Tom Tom

Wszystkie opinie

Tom Tom

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

E
Edward
Trudno mi jednoznacznie ocenić nawigację TomTom jako lepszą alternatywę dla Google Maps, bo dla moich potrzeb rozwiązanie w smartfonie jest w zupełności wystarczające. Jestem jednak przekonany, ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  nawigacja

  Trudno mi jednoznacznie ocenić nawigację TomTom jako lepszą alternatywę dla Google Maps, bo dla moich potrzeb rozwiązanie w smartfonie jest w zupełności wystarczające.

  Jestem jednak przekonany, że są kierowcy, dla których funkcje oferowane przez TomTom będą o wiele bardziej przydatne. Tutaj przede wszystkim trzeba podkreślić, że nawigacja tego typu jest dostępna przez praktycznie 24 godziny i 7 dni w tygodniu. Google Maps zaczyna wariować w przypadku braku dostępu do internetu, a o to nie jest wcale tak trudno - szczególnie za granicą. TomTom góruje też w kwestii fotoradarów i zdarzeń na drodze, co obsługuje za pomocą wbudowanej karty SIM - działającej niezależnie od miejsca i kraju. Tutaj od razu warto też wspomnieć, że TomTom GO Premium nie wymaga komputera do aktualizacji. Wystarczy, że podłączymy nawigację do dowolnej sieci WiFi, a ta poinformuje nas o nowych wersjach map, bazie fotoradarów itp. Możemy zatem aktualizować ją nawet będąc na wakacjach i nie martwić się, że w trakcie drogi powrotnej coś nas zaskoczy.


Inni również oglądali

Logo Yanosik

Yanosik

1 opinie

Czy jesteś jedną z osób, które w samochodzie spędzają dużo czasu? Jeśli odpowiedź brzmi: “TA...

Tom Tom

O firmie Tom Tom
TomTom International BV. – holenderskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją systemów nawigacyjnych. Firma tworzy urządzenia do nawigacji satelitarnej, aplikacje nawigacyjne na smartfony, zegarki sportowe z GPS, kamery sportowe, systemy zarządzania flotą pojazdów oraz inne usługi oparte na geolokalizacji. Na koniec 2019 roku TomTom zatrudniał ok. 4500 pracowników; posiadał 42 biur w 30 krajach.
Firma została założona w 1991 roku w Amsterdamie przez Petera-Fransa Pauwelsa, Pietera Geelena, Harolda Goddijna oraz Corinne′a Vigreux. Początkowo nosiła nazwę Palmtop Software. W 2008 roku TomTom przejął firmę Tele Atlas, producenta map cyfrowych, za 2,9 miliarda euro. W 2012 TomTom podpisał umowę z Apple na udostępnienie danych z map cyfrowych do aplikacji Apple Maps. W 2015 roku umowa została przedłużona, a ponadto podobną umowę podpisano z firmą Uber. W 2016 roku firma wybudowała i otworzyła swój drugi biurowiec w Łodzi. W 2018 firma uruchomiła biuro w Poznaniu, które ma zajmować się opracowywaniem systemu nawigacji do pojazdów autonomicznych. W 2019 roku koncern wygenerował 701 milionów euro przychodu.

Oferta firmy Tom Tom
W ofercie firmy Tom Tom znajdziesz produkty GPS, urządzenia nawigacji satelitarnej i aplikacje, usługi związane z ruchem drogowy i powiązane usługi, technologie map, analitykę drogową oraz Interfejsy API i SDK. W rozwiązaniach automobilowych uzyskasz informacje o inteligencji lokalizacji oraz o zarządzaniu flotą i logistyką. W odkrywaniu technologii mapowania znajdziesz autonomiczne technologie jazdy i indeks ruchu. 
Firma Tom Tom kieruje też swoją ofertę do deweloperów. Na portalu dla deweloperów znajdują się: mapy API, API ruchu, interfejs API routingu, wyszukiwanie API, geofencing API i mapy SDK.
W sklepie internetowym Tom Tom znajdziesz nawigacje montowane w desce rozdzielczej, mapy, aplikacje mobilne, aktualizacje map i wsparcie.

Co sądzisz o ofercie Tom Tom? 
Czy kiedykolwiek korzystałeś z Tom Tom? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu i aplikacji? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Tom Tom jest wygodne, bezpieczne? Czy masz aplikację Tom Tom? Co o niej sądzisz, czy jest łatwa i przyjazna w obsłudze? Przeczytaj opinie klientów na temat Tom Tom i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Tom Tom.