niż komputer z systemem Windows, ale ataki zdarzają się, więc zainstalowanie programu antywirusowego dla komputerów Mac jest ważne. Warto, by produkt zabezpieczający wykraczał poza zwykłą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. Czy istnieje taki produkt, a jeśli tak, to który jest wart uwagi?

O Mackeeper
Mackeeper to aplikacja zaprojektowana przez Kromtech, aby pomóc zmienić sposób interakcji użytkowników z komputerami Mac w zakresie zabezpieczania, ochrony i optymalizacji urządzeń. Program koncentruje się na ochronie danych i oferuje kilka narzędzi dla komputerów Mac w jednej aplikacji. Według MacObserver, firma pracuje nad „odzyskaniem zaufania użytkowników” po zastosowaniu kontrowersyjnych taktyk marketingowych w przeszłości. Jest to zestaw przydatnych narzędzi, które pomagają komputerowi Mac działać tak, jak powinien, na przykład aplikacja pomaga usuwać niepotrzebne pliki, kopie plików i niechciane aplikacje. Firma istnieje od ponad 8 lat i od tego czasu poczyniła ogromne postępy w tworzeniu oprogramowania o wysokiej wydajności. Ich zespół liczący ponad 800 członków składa się z liderów, programistów, ekspertów ds. bezpieczeństwa i certyfikowanych specjalistów wsparcia Apple.

Produkty i usługi Mackeeper
Mackeeper oferuje na Maca następujące funkcje oprogramowania: usuwanie oprogramowania reklamowego i złośliwego oprogramowania, wykrywanie duplikatów, antywirus, czyszczenie pamięci, śledzenie komputerów Mac, śledzenie aktualizacji i wiele innych. Firma prowadzi blog, na którym można znaleźć więcej informacji na temat stosowania tych produktów. Mają także program partnerski, w którym możesz uzyskać różne korzyści, udostępniając i umożliwiając innym korzystać z ich produktów. Główne okno MacKeepera zawiera menu po lewej stronie podzielone na elementy Bezpieczeństwo, Czyszczenie, Wydajność i Prywatność. Po prawej stronie znajduje się wbudowany system obsługi czatu. Opcja Znajdź i napraw, wybrana domyślnie, zawiera duży przycisk do uruchamiania skanowania na środku na dole, z diagramem rzeczy, które będą (lub były) zeskanowane, zajmującym większą część ekranu.

Komplementy, skargi i porady dla Mackeeper
Jesteś zadowolony z działania tej aplikacji? Jeśli korzystasz lub korzystałeś z produktów Mackeeper, nie wahaj się napisać swojej opinii na temat tego produktu. Masz sugestie, które mogą pomóc firmie ulepszyć jej produkty i usługi? Pomoże to innym potencjalnym klientom dokonać właściwego wyboru podczas wyboru podobnego produktu. Z przyjemnością wysłuchamy wszystkiego o Twoich doświadczeniach z Mackeeper. Daj nam znać, zostawiając recenzję.