NiezależnaOpinia

  Opinie Tom Tom

  O firmie Tom Tom

  TomTom International BV. – holenderskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją systemów nawigacyjnych. Firma tworzy urządzenia do nawigacji satelitarnej, aplikacje nawigacyjne na smartfony, zegarki sportowe z GPS, kamery sportowe, systemy zarządzania flotą pojazdów oraz inne usługi oparte na geolokalizacji. Na koniec 2019 roku TomTom zatrudniał ok. 4500 pracowników; posiadał 42 biur w 30 krajach.
  Firma została założona w 1991 roku w Amsterdamie przez Petera-Fransa Pauwelsa, Pietera Geelena, Harolda Goddijna oraz Corinne′a Vigreux. Początkowo nosiła nazwę Palmtop Software. W 2008 roku TomTom przejął firmę Tele Atlas, producenta map cyfrowych, za 2,9 miliarda euro. W 2012 TomTom podpisał umowę z Apple na udostępnienie danych z map cyfrowych do aplikacji Apple Maps. W 2015 roku umowa została przedłużona, a ponadto podobną umowę podpisano z firmą Uber. W 2016 roku firma wybudowała i otworzyła swój drugi biurowiec w Łodzi. W 2018 firma uruchomiła biuro w Poznaniu, które ma zajmować się opracowywaniem systemu nawigacji do pojazdów autonomicznych. W 2019 roku koncern wygenerował 701 milionów euro przychodu.

  Oferta firmy Tom Tom

  W ofercie firmy Tom Tom znajdziesz produkty GPS, urządzenia nawigacji satelitarnej i aplikacje, usługi związane z ruchem drogowy i powiązane usługi, technologie map, analitykę drogową oraz Interfejsy API i SDK. W rozwiązaniach automobilowych uzyskasz informacje o inteligencji lokalizacji oraz o zarządzaniu flotą i logistyką. W odkrywaniu technologii mapowania znajdziesz autonomiczne technologie jazdy i indeks ruchu.
  Firma Tom Tom kieruje też swoją ofertę do deweloperów. Na portalu dla deweloperów znajdują się: mapy API, API ruchu, interfejs API routingu, wyszukiwanie API, geofencing API i mapy SDK.
  W sklepie internetowym Tom Tom znajdziesz nawigacje montowane w desce rozdzielczej, mapy, aplikacje mobilne, aktualizacje map i wsparcie.

  Co sądzisz o ofercie Tom Tom?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z Tom Tom? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu i aplikacji? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Tom Tom jest wygodne, bezpieczne? Czy masz aplikację Tom Tom? Co o niej sądzisz, czy jest łatwa i przyjazna w obsłudze? Przeczytaj opinie klientów na temat Tom Tom i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Tom Tom.

  Kepler and the Music of the Spheres

  Tom Tom
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Tom Tom

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Tom Tom jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Tom Tom. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Tom Tom?

  Tom Tom działa głównie w kategorii Spheres, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Tom Tom . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.