NiezależnaOpinia

  Opinie Euro-Tax.pl

  Euro-Tax to przedsiębiorstwo zajmujące się odzyskiwaniem zwrotu podatku z zagranicy. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. Marka należy do grupy Euro-Tax.pl, która swoją działalność rozpoczęła w 2008 roku. W skład grupy wchodzą jeszcze spółka CUF, która koncentruje się na reprezentowaniu klientów przed urzędami skarbowymi oraz spółka EuroCredit zajmująca się końcowym etapem procedury odzyskiwania zwrotu. Euro-Tax jest największą firmą na rynku polskim, która zajmuje się tego typu działalnością. Pomogła 40 000 osobom oraz uzyskała zwrot podatków w wysokości 100 000 000 złotych.

  Rozwój firmy możliwy jest dzięki dofinansowaniu z funduszy unijnych. Przedsiębiorstwo odzyskuje należności z sześciu krajów takich jak: Stany Zjednoczone, Norwegia, Wielka Brytania, Niemcy Holandia oraz Irlandia. Klient, który chce skorzystać z usług firmy musi najpierw wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie internetowej. Następnie w ciągu dwóch dni z klientem skontaktuje się doradca, który poinformuje o wielkości zwrotu. Kolejnym etapem jest przesłanie niezbędnych dokumentów, które należy wypełnić i odesłać z powrotem. Prowizja pobieranaeuro-tax jest dopiero w momencie otrzymania zwrotu. Firma na swojej stronie udostępnia aplikacje za pomocą, których można sprawdzić, jaka kwota jest należna oraz jakie są wymagane dokumenty do przeprowadzenia procedury odzyskiwania podatku w danym kraju. Istnieje również możliwość pobrania koniecznych dokumentów ze strony.

  Zwrot podatku z Holandii jest możliwy do odzyskania w prosty sposób. Średni zwrot podatku z Holandii to 3 252 zł, a pieniądze należą Ci się nawet jeżeli pracowałeś przez krótki czas. Jeżeli pracujesz bądź pracowałeś na terenie Holandii, to możesz odzyskać nadpłacony przez siebie podatek. Zwrot podatku z Holandii może wynieść nawet kilkaset euro, dlatego też warto podjąć starania, aby go odzyskać.

  Kto może ubiegać się o Zorgtoeslag?

  Jest to dodatek ubezpieczeniowy przyznawany przez holenderski urząd skarbowy Belastingdienst Toeslagen. Można go otrzymać maksymalnie za rok wstecz. Jest on wypłacany miesięcznie. Wniosek za rok 2018 mogą zgłaszać do 01.09.2019. W Holandii istnieje obowiązek opłacania ubezpieczenia zdrowotnego i ciąży on na pracowniku, ale najczęściej pracodawca wykupuje ubezpieczenia grupowe dla osób zatrudnionych. Kwota składek waha się w granicach od 80 – 120 euro miesięcznie. Ubiegać się o ten zasiłek może osoba pracująca na terenie Holandii, która ukończyła 18 rok życia, opłaca ubezpieczenie indywidualne bądź grupowe (przez pracodawcę), a jej dochody nie przekroczyły 28 500 euro.

  Aby ubiegać się o Zorgtoeslag, należy dokładnie odpowiedzieć na wszystkie pytania zawarte w formularzu zgłoszeniowym. Maksymalna wysokość to 94 euro miesięcznie za rok 2018 dla osób samotnych i 176 euro miesięcznie dla rozliczenia z partnerem fiskalnym. Czas oczekiwania szacuje się od 8 do 14 tygodni, w przypadku nietypowych sytuacji może się on przedłużyć.

  Jakie są wymagane dokumenty przez urząd holenderski?

  Belastingdienst Toeslagen wymaga wypełnionego wniosku na Zorgtoeslag. Ponadto potrzebują: Kopię dowodu osobistego. Jarograaf lub salaris od holenderskiego pracodawcy. Potwierdzenie ubezpieczenia (jeśli nie jesteś w stanie jej uzyskać, możesz wysłać do nas dane firmy ubezpieczeniowej, a my zrobimy to za ciebie). Informacja o szacowanym całkowitym dochodzie za rok 2018.

  Pozostaw swoją opinie!

  Euro-Tax.pl
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Euro-Tax.pl

  Twoja opinia