Designer

Wszystkie opinie

Designer

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Kaspersky

Kaspersky

1 opinie

O sklepie Kaspersky Właścicielem sklepu internetowego Kaspersky jest firma Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. z Warsszawe. Kasper...

Logo Adobe

Adobe

1 opinie

Każdy z nas używa oprogramowania komputerowego, nawet w tej chwili. Często się nad tym nie zastan...

Logo K7 Computing

K7 Computing

1 opinie

Żyjemy w cyfrowej erze, a jej znakiem szczególnym jest ogromna liczba osób, które na co dzień korzystają z dobr...

Logo HelloSmart

HelloSmart

1 opinie

Zdarza się, że jesteś w sytuacji która wymaga sprawdzenia i porównania dziesiątek produktów z oferty wielu...

Designer

Jesteś grafikiem i chciałbyś znaleźć nowych zleceniodawców? A może szukasz grafiki dla swojego logo, bądź strony internetowej? Jeśli tak to czy słyszałeś już o portalu Designer? Designer to miejsce, w którym kupisz w sklepie lub w konkursie idealną dla siebie grafikę. Jak działa Designer? Jak sprzedawać projekty i tworzyć konkursy graficzne? Jakiej jakości jest praca projektantów? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, to przeczytaj pozostawione na naszej stronie opinie klientów o firmie Designer.

O Designer
Designer to portal, na którym można stworzyć konkurs graficzny w celu znalezienia najlepszego wykonawcy grafiki. Firma współpracuje z osobami poszukującymi dla siebie lub swojej firmy grafiki oraz grafikami, którzy przystępują do konkursu. Designer to pomysł, który został wymyślony przez projektantów. To miejsce, gdzie można znaleźć pomysłowych twórców oraz zleceniodawców, którzy są zdecydowani kupić nasz projekt. Na portalu można także zaprezentować swoje portfolio, dzięki czemu jest możliwość dostania ciekawych zleceń. Priorytetem dla Designer jest przede wszystkim dobra komunikacja i wzajemne zadowolenie między stronami konkursu. Firma funkcjonuje na rynku już od 2011 roku.

Produkty oferowane przez Designer
Designer to portal, na którym można w ramach konkursu graficznego nabyć projekt graficzny. Konkursy, jakie można tu stworzyć, mogą dotyczyć między innymi logo, stron www, etykiet, ulotek, nazw oraz plakatów. Konkurs może być stworzony dla wielu produktów, wszytko zależy od tego, czego w danym momencie potrzebujemy. Designer posiada także sklep z grafiką, w którym można kupić gotowy projekt.

Jak działa sklep Designer
Rejestracja na portalu Designer oraz wystawienie grafiki jest bezpłatne. Sklep pobiera jedynie prowizję od sprzedaży. Aby wystawić projekt w sklepie, wystarczy go dodać, dokładnie opisać oraz wskazać jego cenę. Dokonanie zakupu grafiki jest bardzo proste. Wystarczy wybrać grafikę, wypełnić odpowiedni formularz i dokonać płatności. Zapłacić można poprzez szybkie płatności, karty płatnicze, PayPal oraz przelew bankowy.

Czym jest konkurs graficzny na Designer
Na stronie Designet nie ma standardowych ogłoszeń o zlecenie. Konkurs pozwala udoskonalić proces poszukiwania osoby, która wykona grafikę. Dzięki temu o wiele szybciej można znaleźć. wykonawcę projektu. Obsługa konkursu jest bardzo prosta, a w razie jakichkolwiek pytań pomocą służy Opiekun Zamówienia.

Jak stworzyć konkurs graficzny
Aby stworzyć konkurs graficzny w Designer wystarczy opisać dokładną specyfikację zamówienia. Ważne jest, by ustalić budżet, żeby wiedzieć, ile można zapłacić za projekt. Gdy konkurs wystartuje, można sprawdzać zgłoszone przez grafików projekty, komentować, odznaczać, jeżeli się nam podobają, a także odrzucać, gdy nie spełniają naszych oczekiwań. Platforma Designer daje możliwość stworzenia przeróżnych konkursów. Nie ma limitów ograniczających ilość grafików, którzy chcą zaprezentować swoje propozycje. Zazwyczaj na podjęcie decyzji o zwycięzcy konkursu zleceniodawcy konkursu mają 7 dni.

Komentarze i opinie klientów o Designer
Korzystałeś z portalu Designer? Zleciłeś konkurs albo kupiłeś już gotową grafikę w sklepie? A może jesteś grafikiem i sprzedałeś swój projekt, bo wygrałeś konkurs? Jeśli tak, to podziel się z nami swoim doświadczeniem na temat tego portalu. Czy jesteś zadowolony? Jak często bierzesz udział w konkursach? Czy udaje Ci się je wygrywać? Czy prezentowane przez grafików projekty spełniają Twoje oczekiwania? Opowiedz nam wszystko, co uznasz za istotne o Designer. Twój feedback i doświadczenie może dużo nam powiedzieć, dlatego czekamy na Twoją opinię.