NiezależnaOpinia

  Opinie Finansowy Ekspres

  O serwisie Finansowy Ekspres
  Właścicielem serwisu Finansowy Ekspres jest firma Spark DigitUP Sp. z o.o., której siedziba mieści się w Krakowie na pl. Wolnica 13 lok. 10.

  Oferta serwisie Finansowy Ekspres
  Otrzymanie pożyczki w FinansowyEkspres.pl jest uzależnione od spełnienia kilku warunków. Wniosek o pożyczkę możesz złożyć, jeżeli na stałe mieszkasz w Polsce, masz od 18 do 80 lat, otrzymujesz udokumentowany stały dochód w Polsce, oraz nie widniejesz w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD). Jeśli masz niespłacony kredyt możesz wnioskować o pożyczkę jeżeli nie jesteś wpisany do rejestru dłużników BiG (InfoMonitor, ERIF lub KRD) a w spłacaniu Twoich rat i odsetek nie ma zaległości.
  Możesz ubiegać się o pożyczkę, wypełniając wniosek znajdujący się na stronie internetowej FinansowyEkspres.pl, podając swoje imię, nazwisko, a także numer telefonu. Doradca serwisu skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Złożone wnioski są rozpatrywane indywidualnie dla każdego Klienta. Proces weryfikacji polega na sprawdzeniu baz: BIG, BIK i ZBP. Jeżeli widniejesz w BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD) otrzymanie gotówki jest niemożliwe. Możesz wnioskować o kolejną pożyczkę, jeżeli spłaciłeś połowę rat swojej obecnej pożyczki.
  W skład kosztów pożyczki wchodzi: opłata przygotowawcza, która jest jednorazowa, opłata administracyjna (miesięczna) oraz roczna stopa oprocentowania (stopa stała) wynosząca 10 %. Opłata przygotowawcza jest stała i dzielona na liczbę rat pożyczki oraz pobierana w terminach spłaty rat.
  Twoje dane są właściwie zabezpieczone od strony technicznej i organizacyjnej przed dostępem osób trzecich. Zgodnie z prawem serwis przetwarza dane osobowe i nadaje im status informacji poufnych.
  Jeżeli pożyczkobiorca nie spłaca pożyczki, pierwszym krokiem wykonywanym przez firmę pożyczkową jest naliczenie nadprogramowych odsetek. O zaległościach w spłacie pożyczki, pożyczkobiorca jest informowany poprzez wysyłane do niego monity (kosztami monitów obciążony zostaje dłużnik). Monity mogą być wysłane drogą elektroniczną, telefoniczną oraz tradycyjną. W momencie gdy pożyczkobiorca nie reaguje na wezwania do zapłaty, firmy pożyczkowe przekazują sprawę do windykacji. W zależności od możliwości są to firmy windykacyjne lub specjalne sekcje windykacyjne w strukturach firmy. Gdy pożyczkobiorca dalej uchyla się od spłaty pożyczki, następuje postępowanie sądowe. Celem postępowania sądowego jest uzyskanie tytułu egzekucyjnego, które stanowi podstawę do dalszego ubiegania się o zwrot długu. Kolejno następuje sporządzenie wniosku o nadanie klauzuli wykonalności tytułowi egzekucyjnemu. W drugim etapie następuje przekazanie sprawy kancelarii komorniczej. Komornik nierzetelnemu pożyczkobiorcy może zająć wynagrodzenie za pracę lub zająć środki pieniężne zgromadzone na rachunku bankowym. W ostateczności komornik może zająć nieruchomości lub ruchomości należące do dłużnika.
  Minimalny okres spłaty pożyczki: 4 miesiące. Maksymalny okres spłaty pożyczki: 4 miesięcy.
  Minimalna kwota pożyczki: 200 zł. Maksymalna kwota pożyczki: 5000 zł.
  Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 77.34 % . Podana wartość odnosi się do przykładowej pożyczki 2000,00 zł udzielonej na okres 4 miesięcy. Prowizja za udzielenie pożyczki: 0,00 zł, prowizja operacyjna: 333,71 zł, odsetki: 61,47 zł, całkowita kwota do zapłaty: 2395,18 zł, RRSO: 77.34 %, pierwsza RATA 196,14 zł, Ilość rat 4. (stan na dzień 01.04.2020r.)

  Co sądzisz o ofercie Finansowy Ekspres?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z Finansowy Ekspres? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Finansowy Ekspres jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Finansowy Ekspres i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Finansowy Ekspres.

  Bogusław Łęcina- Usługi Budowlano- Remontowe

  Finansowy Ekspres
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Finansowy Ekspres

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Finansowy Ekspres jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Finansowy Ekspres. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Finansowy Ekspres?

  Finansowy Ekspres działa głównie w kategorii Usługi, a dokładniej w Loans.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Finansowy Ekspres com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!