Your Skin Shop Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Your Skin Shop

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Klara
Doświadczenie zakupowe w Your Skin Shop było dla mnie bardzo pozytywne. Sklep internetowy oferuje szeroki wybór dermokosmetyków i kosmeceutyków najlepszych marek, co daje duże możliwości znalezieni...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  YourSkin - świetna oferta dermokosmetyków!

  Doświadczenie zakupowe w Your Skin Shop było dla mnie bardzo pozytywne. Sklep internetowy oferuje szeroki wybór dermokosmetyków i kosmeceutyków najlepszych marek, co daje duże możliwości znalezienia produktów idealnie dopasowanych do moich potrzeb. Przede wszystkim chciałabym podkreślić profesjonalną obsługę w sklepie - zawsze mogłam liczyć na fachowe porady odnośnie produktów oraz szybką odpowiedź na pytania zadawane przez formularz kontaktowy. Cieszy również fakt, że ceny w sklepie są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne w stosunku do innych sklepów oferujących podobny asortyment. Ostatecznie, za każdym razem gdy robię zakupy w Your Skin Shop, po prostu czuję się dobrze obsłużona⸻ a to jest naprawdę ważne kiedy dokonujemy tak istotnych zakupów dla swojej urody i zdrowia!


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerb Jeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w...

Logo VERDELAB

VERDELAB

2 opinie

Verdelab to sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. Verdelab dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty by&Ari...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...