100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

C
CZAREK
Od dawna ubezpieczałem się zawsze w tej samej firmie. Nawet nie sprawdzałem innych ofert tylko z automatu odnawiałem ubezpieczenie tak po prostu, z przyzwyczajenia od lat tak samo. Zupełnie nie zda...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  ubezpieczenie samochodowe

  Od dawna ubezpieczałem się zawsze w tej samej firmie. Nawet nie sprawdzałem innych ofert tylko z automatu odnawiałem ubezpieczenie tak po prostu, z przyzwyczajenia od lat tak samo. Zupełnie nie zdawałem sobie sprawy z tego jak duża jest konkurencja w tej chwili i że można wywalczyć, czy może raczej, wyszukać sobie lepszą ofertę. Temat pojawił się przypadkiem ze znajomymi, przy piwie i grillu. Znajomy przekonał mnie żebym się trochę rozejrzał, bo faktycznie mając praktycznie auto tej samej klasy i tak dalej i tak dalej ja płaciłem dużo więcej. Powiedział mi o Link4 no i siedzę teraz i piszę tą recenzję, bo jestem zadowolony. Można tam znaleźć różne inne ubezpieczenia, nie tylko te komunikacyjne. Polecam.


Inni również oglądali