Finansowy Ekspres

Wszystkie opinie

Finansowy Ekspres

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Bancovo

Bancovo

1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl

Credit.pl

1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Logo Finiata

Finiata

1 opinie

Nikt nie jest bezpieczny od siÅ‚y wyższe - dotyczy to wszelkich dodatkowych problemów i trudnoÅ›ci w pra...

Finansowy Ekspres

O serwisie Finansowy Ekspres
Właścicielem serwisu Finansowy Ekspres jest firma Spark DigitUP Sp. z o.o., której siedziba mieści się w Krakowie na pl. Wolnica 13 lok. 10.

Oferta serwisie Finansowy Ekspres
Otrzymanie pożyczki w FinansowyEkspres.pl jest uzależnione od spełnienia kilku warunków. Wniosek o pożyczkę możesz złożyć, jeżeli na stałe mieszkasz w Polsce, masz od 18 do 80 lat, otrzymujesz udokumentowany stały dochód w Polsce, oraz nie widniejesz w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD). Jeśli masz niespłacony kredyt możesz wnioskować o pożyczkę jeżeli nie jesteś wpisany do rejestru dłużników BiG (InfoMonitor, ERIF lub KRD) a w spłacaniu Twoich rat i odsetek nie ma zaległości.
Możesz ubiegać się o pożyczkę, wypełniając wniosek znajdujący się na stronie internetowej FinansowyEkspres.pl, podając swoje imię, nazwisko, a także numer telefonu. Doradca serwisu skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Złożone wnioski są rozpatrywane indywidualnie dla każdego Klienta. Proces weryfikacji polega na sprawdzeniu baz: BIG, BIK i ZBP. Jeżeli widniejesz w BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD) otrzymanie gotówki jest niemożliwe. Możesz wnioskować o kolejną pożyczkę, jeżeli spłaciłeś połowę rat swojej obecnej pożyczki.
W skład kosztów pożyczki wchodzi: opłata przygotowawcza, która jest jednorazowa, opłata administracyjna (miesięczna) oraz roczna stopa oprocentowania (stopa stała) wynosząca 10 %. Opłata przygotowawcza jest stała i dzielona na liczbę rat pożyczki oraz pobierana w terminach spłaty rat.
Twoje dane są właściwie zabezpieczone od strony technicznej i organizacyjnej przed dostępem osób trzecich. Zgodnie z prawem serwis przetwarza dane osobowe i nadaje im status informacji poufnych.
Jeżeli pożyczkobiorca nie spłaca pożyczki, pierwszym krokiem wykonywanym przez firmę pożyczkową jest naliczenie nadprogramowych odsetek. O zaległościach w spłacie pożyczki, pożyczkobiorca jest informowany poprzez wysyłane do niego monity (kosztami monitów obciążony zostaje dłużnik). Monity mogą być wysłane drogą elektroniczną, telefoniczną oraz tradycyjną. W momencie gdy pożyczkobiorca nie reaguje na wezwania do zapłaty, firmy pożyczkowe przekazują sprawę do windykacji. W zależności od możliwości są to firmy windykacyjne lub specjalne sekcje windykacyjne w strukturach firmy. Gdy pożyczkobiorca dalej uchyla się od spłaty pożyczki, następuje postępowanie sądowe. Celem postępowania sądowego jest uzyskanie tytułu egzekucyjnego, które stanowi podstawę do dalszego ubiegania się o zwrot długu. Kolejno następuje sporządzenie wniosku o nadanie klauzuli wykonalności tytułowi egzekucyjnemu. W drugim etapie następuje przekazanie sprawy kancelarii komorniczej. Komornik nierzetelnemu pożyczkobiorcy może zająć wynagrodzenie za pracę lub zająć środki pieniężne zgromadzone na rachunku bankowym. W ostateczności komornik może zająć nieruchomości lub ruchomości należące do dłużnika.
Minimalny okres spłaty pożyczki: 4 miesiące. Maksymalny okres spłaty pożyczki: 4 miesięcy.
Minimalna kwota pożyczki: 200 zł. Maksymalna kwota pożyczki: 5000 zł.
Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 77.34 % . Podana wartość odnosi się do przykładowej pożyczki 2000,00 zł udzielonej na okres 4 miesięcy. Prowizja za udzielenie pożyczki: 0,00 zł, prowizja operacyjna: 333,71 zł, odsetki: 61,47 zł, całkowita kwota do zapłaty: 2395,18 zł, RRSO: 77.34 %, pierwsza RATA 196,14 zł, Ilość rat 4. (stan na dzień 01.04.2020r.)

Co sądzisz o ofercie Finansowy Ekspres?
Czy kiedykolwiek korzystałeś z Finansowy Ekspres? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Finansowy Ekspres jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Finansowy Ekspres i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Finansowy Ekspres.