9design Opinie

: 2
50% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2021-12-07
kilka produktów
Bardzo szybka i sprawna obsługa. Nie było żadnych problemów. Jestem zadowolony zarówno z obsługi ...Czytacz dalej
Asia

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2022-04-28
Stół na zamówienie
Zdecydowanie odradzam. Podejście na zasadzie „wpłać Pan zaliczke i potem najlepiej przestań istn...Czytacz dalej
Michał

Opinie (2)

  (1)

 (0)

  (0)

  (0)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Bardzo szybka i sprawna obsługa. Nie było żadnych problemów. Jestem zadowolony zarówno z obsługi sklepu, jak i z produktu. Bardzo miły kurier i szybka dostawa. Świetny kontakt i błyskawiczna wysyłka. Towar w 100% zgodny z opisem. Bardzo szybka pozytywna reakcja sklepu. Towar błyskawicznie dotarł, dobrze zabezpieczony. Rzetelne, wiarygodne informacje na stronie dotyczące produktów i terminów dostaw to wielki atut sklepu. Śliczna, nieuszkodzona przesyłka z czyściutką zawartością
  Bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do klienta. Bardzo szybka wysyłka. Sprawne i wygodne zakupy. Świetny kontakt i błyskawiczna wysyłka. Towar w 100% zgodny z opisem. Szybko sprawnie. Tak trzymać Wracam do nich regularnie i zawsze jestem zadowolony z transakcji. Mają kapitalny serwis posprzedażowy, nie marudzą ze zwrotami i reklamacjami. Polecam. Opakowanie bardzo solidne i wytrzymałe.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Stół na zamówienie

  Zdecydowanie odradzam.
  Podejście na zasadzie „wpłać Pan zaliczke i potem najlepiej przestań istnieć bo chyba nie oczekujesz, że dostaniesz towar za który zapłaciłeś.”

  Mam podejrzenie, że jest to sposób na finansowanie się nierentownego biznesu jakim jest 9design więc zalecam daleko idącą ostrożność w skłądaniu zamównień „na produkcję”.

  Stół za 10tyś+ zamówiony przy obiecanym terminie realizacji 8-10tyg, 12tyg. później (i dwa dni przed końcem relanego temrinu dostawy wg. Salonu) zostaje przesunięty o kolejne 4tyg a informację o tym dostałem tylko dlatego, że miałem czelność się zapytać o status realizacji zamównienia.
  Dno i kilometr mułu.


Inni również oglądali