Bimago Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Bimago

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Monika
Uwielbiam zajmować się wystrojem wnętrz, najchętniej przynajmniej raz w roku przerabiałabym jakiś pokój, ale na szczęście mąż mnie powstrzymuje. Ku mojej radości niedawno zrobiliśmy konkretny remon...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  plakaty glamour

  Uwielbiam zajmować się wystrojem wnętrz, najchętniej przynajmniej raz w roku przerabiałabym jakiś pokój, ale na szczęście mąż mnie powstrzymuje. Ku mojej radości niedawno zrobiliśmy konkretny remont w mieszkaniu i mogłam urządzić wszystko na nowo. Bardzo szybko zorientowałam się, że można ogromnie dużo zaoszczędzić kupując wszystko lub większość rzeczy w Internecie zamiast w sklepach stacjonarnych i tak trafiłam na tą małą kopalnię złota, którą jest sklep bimago. Ich strona internetowa jest bardzo bogata i mają produkty w naprawdę dobrym guście, znalazłam tam całą masę inspiracji na wystrój ścian wszystkich pomieszczeń. Sklep dobrze działa, są kontaktowi i nie ma problemów z dostawą. Ich profil na Instagramie jest bardzo inspirujący.


Inni również oglądali

Logo Aluramy

Aluramy

1 opinie

W życiu każego człowieka przychodzi czas na wyjątkowe okoliczności związane z nagrodzeniem dotychczasowych wysił...

Logo Eko Worki

Eko Worki

1 opinie

Z pewnością choć raz podczas swojego życia miałeś okazję być naocznym świadkiem zastraszając...

Logo OkapyKuchenne

OkapyKuchenne

1 opinie

Każdy z nas powinien zdawać sobie sprawę z tego jak ważna jest jakość powietrza które nas otacza. Zarów...

Logo Pet Homer

Pet Homer

6 opinie

W dzisiejszych czasach każdy jest zabiegany. Decydując się na psa lub kota, trzeba doliczyć do swojego planu dnia, codzienne sp...