NiezależnaOpinia

  Opinie Link4

  O portalu Link4

  Właścicielem portalu Link4 jest firma LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna, której siedziba mieści się w Warszawie, ul. Postępu 15 02-676 Warszawa,
  zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy, działa na podstawie zezwolenia, wydanego przez Ministra Finansów Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 28 listopada 2002r. Nr KRS 0000142452; NIP 526-26-72-654; wysokość kapitału zakładowego: 111.355.705,00 PLN; kapitał wpłacony w całości. Spółka podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego. Przedsiębiorstwo działa na rynku polskim od stycznia 2003 roku i obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę. Siedziba spółki znajduje się w Warszawie. Podstawą modelu biznesowego LINK4 jest sprzedaż polis ubezpieczeniowych bezpośrednio (ang. direct) przez telefon i internet oraz agentów. LINK4 na początku swojej działalności oferowało tylko sprzedaż podstawowych ubezpieczeń samochodu (OC, AC). Obecnie przedsiębiorstwo oferuje również ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie turystyczne i ubezpieczenia dla firm, wprowadza również nowe produkty do pakietu ubezpieczeń samochodu. LINK4 m.in. jako pierwszy wprowadziło ofertę samochodu zastępczego nie tylko dla poszkodowanego, ale również dla sprawcy zdarzenia drogowego. Od maja 2012 r. prezesem zarządu towarzystwa ubezpieczeń LINK4 jest Roger Hodgkiss. Od 2009 do 2014 roku LINK4 było częścią RSA – ubezpieczyciela działającego w 130 krajach na całym świecie. Od września 2014 roku LINK4 wchodzi w skład Grupy PZU SA.

  Oferta na portalu Link4

  W ofercie portalu Link 4 znajdziesz ubezpieczenia samochodowe, mieszkaniowe i turystyczne, a także ubezpieczenia dla biznesu. Wśród ubezpieczeń samochodowych dostępny jest pakiet OC. Ubezpieczenie OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym dla każdego posiadacza samochodu. W Pakiecie od Link4 otrzymasz polisę OC i Program Pomocowy, który obejmuje samochód zastępczy, pomoc drogowa średnio w 30 minut od zgłoszenia, usprawnienie pojazdu na miejscu lub holowanie do 100 km, samochód zastępczy na 3 dni w razie wypadku lub kradzieży, przekazanie informacji o wypadku wybranej osobie, pomoc informacyjną 24h/dobę, wymianę uszkodzonego koła na miejscu, jeśli w aucie znajduje się koło zapasowe, lub holowanie do najbliższego warsztatu i naprawę opony, jeśli naprawa na miejscu jest niemożliwa.
  Ubezpieczenie domu i mieszkania to kolejna propozycja od Link4.
  Polisa obejmuje szeroki zakres ochrony m.in. od pożaru, zalania, kradzieży z włamaniem, przepięcia i innych zdarzeń losowych. Możesz ubezpieczyć również mieszkanie/dom w budowie. W ramach Assistance w razie potrzeby możesz liczyć na pomoc hydraulika, elektryka, ślusarza i innych fachowców
  Ubezpieczenie "DOM" obejmuje ochroną nie tylko dom czy mieszkanie i wszystko, co znajduje się wewnatrz, ale również domy letniskowe. Możesz ubezpieczyć nieruchomość i pomieszczenia przynależne do niej (np. piwnica, strych, miejsce parkingowe),
  mienie ruchome (czyli m.in. meble, dywany, sprzęt RTV i AGD, ubrania, sprzęt fotograficzny, sportowy czy instrumenty muzyczne, dzieła sztuki, biżuterię i inne), a także stałe elementy, czyli to, co jest w środku i czego nie da się zdemontować np. glazura, podłogi, stałe wyposażenie łazienek.

  Co sądzisz o ofercie Link4?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Link4? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy portal jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd portalu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Link4 jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Link4i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Link4.

  Po co nam ubezpieczenia społeczne? [Janusz Weiss objaśnia ZUS]

  Link4
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Link4

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Link4 jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Link4. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Link4?

  Link4 działa głównie w kategorii Ubezpieczenia, a dokładniej w Mieszkanie, Inne, Wakacje.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Link4 . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.