Bimago

Wszystkie opinie

Bimago

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Hostinger

Hostinger

0 opinie

Hosting jest obecnie jedną z najważniejszych elementów cybernetycznego świata. Niezależnie od tego jaką stronę...

Logo OkapyKuchenne

OkapyKuchenne

0 opinie

Każdy z nas powinien zdawać sobie sprawę z tego jak ważna jest jakość powietrza które nas otacza. Zarów...

Logo Aluramy

Aluramy

0 opinie

W życiu każego człowieka przychodzi czas na wyjątkowe okoliczności związane z nagrodzeniem dotychczasowych wysił...

Logo EvoEstate

EvoEstate

0 opinie

Jeśli masz wątpliwości, z jakiej platformy powinieneś korzystać w przypadku nieruchomości, EvoEstate jest prawdopodob...

Bimago

Kto śledzi trendy dekoracyjne, na pewno nie będzie zaskoczony, że tapety i fototapety przeżywają swój triumfalny powrót. Nowoczesne wzory fototapet zdobią ściany mieszkań, domów ale też biur, przedszkoli czy salonów fryzjerskich. Dekoracje na całą ścianę pomogą Ci odmienić przestrzeń bez drogiej wymiany mebli i nadadzą wnętrzu charakteru. Obrazy to niezmiennie najpopularniejsze ozdoby ścienne. Czy to dekoracyjne wydruki nowoczesnych grafik, reprodukcje dzieł znanych malarzy, współczesne zdjęcia na płótnie czy obrazy ręcznie malowane - zawsze wnoszą do wnętrz powiew prawdziwej sztuki. Czy tez masz w planach poprawić wygląd swoich ścian przez ozdobienie ich fototapetą, tapetą lub obrazem? Być może warto w takiej sytuacji zajrzeć do sklepu Bimago? A może już korzystałeś z tego sklepu? Czy produkty są warte ceny? Czy są trwałe? Czy musiałeś coś reklamować? Czy przyjęto reklamację? Przeczytaj też recenzje klientów, którzy dokonali zakupów w sklepie bimago Pomoże Ci to zadecydować, czy produkty tej firmy warte są Twoich pieniędzy.

 

O sklepie Bimago
Historia firmy zaczęła się  w 2004 roku, gdy założyciele po raz pierwszy zabrali się do pracy przy bimago. Biuro ich mieściło się w mieszkaniu po babci założyciela firmy. Nie było też tłumu ludzi czy gigantycznych drukarek. Była za to trójka młodych artystów i plan, by naprawić świat… no, a przynajmniej trochę go upiększyć. Ich pierwsze obrazy malowane własnoręcznie, rozwieszane były na ścianach do wyschnięcia i organizowano zagraniczny transport - ku zaskoczeniu okolicznych mieszkańców, nieprzyzwyczajonych do posiadania studia malarskiego tuż za ścianą. Przeszli długą drogę od startupu w małym mieszkaniu do międzynarodowej firmy o globalnym zasięgu. W 2021 roku zespół bimago liczy aż 336 osób, pracujących w biurach i halach o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 7100 m^2!

Oferta sklepu Bimago
Firma bimago przygotowała dla klientów ponad 30 000 oryginalnych wzorów, a ich drukarki tylko czekają, by wydrukować z nich obraz, fototapetę, plakat czy malowankę po numerach. Kategorie jakie można znaleźć w tym serwisie to: Obrazy, Fototapety, Tapety, Plakaty, Malowanie po numerach, Parawany, Tekstylia, Kolekcje. Czas realizacji liczony jest od daty zaksięgowania wpłaty do dnia wysyłki towaru i zależy od wybranego typu produktu. Jeśli zależy klientowi na szybszej realizacji zamówienia, można wybrać opcję "Express service" (można ją wybrać podczas konfiguracji zamówienia). Generalnie  czas realizacji jest następujący:  wydruki na płótnie – 2 dni robocze;  obrazy ręcznie malowane – 27 dni roboczych;  wydruki Premium - 5 dni roboczych;  obrazy składane XXL - 5 dni roboczych;  obrazy akustyczne - 5 dni roboczych;  reprodukcje Wielkich Mistrzów - 8 dni roboczych;  fototapety i tapety - 2 dni robocze;  obrazy na korku - 2 dni robocze;  obrazy na szkle akrylowym - 2 dni robocze; parawany - 10 dni roboczych;  mapy-zdrapki - 2 dni robocze;  malowanie po numerach - 2 dni robocze; plakaty - 5 dni roboczych; tekstylia - 4 dni robocze.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące sklepu Bimago
Czy masz doświadczenie ze sklepem bimago? Jeżeli tak, to będziemy wdzięczni za podzielenie się spostrzeżeniami na ten temat. Na stronie NiezależnaOpinia możesz wyrazić zarówno swoje zadowolenie jak i brak satysfakcji z usługi. Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się recenzją na temat sklepu bimago Każdy (nawet najkrótszy) komentarz pozwoli innym ocenić czy jest to oferta godna zainteresowania. Czy oferta zgadzała się z opisem? Czy były jakieś problemy w czasie transakcji lub po dokonaniu płatności? Czy uważasz, że korzystanie z usług sklepu bimago jest łatwe i bezpieczne? Czy jakość jest adekwatna do ceny? Czy strona internetowa firmy zachęca do skorzystania z jej usług? Czy musiałeś złożyć reklamację? Jeśli korzystałeś z pomocy obsługi klienta, opisz nam swoje wrażenia. Daj nam znać pisząc komentarz. Przeczytaj też, co inni mieli do powiedzenia na temat sklepu internetowego bimago Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.