NiezależnaOpinia

  Opinie mtu24

  Lubisz wypoczywać za granicą? Pewnie wiesz, że na wakacjach różne rzeczy mogą się zdarzyć. Twoje auto może zepsuć się na górskiej drodze w Szwajcarii, możesz mieć stłuczkę w Niemczech czy Francji, skręcić nogę na wycieczce w Alpach albo zachorować w Egipcie.

  Nie ma takiego ubezpieczenia, które uchroni Cię przed niemiłymi przygodami, ale ubezpieczenie może wyeliminować lub znacznie zmniejszyć negatywne skutki finansowe takich zdarzeń.

  Auto pod ochroną

  Przed wyjazdem na wakacje własnym samochodem powinieneś sprawdzić dwie rzeczy: czy stan techniczny pojazdu jest odpowiedni do zaplanowanej wyprawy oraz czy ubezpieczenie samochodu zapewni Ci pomoc w razie wszystkich nieszczęśliwych zdarzeń.

  Dobra polisa to nie tylko OC (bądź Zielona Karta), AC obejmujące kraje, do których się wybierasz i NNW, ale także Assistance. Podczas zagranicznych wojaży Assistance nabiera szczególnego znaczenia. Czy wiesz, co zrobisz, kiedy samochód zepsuje Ci się na drodze we Francji albo utknie na przełęczy w Alpach? Gdzie będziesz szukał warsztatu oraz noclegu dla siebie i rodziny? Jeśli będziesz miał Assistance (z zakresem ochrony obejmującym kraj, w którym jesteś), ubezpieczyciel nie zostawi Cię bez pomocy. Wystarczy jeden telefon do Centrum Alarmowego, a będziesz miał zapewnione holowanie, organizację naprawy auta czy noclegi.

  Na wypadek choroby

  Zmiana klimatu, specyficzna kuchnia i zwiększona aktywność – to wszystko sprawia, że w podróży czy na wakacjach każdemu mogą przydarzyć się problemy ze zdrowiem.

  Ubezpieczenie turystyczne, które zabierasz ze sobą na wakacje, przede wszystkim powinno zapewniać pokrycie wszelkich kosztów leczenia. Suma ubezpieczenia musi być dopasowana do kraju, do którego się wybierasz. Koszty leczenia w Tajlandii są zupełnie inne niż koszty leczenia w USA czy Kanadzie.

  Jeżeli chorujesz przewlekle, to za opłatą dodatkowej składki możesz rozszerzyć ochronę o zaostrzenie i następstwa chorób przewlekłych. W przeciwnym wypadku ubezpieczenie nie będzie obejmowało takich zdarzeń. Cukrzyca, nowotwory, epilepsja, silne alergie, niedoczynność tarczycy to choroby, które dotykają także ludzi młodych. Jeśli na nie cierpisz, musisz się więc dodatkowo zabezpieczyć.

  Oprócz kosztów leczenia dobre ubezpieczenie powinno także obejmować dodatkowe elementy, w zależności od Twoich potrzeb:

  ubezpieczenie NNW zapewni wypłatę dodatkowego świadczenia w razie nieszczęśliwego wypadku, na skutek którego np. złamiesz rękę,

  ubezpieczenie OC w życiu prywatnym zabezpieczy Cię na wypadek szkód, które Ty możesz wyrządzić innym osobom. W niektórych krajach, np. w państwach Europy Zachodniej i USA poszkodowani skutecznie dochodzą swoich praw, a odszkodowania są bardzo wysokie. Wpadniesz na kogoś na nartach, rzucisz piłką, która trafi w czyjeś okna czy wylejesz zupę na czyjąś sukienkę – w takich sytuacjach ubezpieczyciel wypłaci za Ciebie odszkodowanie. Co ważne, ubezpieczenie może objąć ochroną także szkody, które wyrządzą Twoje dzieci albo zwierzęta;

  jeżeli podczas wyjazdu planujesz pracę zarobkową albo uprawianie sportu, powinieneś objąć te aktywności dodatkową ochroną.

  mtu24.pl to nowoczesna forma sprzedaży oznacza dla klientów wszelkie dostępne opcje zakupu ubezpieczeń przez telefon i Internet. Czerpiąc z dotychczasowych doświadczeń innych marek Grupy ERGO Hestia umożliwają klientom dopasowanie ubezpieczenia do ich oczekiwań i potrzeb.

  Pozostaw swoją opinie!

  Poniżej znajdziesz opinie na temat samego ubiezpieczenia jak i oferowanych przez niego usług. Pomogą Ci one dobrać najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę. Zachęcamy również do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami z innymi. Z pewnością będą to cenne wskazówki dla potencjalnych klientów.

  mtu24
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o mtu24

  Twoja opinia