Your Kaya Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Your Kaya

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

G
Grabowski
Your Kaya to sklep, który oferuje naturalne produkty do pielęgnacji ciała. Zamówiłam ich krem do twarzy oraz mydło z olejem arganowym i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Recenzja Your Kaya

  Your Kaya to sklep, który oferuje naturalne produkty do pielęgnacji ciała. Zamówiłam ich krem do twarzy oraz mydło z olejem arganowym i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru. Użytkowanie obu produktów daje widoczne efekty na mojej skórze - staje się ona gładsza i bardziej nawilżona. Wysyłka była szybka, a opakowania produktów są bardzo estetyczne, co wprowadza spokojny nastrój już podczas otwierania paczki. Wyjątkowo doceniam fakt, że Your Kaya oferuje ekologiczne rozwiązania. Dzięki temu nie tylko dbamy o swoje ciało i zdrowie ale również o środowisko naturalne. Zdecydowanie polecam ten sklep każdemu chcącemu zadbać o swoje ciało w sposób naturalny i bezpieczny dla środowiska.


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerb Jeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w...

Logo VERDELAB

VERDELAB

2 opinie

Verdelab to sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. Verdelab dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty by&Ari...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...