NiezależnaOpinia

  Opinie Orange

  2G i 3G, 4G / LTE (800, 1800, 2100, 2600 MHz) mają dobre pokrycie w Polsce. LTE jest dostępny na zasadzie przedpłaty, w 2018 r. obejmuje już 99,7% populacji, przy szybkości transferu danych 450 Mb / s. Orange był liderem na rynku w kraju, który osiągnął najlepszy zasięg i prędkość do 2017 r., kiedy przewagę przejął Play.

  Dostępność

  Ponieważ karta SIM musi być zarejestrowana, do aktywacji musisz kupić kartę SIM w oficjalnym sklepie lub w innym miejscu. Jeśli kupiłeś ją gdzie indziej. W ofercie promocyjnej Orange zapewnia 100 zł do salda każdego użytkownika, który zakupił pakiet startowy, a następnie zarejestrował go i aktywował do końca 2017 r. Te środki bonusowe mogą być wykorzystywane do połączeń krajowych na numery stacjonarne i komórkowe przez 30 dni.

  Lepiej jest uzyskać pakiet startowy „Free na kartę” od Orange. Ten pakiet startowy jest dostępny za 5 PLN z 6 GB danych zawartych za 14 dni lub 7 PLN z 7 GB za 30 dni lub 20 PLN z 50 GB danych za 14 dni plus cena początkowa jako saldo. Oferowany jest również pakiet startowy w wysokości 30 zł, 15 GB, pakiet cykliczny „wszystko w jednym” na 31 dni i 5 zł w bilansie. Jeśli nie jest dostępny, możesz kupić dowolny pakiet startowy Orange z przedpłatą, na przykład „Yes” lub „Smart” za 5 zł. Zawiera 6 GB danych przez 14 dni plus saldo początkowe. Możesz kupić w sklepie Orange lub w miejscach, w których mogą zarejestrować się na twoje nazwisko. Większość sklepów w całym kraju może zarejestrować się w Orange. Później możesz zmienić pakiet na Orange Free na Kartę, wysyłając SMS „FREE” na numer 3033 (za 0,15-0,20 zł) lub wybierając kod 101 * 40 # (bezpłatnie), aby uzyskać dodatkową premię za uzupełnienie. Możesz również przenieść kartę nju SIM na Orange, wysyłając wiadomość tekstową PUK na numer 80512.

  Aby sprawdzić saldo, należy wybrać * 124 * #. Możesz zarządzać swoim kontem za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej Mój Orange.

  Doładowanie

  Kupony doładowania salda są powszechnie dostępne w supermarketach, kioskach, stacjach benzynowych, sklepach spożywczych, bankomatach, automatach biletowych. W celu uzupełnienia należy wybrać: * 125 * # Użytkownicy Orange Free na Kartę otrzymują bezpłatne pakiety danych za każdą wpłatę, która jest najwyższą premią w kraju. Możesz sprawdzić saldo pakietów bonusowych za pomocą kodu * 101 * 01 # lub sprawdzić limit bonusowy, musisz wysłać SMS „ILE” na numer 411 (za 0,20 zł). Bonusy nie mogą być używane w roamingu. Jeśli dodasz środki na koniec innego pakietu - ilość danych zostanie przeniesiona do nowego pakietu. Jeśli wygasł okres ważności Twojego bonusowego internetu, możesz zwrócić swoje bonusy, jeśli uzupełnisz swoje konto 7 dni po dacie wygaśnięcia.

  Podziel się swoją opinię

  Czy korzystałeś(aś) już z usług Orange? Czy skorzystałbyś(łabyś) z tej opcji ponownie? Podziel się swoim cennym doświadczeniem.

  Orange
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Orange

  Twoja opinia