NiezależnaOpinia

  Opinie Depositphotos

  O firmie Depositphotos

  Depositphotos to bezpłatna agencja fotograficzna microstock z siedzibą w Fort Lauderdale na Florydzie. Został założony przez Dmitrija Siergieja w listopadzie 2009 r. w Kijowie na Ukrainie. Firma posiada również biura na całym świecie, zapewniając klientom obsługę w 20 językach.
  Założona w 2009 r. Depositphotos oferuje ponad 60 milionów zdjęć, zdjęć wektorowych, materiałów filmowych i plików redakcyjnych klientom z całego świata. W dniu 27 lipca 2011 r. Depositphotos otrzymał 3 mln USD finansowania serii A od notowanej na giełdzie AIM TMT Investments. W marcu 2013 r. Depositphotos uruchomiła aplikację iPhone na telefony komórkowe i stronę internetową Clashot, konkurując bezpośrednio z Foap i EyeEm. W październiku 2013 r. Clashot został wydany na Androida.

  Oferta Depositphotos

  W ofercie Depositphotos znajdziesz: zdjęcia, wektory, redakcyjne, wideo i ilustracje.
  Ponadto masz dostęp do fotografii stockowej royalty-free, zdjęcia wolne od honorariów. W bibliotece jest150 milionów plików wysokej jakości obrazów stockowych royalty-free, filmiki w HD i tematyczne kolekcje do wszystkich kreatywnych projektów. Topowe kategorie zdjęć stockowych to: plaża, kwiaty, rodzina, kawa, Boże Narodzenie, biznes, technologia, ludzie, natura, abstrakcyjne, podróż, szkoła, tło, fitness, jedzenie, komputer, domek, doktor, samochód, pieniądze, kot, dentysta, woda, niemowlę, dzieci, ślub, pies, biuro, kobieta, konstrukcja, zespół, joga, zdrowie, sukces.
  Masz też dostęp do profesjonalnych wektorów stockowych royalty-free. Do topowych wyszukiwań wektotów stokowych należą: certfikat, wstążka, ramka, urodziny, muzyka, kwiat, akwarela, strzałka, logo, confetti, słońce, abstrakcyjne tło, ikony, Boże Narodzenie, wyprzedaż, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, mózg, wzór, kwiaty, mapa świata, tło, Wesołych Świąt, Wielkanoc, drzewo, alfabet, infografika, tło bożonarodzeniowe, lato, sercebalon.
  Depositphotos akceptuje płatności z następujących systemów płatności: karty płatnicze (Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, JCB, Discover, Diners Club), PayPal, Skrill, Przelewy24, Dotpay, przelewem bankowym.
  Depositphotos umożliwia CI również sprzedaż Twoich plików (zdjęć, wektorów, filmików). Wystarczy zarejestrować konto dostawcy. Jest ono bezpłatne i bez zobowiązań. Wymaga tylko zdania krótkiego egzaminu. Gdy zaliczysz egzamin będziesz mógł wgrać swoje pliki na stronę do sprzedaży. Wszystkie wgrane przez Ciebie pliki zostaną sprawdzone przez inspektorów Depositphotos i kiedy przejdą pozytywną ocenę, pojawią się na stronie. Od tej chwili będą dostępne dla kupujących i mogą zacząć przynosić zysk.
  Wymagania dotyczące zdjęć: zdjęcia muszą być w formacie JPEG/JPG w przestrzeni kolorów RGB; minimalna rozdzielczość to 3,8 MP (2400x1600); zdjęcia nie mogą być większe niż 50MB.
  Wymagania dotyczące grafik wektorowych: obsługiwane formaty wektorów: AI oraz EPS; grafiki wektorowe muszą być spakowane w archiwum ZIP z podglądem w JPEG/JPG. minimalna rozdzielczość podglądu JPEG/JPG to 3,8 MP (2400x1600); archiwa ZIP nie mogą być większe niż 50MB.
  Despositphotos akceptuje następujące formaty wideo: ASF, AVI, DV, FLV, MOV, MPEG/MPG, WMV; oraz kodeki wideo: Photo JPEG, Motion JPEG-A/B; DV, HDV, DVCPro; H.264/AVC, DivX, Xvid, SVQ1, MP42, MP43, MPG4, MP4V, M4S2, MPEG-1, MPEG-2; WMV2, WMV3; FLV; ilość klatek na sekundę (FPS) powinna odpowiadać formatowi wideo (standardowi NTSC 29,97 FPS lub standardowi PAL 25 FPS). Akceptujemy 23.976, 24, 25, 29.97, 30, 50, 59.93 lub 60 FPS; minimalna rozdzielczość to 0,07 MP (320 x 240 pikseli). Maksymalna rozdzielczość nie jest ograniczona; minimalna długość wideo to 3 sekundy. maksymalna długość wideo to 60 sekund; poziom kompresji powinien odpowiadać najlepszej możliwej jakości obrazu; dźwięk może zostać zaakceptowany jeżeli jest częścią sceny (dźwięki otoczenia, głosy). wideo nie może zawierać żadnych ścieżek audio, które nie należą do dostawcy wideo; maksymalna wielkość pliku wideo to 4096 MB.

  Co sądzisz o ofercie Depositphotos?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z Depositphotos? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu i aplikacji? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Depositphotos jest wygodne, bezpieczne? Czy masz aplikację Depositphotos? Co o niej sądzisz, czy jest łatwa i przyjazna w obsłudze? Przeczytaj opinie klientów na temat Depositphotos i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Depositphotos.

  Kury - Telekomunikacja

  Depositphotos
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Depositphotos

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Depositphotos jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Depositphotos. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Depositphotos?

  Depositphotos działa głównie w kategorii Telekomunikacja, a dokładniej w Zdjęcia i drukowanie.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Depositphotos . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.