NiezależnaOpinia

  Opinie GetResponse

  O platforma GetResponse

  Właścicielem platformy internetowej GetResponse jest firma GetResponse Sp. z o.o., z siedzibą w Gdańsku, ul. Arkońska 6, A3, 80-387 Gdańsk, zarejestrowaną przez VII Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego Gdańsk – Północ w Gdańsku w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000187388, NIP: 9581468984, o kapitale zakładowym 5.559.840,00 PLN. Do tej pory firmie GetResponse zaufało ponad 350 000 klientów ze 183 krajów, a platforma GetResponse dostępna jest w 27 wersjach językowych. Ponad 300 profesjonalistów pracuje w biurach w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Malezji, Rosji i Brazylii. Na rynku działa od 1997 roku dostarczając rozwiązania dla online marketerów, których celem jest umacnienie pozycji przedsiębiorców i pomoc w rozwoju biznesu.

  Oferta na platformie GetResponse

  W ofercie platformy internetowej GetResponse możesz uzyskać dostęp do wielu narzędzi pomagających w rozwoju Twojego biznesu online. Pierwszym z narzędzi jest Email marketing - Emaile, których zadaniem jest przyciągnąć uwagę i zachęcić do zakupów. W tym narzędziu otrzymasz: Edytor wiadomości; Autorespondery; Statystyki kampanii (dzięki którym możesz śledź wyniki kampanii za pomocą najważniejszych wskaźników i raportów automatycznych; Emaile transakcyjne do potwierdzania zamówienia i wysyłania powiadomienia; Zarządzanie bazą umożliwiającą podzielenie kontaktów na segmenty, by lepiej dopasować komunikację.
  Kolejnym narzędziem oferowanym za pośrednictwem platformy jest Marketing automation, czyli automatycznie dostarczaj wiadomości, których oczekują odbiorcy. Możesz skorzystać z gotowych szablonów automation, aby osiągnąć konkretny cel lub stworzyć własny cykl w edytorze drag-and-drop. Masz możliwość wykorzystania narzędzia do marketing automation, aby automatycznie reagować na aktywność kontaktów. Możesz posegmentować klientów, stosując tagi i punkty scoringowe. Masz możliwość dotarcia do osób porzucających koszyki, odwiedzających stronę oraz do lojalnych klientów, którzy często dokonują zakupów. Wystarczy jednorazowa konfiguracja. Możesz personalizować wiadomości i tworzyć cykle marketing automation dopasowane do konkretnych potrzeb klientów.
  Następnym narzędziem jest Landing pages - Skuteczne strony zaprojektowane z myślą o konwersji. Do dyspozycji masz gotowe szablony responsywne zaprojektowane z myślą o wysokiej konwersji. Wybierz szablon, który pasuje do Twoich potrzeb. Możesz skorzystać z wbudowanego edytora grafik i dopełnić stronę profesjonalnymi zdjęciami z serwisu Shutterstock i gifami z Giphy. Masz dostęp do edytora drag-and-dropi, który ułatwi zbudowanie strony. Możesz przenieś, zmienić rozmiar i kolor, wyciąć i pogrupować dowolny element strony. Po ukończeniu szablonu na ekrany komputerów możesz przełączyć się na edytor mobilny i dostosować landing page do wyświetlania na telefonach. Masz możliwość śledzenia skuteczność swoich landing pages. Możesz przeprowadzać testy A/B by znaleźć najskuteczniejsze treści i design, śledenie kliknięć i konwersji i zdobyć cenne informacje o odwiedzających stronę. Średnia konwersja na landing pages to 5,86%. Korzystając z edytora landing pages, możesz zbudować wiele różnych wersji strony i wybrać tę, która działa najlepiej. Możesz używać grafik, oferować treści do pobrania lub wyświetlać fomularz zapisu pojawiający się po scrollowaniu. Masz możliwość wykorzystać dostępne narzędzia do generowania leadów aby uzyskać wyższą konwersję. Promuj oferty i generuj leady za pomocą gotowych lejków marketingowych. Twoje landing pages mogą być czymś więcej niż tylko prostymi stronami do wykonywania prostych czynności. Lejek konwersji GetResponse pomoże Ci zamienić stronę produktową w kompletny sklep online. Dodaj produkty i usługi do GetResponse i zarządzaj nimi lub importuj automatycznie z Etsy, Stripe, Shopify, BigCommerce, Magento, WooCommerce i PrestaShop. Pozyskuj wysokiej jakości ruch na landing pages dzięki reklamom na Facebooku i Instagramie. Dostosuj stronę sprzedażową i formularz zamówienia i zacznij sprzedawać online.
  Na platformie internetowej GetResponse masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za korzystanie z konta: karta kredytowa, karta debetowa, Discover i Amex. Oferta jest dostępna w pakietach basic, plus, profesional i max w trzech cyklach rozliczeniowych: 1 miesiąc, 12 miesięcy (rabat 18%) i 24 miesiące (rabat 30%).

  Co sądzisz o ofercie GetResponse?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z GetResponse? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług GetResponse jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat GetResponse i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od GetResponse.

  Profesjonalne usługi budowlane

  GetResponse
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o GetResponse

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy GetResponse jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o GetResponse. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje GetResponse?

  GetResponse działa głównie w kategorii Usługi, a dokładniej w Inne usługi.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na GetResponse . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.