NiezależnaOpinia

  Opinie Adobe

  Każdy z nas używa oprogramowania komputerowego, nawet w tej chwili. Często się nad tym nie zastanawiamy, no bo skąd mamy wiedzieć, którego używać? No właśnie, i tutaj przychodzi nam z pomocą, można powiedzieć, kolejne oprogramowanie, które nam odpowie na powyżej postawione pytanie, a mianowicie prosty serwis do wymiany zdań z użytkownikami, którzy tak samo jak my korzystają z oprogramowania. Nie masz czasu przeszukiwać internetu w celu znalezienia dla siebie odpowiedniego oprogramowania bądź produktu? Masz rację , czas to pieniądz, więc jedyne co musisz zrobić to poświęcić kilka chwil na przeczytanie doświadczeń innych osób. Przeczytaj, sprawdź i działaj świadomie.

  Najbardziej kreatywna firma w branży? - Geneza Adobe

  Rozkwit branży komputerowej, środowiska programistycznego nastąpił kilkadziesiąt lat temu, a firma Adobe była jedną z pionierów rozwoju gałęzi oprogramowania do grafiki dla systemów macOS i Windows. Przedsiębiorstwo powstało w 1982 roku w San Jose w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych, założone przez byłych pracowników Xerox PARC. Kilkadziesiąt lat rozwoju firmy poniosło za sobą wiele świetnych ruchów biznesowych m.in. przejęcie firmy Aldus oraz Macromedia, a wraz z tym pionierskie oprogramowania do tworzenia witryn internetowych, produkcji telewizyjnych czy multimedialnych. Przez ostatnie kilkanaście lat, rynek oprogramowania konsumenckiego niesamowicie rozwinął skrzydła, jednocześnie uskrzydlając firmę Adobe, która stworzyła świetne i proste instrumenty do tworzenia domowego. Najbardziej nam znanym oprogramowaniem tego typu to bez wątpienia Adobe Photoshop, a ostatnio Adobe Lightroom. Ludzie pracujący w firmie, cały czas podkreślają, że zależy im na wyjątkowości, kreatywności i innowacyjności, zresztą identycznymi wartościami kieruje się firma. Oryginalność i zaangażowanie to ich kolejne dwie główne wartości, którymi się kierują na co dzień, a ze względu na pozycję firmy działają w wielu obszarach biznesowych np. organizując konferencje w Las Vegas na które przychodzi masa ludzi. Wspierają także edukację, sztukę i kreatywność, rozwój młodych ludzi organizując warsztaty, lekcje, zapewniając im sprzęt i oprogramowanie do tworzenia tego co naprawdę kochają. Poza tym Adobe prowadzi wiele kolaboracji z największymi gigantami na świecie m.in. z Microsoftem stworzyli nieprawdopodobnie intuicyjne i pięknie działające oprogramowanie w połączeniu z produktami Microsoftu.


  Wszyscy mają marzenia. Zrealizuj swoje.

  Projektuj, analizuj, doświadczaj

  Nie starczyłoby nam miejsca, żeby opisać wszystkie produkty i usługi jakimi firma Adobe się para. Ale możemy podzielić produkty firmy na 3 kategorie. Pierwsza zajmuje się kreatywnością i projektowaniem, a znajdziemy tam m.in. Adobe Premiere, Adobe After Effects, Adobe Stock czy Adobe Photoshop. W drugiej sekcji znajdziemy narzędzia do marketingu i analizy danych takie jak Analytics, Audience Manager czy Primetime. Ostatnią kategorią są programy do kompleksowej obsługi i odczytu plików PDF, Word, Excel, a nawet cyfrowych podpisów i są to np. Adobe Reader czy Adobe Flash Player. Narzędzi do dyspozycji mamy naprawdę mnóstwo i przeróżne pakiety oprogramowania do wyboru od klientów indywidualnych, dla firm, do pakietów dla fotografów jak i studentów i uczniów, którzy mogą dostać z tego tytuły kilkudziesięcio procentową zniżkę! Oprogramowanie możemy zakupić na stronie firmy, jak i w sklepach stacjonarnych w postaci kodu, który po wprowadzeniu na stronie producenta aktywuje nam dostęp do niewiarygodnych możliwości.

  Centrum pomocy Adobe

  Jeśli coś nam nie działa, nie jesteśmy pewni czy po prostu nie wiemy jak wywołać odpowiedni efekt to wystarczy, że skorzystamy ze świetnie zorganizowanego centrum pomocy Adobe i wpiszemy w wyszukiwarkę słowa kluczowe naszego problemu. W 90% przypadków nasz problem miał już ktoś inny, a on został rozwiązany i zwięźle tam opisany.

  Kochasz tworzyć? Korzystasz z oprogramowania Adobe? A może przesiadłeś się na coś innego, bo firma nie spełnia Twoich oczekiwań? Daj nam znać, żebyśmy mogli podjąć właściwą decyzję zakupu!

  Adobe
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Adobe

  Twoja opinia