Zadowolenie Opinie

: 2
0% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2022-12-26
Dysk SSD
Ten sklep powinien mieć nazwę NIEZADOWOLENIE.PL To najgorszy sklep internetowy z jakim miałem ki...Czytacz dalej
Arkadiusz

Najwięcej głosów recenzja

  2022-12-20
Kupiłem niesprawną kuchenkę mi
Kuchenka od samego początku słabo grzała. Po pewnym czasie zaczęła zupełnie przerywać i przestała...Czytacz dalej
Tadeusz

Opinie (2)

  (0)

 (0)

  (1)

  (0)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Dysk SSD

  Ten sklep powinien mieć nazwę NIEZADOWOLENIE.PL
  To najgorszy sklep internetowy z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia. Sprzedają rzeczy których nie mają, oszukują klientów że niby paczka spakowana mimo, ze towar jest nadal niedostępny.
  Zakup zrobiony 12 grudnia - dwa tygodnie przed świętami. Po tygodniu ciszy napisałem mail co z moim zamówieniem - wtedy otrzymałem mail z informacją, że zamówienie zmieniło status na "Oczekuje na kuriera".
  Po kilku kolejnych dniach gdy nic się nie działo, 21.12 napisałem kolejny mail i wtedy dopiero spojrzałem na negatywne opinie o sklepie i już czułem, że zakupy w tym sklepie to nie był dobry pomysł.
  22.12, czyli dwa dni przed Wigilią i ostatni dzień kiedy mogła wyjść przesyłka żeby dojść przed świętami, zadzwoniłem rano do sklepu i Pani na infolinii była zdziwiona (a może tylko udawała) że przesyłka nie ma wygenerowanego listu przewozowego - miała to wyjaśnić. Po jedenastej zadzwoniłem drugi raz, kolejna osoba obiecała wyjaśnić. Po czternastej otrzymałem mail z informacją o anulowaniu zamówienia z powodu braku towaru. W czwartek po 14-tej już niczego nie dało się zamówić z odbiorem przed świętami i zostałem bez prezentu. Dobrze, że są jeszcze sklepy stacjonarne.
  Jak można pisać, że zamówienie czeka na kuriera, gdy towaru nie ma? Mogliby napisać: przepraszamy, dostawca nawalił - nie mamy i to byłoby do zrozumienia, ja miałbym czas kupić w innym miejscu a oni woleli schować głowę w piasek i brnąć dalej.
  Sklepu NIE POLECAM!
  1. Sprzedają rzeczy których nie mają na stanie.
  2. Oszukują klientów (zmiana statusu zamówienia, a przecież nie mieli nadal towaru)
  3. Nie informują klientów o tym, że przesyłka nie zostanie wysłana, trzeba samemu się interesować i dobijać o info.
  NIE POLECAM! Nie róbcie tam zakupów, takie sklepy nie mają racji bytu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kupiłem niesprawną kuchenkę mikrofalową AMICA

  Kuchenka od samego początku słabo grzała. Po pewnym czasie zaczęła zupełnie przerywać i przestała grać. Skontaktowałem się z obsługą klienta. Polecono mi , abym wypełnił ich formularz. Szczegółowo opisałem usterkę. Kazano mi zapakować i odesłać. Kuchenka była w firmie około 2 miesięcy . Wysłałem w październiku, a oddano mi niesprawną w grudniu. Po wielu interwencjach kuchenka została oddana w takim stanie jak ją odesłałem.Nawet jej nie rozpakowano. Teraz znowu proszę ich o wymianę sprzętu lub zwrot pieniędzy. Znowu każą mi ją odesłać i znowu będzie to samo - gra na zwłokę.Nie będę miał, ani kuchenki , ani pieniędzy. Jestem niezadowolony to mało powiedziane. Wszystko jest dobrze dopóki sprzęt jest sprawny. Nigdy więcej w tej firmie nic nie kupię. NIE POLECAM


Inni również oglądali