NiezależnaOpinia

  Opinie LINK4

  LINK4 – pionier i lider ubezpieczeń w Polsce. Jedno z najczęściej wyróżnianych towarzystw oferujący szeroki wachlarz ubezpieczeń. LINK4 jest pierwszym towarzystwem ubezpieczeniowym oferującym polskim kierowcom ubezpieczenia samochodu w modelu direct. Wraz z rozwojem firmy rozszerzali usługi oferując klientom ubezpieczenia mieszkaniowe oraz turystyczne.

  Podstawą działania jest obsługa ubezpieczeń przez telefon, internet oraz za pośrednictwem agentów. LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA działa na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Od 2009 roku należy do międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej RSA, która obsługuje ponad 20 mln klientów w 130 krajach na świecie. 15 września 2014 LINK4 stał się częścią największej instytucji finansowej Europy Środkowo-Wschodniej – Grupy PZU.

  Co oferują?

  W ofercie znajdziesz m.in. ubezpieczenia OC, ubezpieczenia samochodu ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia mieszkania i wiele innych. Wysokość składki można łatwo wyliczyć, korzystając z kalkulatora ubezpieczeń zamieszczonym na stronie internetowej LINK4. Są pierwszą firmą ubezpieczeniową, oferującą polskim kierowcom ubezpieczenia samochodu w modelu DIRECT. Podstawą działania jest obsługa ubezpieczeń przez telefon i Internet. Zaawansowana technologia zapewnia 24-godzinny dostęp do usług z dowolnego miejsca w kraju. Na podstawie wyników badania przeprowadzonego przez IPSOS 70% kierowców mogłoby zaoszczędzić na zmianie ubezpieczyciela. Sprawdź swoją cenę i przejdź do LINK4!

  Ubezpieczenie oc samochodu

  Posiadasz auto? Zgodnie z prawem musisz wykupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC). Wybierz ubezpieczenie OC w pakiecie, gwarantującym Ci, oprócz standardowej ochrony szybką pomoc na miejscu zdarzenia. Zyskasz pewność, że nie zostaniesz ze swoim problemem na środku drogi, ponieważ w ramach każdego pakietu OC oferujemy unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Program Pomocy obejmuje: samochód zastępczy pomoc drogowa średnio w 30 minut od zgłoszenia usprawnienie pojazdu na miejscu lub holowanie do 100 km samochód zastępczy na 3 dni w razie wypadku lub kradzieży przekazanie informacji o wypadku wybranej osobie pomoc informacyjną 24h/dobę wymianę uszkodzonego koła na miejscu, jeśli w aucie znajduje się koło zapasowe, lub holowanie do najbliższego warsztatu i naprawę opony, jeśli naprawa na miejscu jest niemożliwa.

  Ubiezpieczenie mieszkania

  Ubezpieczenie "DOM" obejmuje ochroną nie tylko dom czy mieszkanie i wszystko, co znajduje się wewnatrz, ale również domy letniskowe. Co możesz ubezpieczyć? Nieruchomość i pomieszczenia przynależne do niej (np. piwnica, strych, miejsce parkingowe), Mienie ruchome (czyli m.in. meble, dywany, sprzęt RTV i AGD, ubrania, sprzęt fotograficzny, sportowy czy instrumenty muzyczne, dzieła sztuki, biżuterię i inne), Stałe elementy, czyli to, co jest w środku i czego nie da się zdemontować np. glazura, podłogi, stałe wyposażenie łazienek. Ubezpieczenie "DOM" to kompleksowa ochrona Twojego mienia. Warto z niego skorzystać.

  Ubezpieczenie turystyczne

  Podróżowanie zapewnia emocje – czasem również te mniej pożądane. Kup ubezpiecznie turystyczne, które ochroni Cię od niespodziewanych kłopotów i wyjeżdżaj swobodnie!

  Nie przewidzisz wszystkiego, co może spotkać Cię podczas podróżowania. Choroba, wypadek, złamanie przepisów – to wszystko potrafi przydarzyć się w najmniej dogodnym momencie. Nie ryzykuj i wykup ubezpieczenie zdrowotne.

  Każdy z nas podróżuje inaczej i w różne miejsca. Czasami wybieramy Polskę, niekiedy decydujemy się na podróż po Europie, a niektórzy zapuszczają się w najodleglejsze rejony Świata. Jedni wolą spokojny wypoczynek przy basenie, inni nie wyobrażają sobie wakacji bez aktywnego uprawiania sportu. W zależności od potrzeb, stwórz dostosowany do Twoich wymagań Pakiet ubezpieczeń.

  Pozostaw swoją opinie!

  LINK4
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o LINK4

  Twoja opinia