50% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

G
Gosia
Absolutnie beznadziejny kontakt ze sklepem. Najpierw przeoczona płatność - ponad tydzień czekania, potem opóźnienie w realizacji zamówienia - ponad tydzień czekania. W wewnętrznym czacie ze sklepem...Czytacz dalej
D
Daniela
Bardzo fajna strona i sklep internetowy. Mają ogromy wybór bielizny dla kobiet i również dla mężczyzn, jest tam dosłownie wszystko. Mają bardzo ładną bieliznę i muszę przyznać, że znalazłam tam wie...Czytacz dalej

Opinie (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  2 biustonosze i rajstopy

  Absolutnie beznadziejny kontakt ze sklepem. Najpierw przeoczona płatność - ponad tydzień czekania, potem opóźnienie w realizacji zamówienia - ponad tydzień czekania. W wewnętrznym czacie ze sklepem o postępie przesyłki wymienione by dwa z trzech zamówionych przedmiotów, oczywiście napisałam od razu czy ten trzeci będzie wysłany osobno - brak odpowiedzi. W momencie, gdy przesylka została doręczona (z dwoma przedmiotami jak pisało w historii nadania mimo zapłaconych trzech) cała korespondencja zniknęła, a ja dostałam prywatnie wysłany e-mail, żeby potwierdzić, że dostałam dwa przedmioty. Odpisałam na e-mail i od tej pory cisza. Nikt nie pokwapił się ani o zwrot moich pieniędzy, ani na dosłanie przedmiotu, który zapłacony leży im na stanie. Absolutnie nie polecam i mam nadzieję, że z takim podejściem firma nie będzie długo prosperować i zawodzić kolejnych klientów.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  pończochy i bielizna

  Bardzo fajna strona i sklep internetowy. Mają ogromy wybór bielizny dla kobiet i również dla mężczyzn, jest tam dosłownie wszystko. Mają bardzo ładną bieliznę i muszę przyznać, że znalazłam tam wiele nietypowych rzeczy. Bardzo spodobał mi się dział z bielizną erotyczną, jest tam duży wybór i nie ma skrępowania przy oglądaniu, bo robię to zza komputera. Sklep internetowy działa dobrze, zdjęcia są ładne i w większości dobrze pokazują produkt, jak wiadomo, jest to podstawą dobrego sklepu internetowego. Osobiście kupiłam pare różnych pończoch i bieliznę erotyczną. Jestem zadowolona z zakupów i z jakości. Cena jaką zapłaciłam była rozsądna i jakość tego co zakupiłam ok, zgodnie z przewidywaniami.


Inni również oglądali