NiezależnaOpinia

  Opinie Zooplus

  Zooplus jest największym internetowym sklepem zoologicznym w Europie. Swoją działalność rozpoczął prawie 20 lat temu w Niemczech. Od tego czasu wiele się zmieniło – dziś działa na terenie 28 krajów, w tym w Polsce, gdzie jest obecny od 2007 roku. Jak dotąd rozesłał ponad 100 milionów paczek z wszelkiego rodzaju artykułami dla zwierząt. W asortymencie Zooplus znajduje się ponad 8000 produktów. Wśród nich – mokre i suche karmy, zabawki, akcesoria do transportu, pielęgnacji i wiele innych. Pełną ofertę można znaleźć na stronie internetowej Zooplus. Jeśli potrzebujesz informacji na temat produktów lub zamówienia – Zooplus serdecznie zaprasza do kontaktu z Serwisem Obsługi Klienta. Na podanej stronie znajdziesz również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zooplus zachęca do przejrzenia listy tematów – być może wśród nich znajdziesz wyjaśnienie, którego szukasz.

  Zamówienie w Zooplus

  Minimalna wartość zamówienia w Zooplus to 49 zł (z wyłączeniem kosztów za przesyłkę). Sklep nie określa wartości maksymalnej, jednakże sprzedaż towarów następuje z reguły wyłącznie w ilościach detalicznych. Na terenie Polski, dla zamówień, których wartość przekroczy 89 zł, standardowa dostawa gratis. Do zamówień o wartości poniżej 89 zł naliczane są minimalne koszty przesyłki w wysokości 10 zł. Maksymalna waga każdej paczki, jaką Zooplus może wysłać, wynosi 31 kg. Zamówienia o wadze powyżej 31 kg będą wysyłane w 2 lub więcej paczkach (w zależności od wagi). W przypadku takich zamówień możliwe jest naliczenie opłaty manipulacyjnej na pokrycie dodatkowych kosztów w wysokości 7 zł za dodatkową paczkę. Ponieważ realizacja zamówienia następuje w magazynie natychmiast po otrzymaniu zlecenia zamówienia, łączenie kilku zamówień w jedno po ich złożeniu jest niemożliwe. Dokonywanie zmian w zamówieniu możliwe jest wyłącznie w nielicznych przypadkach. Zooplus stara się realizować i dostarczać zamówienia tak szybko, jak jest to możliwe. Z tego względu dokonywanie zmian w zamówieniu po odesłaniu zlecenia zamówienia nie jest możliwe. Aby sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka, skorzystaj z opcji monitorowania przesyłki na stronie internetowej Zooplus. Klikając na te linki, zostaniesz przekierowany do strony internetowej GLS lub DPD. Po wprowadzeniu numeru Twojej paczki w odpowiednie pole, zostaną wyświetlone szczegółowe informacje na temat daty dostawy. Do zamówień o wartości poniżej 89 zł doliczany jest minimalny koszt przesyłki w wysokości 10 zł. Zamówienia o wartości, przekraczającej 89 zł standardową dostawę, mają gratis. Aby zamówienie zostało zrealizowane, musi osiągnąć minimalną wartość 49 zł.

  Wycofanie zamówienia w Zooplus

  Wycofanie zamówienia możliwe jest tylko w nielicznych przypadkach. Zooplus stara się realizować i dostarczać zamówienia tak szybko, jak jest to możliwe. Z tego względu anulowanie zamówienia po odesłaniu zlecenia zamówienia jest zwykle niemożliwe. W powyższym przypadku Zooplus prosi o natychmiastowy kontakt z serwisem klienta . Jeżeli Państwa karta kredytowa została obciążona wartością zamówienia, przelewu zwrotnego Zooplus dokona również na Państwa kartę kredytową, gdy tylko otrzyma przesyłkę zwrotną. Może się zdarzyć, iż paczki z Twoim zamówieniem nie zostaną dostarczone w ciągu jednego dnia. Zooplus prosi o sprawdzenie, czy dostarczono Ci wszystkie paczki, których ilość zadeklarowana została w potwierdzeniu nadania przesyłki. Jeśli po otrzymaniu wszystkich paczek Twoje zamówienie jest nadal niekompletne, Zooplus prosi o kontakt z serwisem klienta.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem!

  Miałeś okazję korzystać z usług Zooplus? Czy zamówienie przeszedłe pomyślnie? Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  Zooplus
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Zooplus

  Twoja opinia