NiezależnaOpinia

  Opinie ESDownload

  O sklepie ESDownload

  Właścicielem sklepu internetowego ESDownload jest firma BS Digital Commerce UG (haftungsbeschränkt), której siedziba z najduje się w Germany, Nördliche Münchner Straße 27a, 82031 Grünwald.

  Oferta w sklepie ESDownload

  W ofercie sklepu internetowego ESDownload Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć swoją produktywność na przykład dzięki najnowszym wersjom pakietu Microsoft Office i systemu Windows, czy też chronić swoje dane za pomocą oprogramowania antywirusowego i internetowego. Sklep oferuje Ci obsługę w zakresie pobierania oprogramowania cyfrowego aż po pomoc w ewentualnych problemach z instalacją. ESD w ESDownload oznacza Electronic Software Distribution, czyli cyfrową dystrybucję oprogramowania z takimi zaletami jak natychmiastowa dostępność i konkurencyjne ceny.
  W ofercie sklepu znajdziesz Microsoft Windows 10 Professional 32/64-bit. wersja systemu operacyjnego Microsoft Windows, która została wydana 29 lipca 2015 roku. Do 29 lipca 2016 roku możliwa była darmowa aktualizacja systemu Windows 7 lub 8.1 do Windowsa 10. Pierwsze wzmianki o nowym systemie pojawiły się w kwietniu 2014 podczas konferencji Build, organizowanej przez Microsoft, zaś publiczna prezentacja miała miejsce 30 września 2014 roku. Windows 10 ma na celu wyeliminowanie nieprawidłowości związanych z interfejsem użytkownika, wprowadzonych w Windows 8 przez dostosowanie systemu do urządzeń bez ekranów dotykowych (takich jak komputery osobiste i laptopy), przywrócenie menu Star stosowanego jeszcze w Windows 7, system wirtualnego pulpitu i możliwość uruchamiania aplikacji Windows Store zarówno w oknach, jak i w trybie pełnoekranowym, na różnych rodzajach urządzeń. Windows 10 jest dostępny dla laptopów i komputerów stacjonarnych, tabletów, smartfonów, innych produktów Windows oraz dla konsoli Xbox One. W kwietniu 2020 roku, według serwisu NetMarketShare, Windows 10 był zainstalowany na 56,08% komputerów osobistych, co daje mu pierwsze miejsce na świecie.
  Dostępny jest także Microsoft Office 2019 Professional Plus. Jest to wersja pakietu biurowego Microsoft Office, następca Microsoft Office 2016. Został wydany dla systemu Windows 10 i MacOS 24 we wrześniu 2018. Pakiet Office 2019 zawiera wiele funkcji dostępnych wcześniej w ramach usługi Office 365, a także ulepszone funkcje pisma odręcznego, obsługę składni LaTeX-a w programie Word, nowe funkcje animacji w programie PowerPoint, w tym funkcje przekształcania i powiększania oraz nowe formuły i wykresy w programie Excel do analizy danych. Program OneNote jest nieobecny w pakiecie, ponieważ wersja UWP programu OneNote dołączona do systemu Windows 10 zastępuje go. Program OneNote 2016 można zainstalować jako opcjonalną funkcję w Instalatorze pakietu Office. Mimo że został wydany w tym samym miesiącu, nowy interfejs użytkownika pakietu Office (w tym nowe ikony) w programach Word, Excel, PowerPoint i Outlook jest dostępny tylko dla subskrybentów Office 365, a nie dla wieczystych licencjobiorców Office 2019. Interfejs użytkownika pakietu Office 2019 zachowuje język projektu Metro z pakietu Office 2016, z tym że obraz konta Microsoft jest okrągły.
  Kolejną propozycją dostępną w sklepie jest Trend Micro Maximum Security 3 Urządzenia Multi Device. Program ten ma zapewnić kompleksową ochronę wielu urządzeń. Zawiera najnowszą technologię przeciwko ransomware. Blokuje niebezpieczne strony internetowe. Chroni Twoją prywatność w mediach społecznościowych. Chroni dzieci online. Chroni na komputerze, komputerze Mac lub telefonie komórkowym. Oraz umożliwia bezpieczne zarządzanie hasłami internetowymi.
  W sklepie internetowym ESDownload masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówione oprogramowanie:przelewem, kartą kredytową, PayPal, PayPal Express, Sofortüberweisung, amazon payments, Giropay, Paysafecard, Trustly.

  Co sądzisz o ofercie ESDownload?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z ESDownload? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług ESDownload jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat ESDownload i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od ESDownload.

  Idea działania usługi Active Directory

  ESDownload
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o ESDownload

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy ESDownload jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o ESDownload. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje ESDownload?

  ESDownload działa głównie w kategorii Usługi, a dokładniej w Oprogramowanie.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na ESDownload . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.